Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ima li ko info za BLSC-R-A [huh]


Nemoj tako ima nas nedužnih koji smo ušli vjerujući vidovitom Milanu, bar da mi ulje malo skoči da ga frknem sa manjim minusom [cry]

Gdje je sad kineski zid na Janafu? [undecid]

jel ti znas da su Mongoli zaobisli Kineski Zid kad su osvajali Kinu?

tak ti je i s Janafom.

Evo, nasa Ivana se stvarno potrudila da ga obrani na 3500 ali nije bilo dovoljno…
Sad ga ja branim na 3100…

Inace, Ivana i ja smo dinamicni duo na Janafu.
tako da nema straha za ovu dionicu!
[thumbsup]

***obrisano***


ima li ko info za BLSC-R-A [huh]

Ja nemam nikakav info, ali mi je upalo u košaricu malo zadnjih dana.
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Je sve je do sada posisala država,sada će korporativne obveznice i municipalne,za dionice nema interesa nažalost.Treba čekati strance da nas opet ošišaju?gdje su naši mali i srednji poduzetnici? zašto oni ne investiraju na burzi u kvalitetne tvrtke?oni se radije muće s vlastitim poslom koji im ništa ne donosi,jer se u hr mali posao ne isplati.Možda je burza za njih još španjolsko selo???

Ovakvu nebulozu nisam več dugo pročitala na ovom forumu.Pa upravo ti mali i srednji poduzetnici održavaju likvidnost u ovoj državi kakvu-takvu. Ja sam mali poduzetnik i po tvom bi onda trebala prodati sve,otpustiti radnike i uložiti na ZSE…hahhaha, da izgubim i ono što mi donosi koliku toliku sigurnost,da sve one silne godine u kojima sam stvarala i svoju firmu podizala prepustim špekulantima ? A što sa zaposlenicima, možda da i oni ono što dobiju sa burze rada ulože na ZSE?
Da nema nas malih poduzetnika koji smo skoro pa jedini koji redovito podmirujemo svoje obaveze odavno bi več država krahirala.ali nas cijede, od nas uzimaju i posljednju kunu…
Tebi je jedino u interesu da netko SAD uđe i podigne crobex za par stotina bodova,pre usko gledaš.

[/quote]
Postovana,
dugo nisam imao za procitati ovako konstruktivan komentar…
u rujnu sam pisao o padu burze sto je prouzrokovalo ovakav odnost vlade i politike prema gospodarstvenicima i bio popljuvan…
u cashu sam ali ne likujem sto cu djonice kupovati po znatno nizoj cijeni vec izrazavam zabrinutost zbog drzavne politike koja nema jasnu strategiju kako bi se zaista i izvukli iz krize.
reali sektor a osobiti malo i srednje poduzetnistvo je na koljenima likvidnost ih izjeda a banke kreditiraju po neprihvatljivim uvjetima…
drzava ne moze osigurati naplatu potrazivanja a na izdan racun mora se platiti PDV ILI SE NAPLACUJU MASNE KAMATE…
mnogi su prizivali amerikance i trazili novi ATH ograniceni samo na trenutnu vrijednost svojih djonica ne sagledavajuci siru sliku situacije u kojoj se nalazimo.
ososbno namjeravam u privatne poduzetnike ali mi se nekako nece kupiti ni drzavni biljeg od 20 kuna kad vidim kakve se krade i obmane dogadaju…
vjerovatno cu se odluciti pokrenuti privatni business ali ne s nekim velikim ulaganjima jer tko je lud ulagati u ovoj lipoj nasoj kad imamo najvece porezno opterecenje u svijetu?
tek toliko da zauzmem neke pozicije kad nas obavjeste da je kriza prosla budem konkurentniji…
hebrang nas uvjerava da smo izasli iz recesije a mali covjek srednji stalez nestaje…
kako ce lijepa nasa izgledati kada zaista izademo iz recesije onako sluzbeno kada god to bilo?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


ima li ko info za BLSC-R-A [huh]

Ima Tin Bašić na naslovnici. Samo treba pročitati.

who dares, wins

Da li nam je to na pomolu TILT!! TILT!! na BLSC?? [rolleyes]

Blokada?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Odlično otvaranje nema što.

Još razmišljam o ovoj rečenici i nisam uspio otkriti skriveni smisao?? Je li Motusić uveo šortanje ili što?
Ako je, molim vas neka netko pusti link?!?!?

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

Redovni promet 10.001.004,42
Heba te led koji masakr. Promet mora biti bar 10 milja u prvi sat da bi to nečemu sličilo. Još je bolje kad je to za pola sata. Čekam da vidim nastavak. Ne će valjda sad stati i otići na gablec…

who dares, wins


Da li nam je to na pomolu TILT!! TILT!! na BLSC?? [rolleyes]

Blokada?

Fondovi kad hoće mogu sve. Ovakvu dionicu pomaknu za 30% sa milju, dvije kn onda ulete još mali i eto veselja.

who dares, wins

konacno da i taj ledo popusti obrana [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…pa dokle više…ovo nije normalno…vani barem poraste 2-3 % pa onda dole a kod nas samo dole…dokleee…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

još ako pukne ht [cry]

New Report

Close