Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NIje ATGR bombetina vec mala bombica.
Ugalvnom jako jako jako dobro..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


NIje ATGR bombetina vec mala bombica.
Ugalvnom jako jako jako dobro..


Ja sam očekiva i puno bolje od ovoga što je izašlo.

30.10.09. 14:45
Dalekovod u devet mjeseci ostvario snažan rast prihoda i dobiti—
a kažu građevinari propadaju…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Svjetska banka: Hrvatska ide u dobrom smjeru!

http://www.poslovni.hr/130749.aspx

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!




Kolega Dinko Novoselac naravno sutra neće ništa kupovati ali sam siguran da će prodavati.
I naravno da će kao i uvijek biti u pravu.Čovjek ima viziju i odlučnost.AZ fond je jednostavno bog i batina.
Uvijek korak ispred svih i opet će imati najbolji prinos.Sve dionice iz kojih izlazi AZ su dionice bez perspektive.To je barem jasno

AZ fond je predzadnji po prinosu. Jel vi uopće znate što je prinos fonda?
Zbog ovakvog posta, da sam ja moderator ja bi vam odmah zaključao account.
[/quote]

Ja znam što je prinos i šta je PGP za razliku od tebe koji to ne znaš.Jer to je jedino bitan podatak kod mirovinskih fondova.
AZ fond je naravno najbolji na čelu sa g. Dinkom Novoselcem, vizionarom koji je uvijek korak ispred svih ostalih i koji će uvijek imati najbolji prinos jer ima amatere za konkurenciju.

Pa pogledajmo za one koji ne znaju što je to PGP i kako je AZ fond ubjedljivo najbolji fond u Hrvastkoj zbog jedinog i jedinostvenog g. Dinka Novoselca, bog mu dao zdravlja.

Obavezni mirovinski PGP AZ 4,73 ERSTE 5,06 PBZ 4,08 RAIFFEISEN 4,94
DObrovoljni mirovinski PGP AZ 7,81 ERSTE 4,02 PBZ 1,69 RAIFFEISEN 4,84

Zbrajanjem ovih rezultata dolazimo do slijedećeg:

1.AZ 6,27
2.RAIFF 4,89
3.ERSTE 4,53
4.PBZ 2,88

Pa to se zove pomesti konkuranciju.Ajde ovima iz Erste i Raiffeisen ne bi još oduzeo licencu ali zato ove luzerčine iz PBZ koji ne mogu zaraditi niti za pokriti inflaciju zaslužuju da im se uzme licenca i nek se bave auto lizingom i potrošačkim kreditima.Eto sad vidite da nemate pojma kad pljujete po AZ fondu jer AZ je najbolji i to ubjedljivo.
Zato ja biram AZ fond jer biram najbolje.

AZ fond-Fant-fant-fantastično
[/quote]
Halo kolega pa zar vi mislite da smo bi ovdje bedasti. pa to su barem javni podaci i tu niko ne može manipulirati.

Prinos AZ fonda i to OMF-a je predzadnji kao što sam i rekao gore. PGP im je od osnivanja 4,73% i Erste i RBA imaju BOLJI prinos.

ako gledamo ovu godinu stvar je jođš lošija. prinos im je ove godine NAJLOŠIJI i skoro upola manji od Erste. Pogledajte u prilogu sliku ako vam što nije jasno.

Ovo što ste vi sa prinosom OMF-a zbrojili prinos DMF-a i onda podjelili sa 2 to samo govori koliko razumijete elementarnu matematiku.
OMF ima 100x veću masu od DMF-a ovo što ste vi szbrojili i podjelili je smješno!

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!





