Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@inverter
Zanimljivo, prije si pljuvao one koji ne vjeruju u rast, postao članke kako je recesija gotova, a sad si odjednom medvjed jer si u petak prodao …sve dok za par dana opet ne kupiš i postaneš bik, a onda ćeš pisati kako ne daš svoje podcijenjene dionice strancima koji nas kao zaobilaze.
Zato ću te skinuti s liste prijatelja jer mi se ne čita tvoje mijenjanje stavova iz dana u dan, kako što kupiš ili prodaš, previše si nepostojan da bi me tvoji postovi u buduće zanimali. Pozdrav

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


@inverter
Zanimljivo, prije si pljuvao one koji ne vjeruju u rast, postao članke kako je recesija gotova, a sad si odjednom medvjed jer si u petak prodao …sve dok za par dana opet ne kupiš i postaneš bik, a onda ćeš pisati kako ne daš svoje podcijenjene dionice strancima koji nas kao zaobilaze.
Zato ću te skinuti s liste prijatelja jer mi se ne čita tvoje mijenjanje stavova iz dana u dan, kako što kupiš ili prodaš, previše si nepostojan da bi me tvoji postovi u buduće zanimali. Pozdrav

jos sam veliki dio u dionicama…nikad nikog nisam pljuvao niti prozivao….niti sam pisao da nedam svoje podcjenjene dionice , optimisticnih clanaka bas i nema…ako nadjes negdje postaj slobodno….naj se srdit [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

popust na jnaf-u?? koji navlakač/ica

ovaj post nije ni u kojem smislu poziv na kupnju ili prodaju dionica.

Mi smo jedina burza koja je u minusu……,pa do kada mislite rasprodavati ono što sad vrijedi tako malo.A vrijediti će uskoro sigurno puno više.Ne želim govoriti koje dionice ali ljudi budite malo strpljivi.Mi smo najviše pali a to se mora iskorigirati.

sve pada a Ledo ide po asku. kako i ne bi kad najveći iz top 10 kupuju i skupljaju ko da nema sutra iako imaju već na tisuće komada od prije. Valjda žele nakrcati od malih što je moguće veću količinu ove DELUXE dionice po ovim povoljnim cijenama. A lijepo mi je govorio g.Warren Buffet i dobro da sam ga poslušao… kupi Deluxe dionice Leda po što nižoj cijeni i zaboravi na njih. Warrene hvala ti. [thumbsup]

I'LL BE BACK

standardni scenarij zadrzavanjem HT, da bi se umanjio veci pad Crobexa.

evo samo pogledajte kako izgleda kupnja:

271,02 – 1154
271,01 -1500
270,82 -444
270,75 -632
270,73 -94
270,51 -2500
270,50 -2700
270,01 -3500
270,00 -3000
269,60 -200
269,51 -37
269,50 -3000

E sada što reći? zašto Ledo toliko raste a Franck nikud nikam,može li jedna suvisla usporedba prema svim ključnim pokazateljima?Mislim da postoje ortačke grupe koje forsiraju pojedine dionice zbog plitkog tržišta,samo sumnja bez dokaza.

obožavam strvine-posebno ovce

Redovni promet 7.471.215,06
Instituc. promet 30.295.000,00
Ukupni promet 37.766.215,06
Do donošenja proračuna možemo se svi kompletno slikati.
Očekivao sam da će do tad biti loše ali je ovo premašilo sva moja očekivanja.

who dares, wins


standardni scenarij zadrzavanjem HT, da bi se umanjio veci pad Crobexa.

Jel zna netko ako npr. HT padne za 1%, koliko ce (razmjerno) bit pad CROBEXA?


Redovni promet 7.471.215,06
Instituc. promet 30.295.000,00
Ukupni promet 37.766.215,06
Do donošenja proračuna možemo se svi kompletno slikati.
Očekivao sam da će do tad biti loše ali je ovo premašilo sva moja očekivanja.

Nema to veza sa proračunom, nego sa psihozom koja je u 99% slučajeva neopravdana.
Variramo od 2050-2300 već 6 mj.i ne vjerujem da ćemo u skorije vrijeme probiti nitjedan od ta dva targeta, pogotovo ovaj doljnji.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Redovni promet obveznica:
3.029.500.000,00 kn

jel ovo istina ili su malko nula prevec stavili

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

slabo nam ivanka7 brani jnaf -7,30%

[bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close