Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Osobno nisam u Atpl i dajem prognozu za BDI a ne za dionice.A kako stoje FFA za sutra mogao bi bdi i sutra UP.

Ako i sutra BDI ode up, ja u nedjelju lupam po asku na ATPL.
Jao,jao, Geronimo

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

I minus.

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
2.143,75 -0.1% 31.386.219,19 kn 26.612.150,90 kn 4.774.068,29 kn 0,00 kn

"Izvrsna" reakcija na "odlične" izvještaje.

Idem ulagat u Burkinu Faso…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Izvješća kompanija su izvrsna i mnoga su bolja od očekivanja, potvrđuju Hrvatska izlazi iz recesije….

među ostalim misliš na PTKM? [lol]

…hehehehe, HT otjera Crobija u mali minus u zadnjoj sekundi itakmice…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Cjeli dan ne pogledam burzu,kad ono…

kaj je ekipa,gdje su oni glasni sa JNAF-om i ADPL-om i ostalim "vrhunskim" dionicama


Cjeli dan ne pogledam burzu,kad ono…

kaj je ekipa,gdje su oni glasni sa JNAF-om i ADPL-om i ostalim "vrhunskim" dionicama

Ja sam bio u SKDD i gledao što se događa u knjigama dioničara, pa me nije bilo koleginice.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Vijesti/Regija/tabid/103/View/Details/ItemID/55104/ttl/Premijer-FBiH-Raskidamo-ugovor-s-Inom-i-Molom/Default.aspx

bas konkurentno i siriju ustupamo molu dok ina jednostrano ne postuje odluku i prekida isporuku ploina petrokemiji…
vrse pritisak za izdvajanje plinskog businessa izvan matice i zele to unovciz sa samo miljardu kunica da bi dali kredit od 100 milja €
naravno da je to dobro za nas jer tako velik poslovni subjekt ima prednost i bira nacine placanja…
znaci meni uzimaju harac i to je socijalno osjetljiva kategorija a madaronima pogoduju…
nisu oni krivi tak je poly sklopil ugovor, samo kaj je i on osel…
o tome mi ne procamo, budemo za koju godinicu kad tema sazri

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom





Gdje kupujete BDI……………u Americi ili tu kod nas u Regiji——-i ja bih malo uzeo [thumbsup]

Kod kumice na Dolcu zajedno sa Plavim
[kiss]
[/quote]

Meni su rekli ovi moji iz trading rooma da je na Hreliču jeftiniji…………..nego sad sam se sjetio, netko mi je spominjao vaš boravak u Washingtonu Mutualu………kako kaže jedan naš kolega…….kad se negdje dimi obično netko puši, a tko puši dobar je u duši [thumbsup]
[/quote]

Sigurno ste na tom Hrelicu sa mekim c kupili i povoljno Hidru [rolleyes]
[/quote]

Građevinare i todex te brodare………..ne pratim, to nema perspektive [lol]
Samo financije [thumbsup]

kako mocni naslovi
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-ina-potopila-petrokemiju,59911.html

zasto malo ne propitamo cija je odgovornost postivanje ugovora o isporuci plina?
to je kod nas pravna drzava zagaduju sisak prekomjerno i nema veze u prospektu na IPO-u vele da ce modernizirati rafinerije do kraja 2010 a potrebna sredstva 1,1 miljardu dolara
tak veli prospekt a kaj se napravilo pogon za odsumporavanje a nemru proizvest euro 5 kvalitetu goriva a kad ce neznamo

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.seebiz.eu/hr/analize/kosor-na-mukama-nitko-ne-zeli-biti-ministar-gospodarstva!,59908.html

glasam za friscica, takav potencijal a neovoljno iskoristen…
pa jel samo ja to vidim

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.seebiz.eu/hr/politika/pahor-necu-potpisati-sporazum-potpisu-li-svedani-hrvatsku-izjavu,59910.html

SLOVENEC DIKTIRA UVJETE
kaj ce nam jaca sad, a tak je mislila predati jednostranu izjavu premda sporazum podrazumjeva da nikakvi dokumenti nemavu pravnu vaznost…
a sad bu za mesec dana iz markova trga fakserala izjavu pa kak bu
malko cemo zgubit morja ali kaj bi sad
IDEMO DALJE

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Šta se dešava sa stranicom ZSE? Već par dana ne mogu otvoriti pojedina izvješća a danas ni jedno koje sam probao. Ili je takva gužva ili mi treba neki program? Do sad je ferceralo normalno !?

who dares, wins

New Report

Close