Kolega Dinko Novoselac naravno sutra neće ništa kupovati ali sam siguran da će prodavati.
I naravno da će kao i uvijek biti u pravu.Čovjek ima viziju i odlučnost.AZ fond je jednostavno bog i batina.
Uvijek korak ispred svih i opet će imati najbolji prinos.Sve dionice iz kojih izlazi AZ su dionice bez perspektive.To je barem jasno

AZ fond je predzadnji po prinosu. Jel vi uopće znate što je prinos fonda?
Zbog ovakvog posta, da sam ja moderator ja bi vam odmah zaključao account.
[/quote]

Ja znam što je prinos i šta je PGP za razliku od tebe koji to ne znaš.Jer to je jedino bitan podatak kod mirovinskih fondova.
AZ fond je naravno najbolji na čelu sa g. Dinkom Novoselcem, vizionarom koji je uvijek korak ispred svih ostalih i koji će uvijek imati najbolji prinos jer ima amatere za konkurenciju.

Pa pogledajmo za one koji ne znaju što je to PGP i kako je AZ fond ubjedljivo najbolji fond u Hrvastkoj zbog jedinog i jedinostvenog g. Dinka Novoselca, bog mu dao zdravlja.

Obavezni mirovinski PGP AZ 4,73 ERSTE 5,06 PBZ 4,08 RAIFFEISEN 4,94
DObrovoljni mirovinski PGP AZ 7,81 ERSTE 4,02 PBZ 1,69 RAIFFEISEN 4,84

Zbrajanjem ovih rezultata dolazimo do slijedećeg:

1.AZ 6,27
2.RAIFF 4,89
3.ERSTE 4,53
4.PBZ 2,88

Pa to se zove pomesti konkuranciju.Ajde ovima iz Erste i Raiffeisen ne bi još oduzeo licencu ali zato ove luzerčine iz PBZ koji ne mogu zaraditi niti za pokriti inflaciju zaslužuju da im se uzme licenca i nek se bave auto lizingom i potrošačkim kreditima.Eto sad vidite da nemate pojma kad pljujete po AZ fondu jer AZ je najbolji i to ubjedljivo.
Zato ja biram AZ fond jer biram najbolje.

AZ fond-Fant-fant-fantastično
[/quote]
Halo kolega pa zar vi mislite da smo bi ovdje bedasti. pa to su barem javni podaci i tu niko ne može manipulirati.

Prinos AZ fonda i to OMF-a je predzadnji kao što sam i rekao gore. PGP im je od osnivanja 4,73% i Erste i RBA imaju BOLJI prinos.

ako gledamo ovu godinu stvar je jođš lošija. prinos im je ove godine NAJLOŠIJI i skoro upola manji od Erste. Pogledajte u prilogu sliku ako vam što nije jasno.

Ovo što ste vi sa prinosom OMF-a zbrojili prinos DMF-a i onda podjelili sa 2 to samo govori koliko razumijete elementarnu matematiku.
OMF ima 100x veću masu od DMF-a ovo što ste vi szbrojili i podjelili je smješno!
[/quote]
Kolega nemojte se nervirati to vam je onaj što nosa blokete brate kada ovaj pogodi kuću da gradi samo danas piše pod ovim nickom ali znanje je ostalo isto.

Izvješća kompanija su izvrsna i mnoga su bolja od očekivanja, potvrđuju Hrvatska izlazi iz recesije….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Joj kako tužno izgleda ask na INI pa nije valjda da nitko ne želi prodati.


2050 komada na kupnji ADPL po 78,50 to je 160 000 HRK, zar stvarno misli da će mu netko prodati tu količinu, nakon današnje objave izvješća?

Bojim se da će biti lupanja po asku.. [rolleyes]


kolega a da se bojite malo na http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=567&pg=231
mene ste uvjerili da vredi barem 100 ali €

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ako ode nasa burza jos jedan level gore g.Dinko je izgorio zato se i bori tako da se drzi trenutno trepavicama za rub zgrade.

SAM PROTIV SVIH

Kako vaša prognoza za Atlantida plovidbu……………kolega indijanac [smiley]———povucite pleme jer će biti izmasakrirano———-

Osobno nisam u Atpl i dajem prognozu za BDI a ne za dionice.A kako stoje FFA za sutra mogao bi bdi i sutra UP.

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close