Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/ek-hrvatsku-ove-godine-ceka-pad-bdp-a-od-6%25!,60167.html

netko bas lipo izlazi na atpl, malo podigli pa se sunovratio na bid…
dobro je dok ima ponude, kaj bumo kad se skroz ementalizira?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

80 % portfelja mi je u plusu, ali nimalo me ne veseli, situacija je bljak….
ht bome ima dobru obranu, preko 20 milja komada do 269 kn

e sad mi je bolje kad vidim da je netko konačno počistio lplh do 160 kn

ma kakav cash-r-a, 100% in


netko bas lipo izlazi na atpl, malo podigli pa se sunovratio na bid…
dobro je dok ima ponude, kaj bumo kad se skroz ementalizira?

Onda ću se ja pojaviti na bidu.

[smiley]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



netko bas lipo izlazi na atpl, malo podigli pa se sunovratio na bid…
dobro je dok ima ponude, kaj bumo kad se skroz ementalizira?

Onda ću se ja pojaviti na bidu.

[smiley]
[/quote]
hocete ili budete?
i sam namjeravam ali nalog mi se nebi vidio, imam vremena….

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


hocete ili budete?
i sam namjeravam ali nalog mi se nebi vidio, imam vremena….

Pa ne očekuješ valjda od jednog ozbiljnog investitora da iskreno napiše na forumu svoju strategiju ulaganja i targete?

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Meni ovoliki bid na HT govori da slijedi potopčina.
A ako pratite malo bid na PTKM onda je jasno da je potpora stajala na 150 sa 1000 komada dok su se kederi i ostali sitniš liparili iznad a sad kad je potpora uvalila milju kuna sad su se maknuli na 145.
Ostati će neki i bez gaća i bez potkošulja kolko ja vidim

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.087,58 -1.42% 48.782.255,71 kn 33.169.927,85 kn 15.612.327,86 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"



hocete ili budete?
i sam namjeravam ali nalog mi se nebi vidio, imam vremena….

Pa ne očekuješ valjda od jednog ozbiljnog investitora da iskreno napiše na forumu svoju strategiju ulaganja i targete?
[/quote]
zasto sto bi se kasnije mogao hvalisati?
prodao sam tehniku po 2597-2650 a stavio nalog na 1111
svi me mogu pretec a kozda nikad ne kupim, u cemu je problem?
mozda cu u travnju kupit po istoj cijeni ili skuplje ili nikad
ne vidim tu pretjerane tajnovitosti…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



A pitanje je zašto padamo???? Vlada će potpisati sporazum s slovenijom, digli kredit od 1,5 milijarde dolara……. Država neće propasti, a ako neće država propasti neće niti firme koje su u državi jer oko 60 posto poduzeća u RH posluje s državom…..
Ustvari zašto padamo…..osim zbog straha, ali strah je relativan………

A sad razmislite ako nas dodatna zaduzenja dovedu na nivo 100% zaduzenosti bdp-a kakve ce veze imati ikakav dogovor sa Slovenijom kad nas EU nece htjeti zbog previsokog duga? Jedina zemlja koja je tako bila zaduzena a primise ju je bila Grcka zahvaljujuci Mitterandu koji je rekao "kakva bi to bila Evropa bez zemlje koja nam je kolijevka nase civilizacije". Tko ce za nas tak lobirati i koji izgovor smisliti da nas uzmu?
[/quote]

Kakav previsoki dug kolega!? Uistinu on jeste previsok od koliko bi normalno trebao biti ali to nije razlog pada, sigurno. Jer Vi znate da postoje i drzave koje su u EU a imaju vecu zaduzenost. Jer znate zaduzenost Slovenije, recimo?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Evo kako se odraduju izvjestaji. Samo kod nas: INDG-R-A +9,80% a rezultati poslovanja: http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/industrogradnja-neto-dobit-srusena-cak-19-puta!,60190.html.

Sta jos reci?

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!


Evo kako se odraduju izvjestaji. Samo kod nas: INDG-R-A +9,80% a rezultati poslovanja: http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/industrogradnja-neto-dobit-srusena-cak-19-puta!,60190.html.

Sta jos reci?

E pa to ti kolega Castro i je draž ZSE-a …
Pravila nema ….nikakvog , ništa ne zavisi od ničega …
Prije ćeš pogodit da će Napoli u gostima pobijedit JUVE , nego našu burzu kad spozna rezultate FI,
ili kad se otkrije kriminal (PODRAVKA,DLKV i dr.)

Ima ona pjesma -TOGA IMA SAMO KOD NAS , i to ti je tako ….

smanjuje se minus.......

New Report

Close