Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas ce spustat Crobex sa HT-om.



Znojit će se uskoro oni u cashu kad im ode brod, looool

Da,tako je i meni prošle godine pobjegao trajekt u Drveniku i stvarno sam se preznojio.
Ima čovjek pravo
[/quote]

Ha ali si mogao cestom do Pelješca i opet si na Korčuli! 😉

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

je ali mora uhvatiti trajekt u Orebiću. zamisli da mu dva puta u istom danu pobjegne trajekt. bacio bi se u more


bacio bi se u more

Komšija, izgleda da će mnogi da se kandiduju za tako nešto. Ima da izgine armija velikog poglavice.

Odlično otvaranje nema što.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nemoj tako ima nas nedužnih koji smo ušli vjerujući vidovitom Milanu, bar da mi ulje malo skoči da ga frknem sa manjim minusom [cry]

Gdje je sad kineski zid na Janafu? [undecid]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

Valjda se kolega REkvijem postavio dovoljno nisko na bidu ADPL?? [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Je sve je do sada posisala država,sada će korporativne obveznice i municipalne,za dionice nema interesa nažalost.Treba čekati strance da nas opet ošišaju?gdje su naši mali i srednji poduzetnici? zašto oni ne investiraju na burzi u kvalitetne tvrtke?oni se radije muće s vlastitim poslom koji im ništa ne donosi,jer se u hr mali posao ne isplati.Možda je burza za njih još španjolsko selo???

Ovakvu nebulozu nisam več dugo pročitala na ovom forumu.Pa upravo ti mali i srednji poduzetnici održavaju likvidnost u ovoj državi kakvu-takvu. Ja sam mali poduzetnik i po tvom bi onda trebala prodati sve,otpustiti radnike i uložiti na ZSE…hahhaha, da izgubim i ono što mi donosi koliku toliku sigurnost,da sve one silne godine u kojima sam stvarala i svoju firmu podizala prepustim špekulantima ? A što sa zaposlenicima, možda da i oni ono što dobiju sa burze rada ulože na ZSE?
Da nema nas malih poduzetnika koji smo skoro pa jedini koji redovito podmirujemo svoje obaveze odavno bi več država krahirala.ali nas cijede, od nas uzimaju i posljednju kunu…
Tebi je jedino u interesu da netko SAD uđe i podigne crobex za par stotina bodova,pre usko gledaš.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Je sve je do sada posisala država,sada će korporativne obveznice i municipalne,za dionice nema interesa nažalost.Treba čekati strance da nas opet ošišaju?gdje su naši mali i srednji poduzetnici? zašto oni ne investiraju na burzi u kvalitetne tvrtke?oni se radije muće s vlastitim poslom koji im ništa ne donosi,jer se u hr mali posao ne isplati.Možda je burza za njih još španjolsko selo???

Sinko, ne mogu se svi baviti špekulacijama, netko mora i raditi da bi mi mogli špekulirati.
Nažalost ove nove generacije su zaboravile što je rad i misle da se može "obogatiti" bez njega.
E nemože, da bi se netko obogatio netko i mora raditi("popušiti"), inače ne ide…
[/quote]
Šljakera će uvjek biti,zapravo razumiješ li ti što sam ja napisao???

obožavam strvine-posebno ovce

Ma pogledajte vi kako mi samo grabi moje Belišće.To je dionica sa perspektivom.To je barem jasno.
BLSC- Fant-fant-fantastično!

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Svršavaš?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Svršavaš?

Vidiš kaj ti je od ranog jutra na pameti [lol]

who dares, wins

New Report

Close