Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolega Dinko Novoselac naravno sutra neće ništa kupovati ali sam siguran da će prodavati.
I naravno da će kao i uvijek biti u pravu.Čovjek ima viziju i odlučnost.AZ fond je jednostavno bog i batina.
Uvijek korak ispred svih i opet će imati najbolji prinos.Sve dionice iz kojih izlazi AZ su dionice bez perspektive.To je barem jasno

AZ fond je predzadnji po prinosu. Jel vi uopće znate što je prinos fonda?
Zbog ovakvog posta, da sam ja moderator ja bi vam odmah zaključao account.
[/quote]

Ja znam što je prinos i šta je PGP za razliku od tebe koji to ne znaš.Jer to je jedino bitan podatak kod mirovinskih fondova.
AZ fond je naravno najbolji na čelu sa g. Dinkom Novoselcem, vizionarom koji je uvijek korak ispred svih ostalih i koji će uvijek imati najbolji prinos jer ima amatere za konkurenciju.

Pa pogledajmo za one koji ne znaju što je to PGP i kako je AZ fond ubjedljivo najbolji fond u Hrvastkoj zbog jedinog i jedinostvenog g. Dinka Novoselca, bog mu dao zdravlja.

Obavezni mirovinski PGP AZ 4,73 ERSTE 5,06 PBZ 4,08 RAIFFEISEN 4,94
DObrovoljni mirovinski PGP AZ 7,81 ERSTE 4,02 PBZ 1,69 RAIFFEISEN 4,84

Zbrajanjem ovih rezultata dolazimo do slijedećeg:

1.AZ 6,27
2.RAIFF 4,89
3.ERSTE 4,53
4.PBZ 2,88

Pa to se zove pomesti konkuranciju.Ajde ovima iz Erste i Raiffeisen ne bi još oduzeo licencu ali zato ove luzerčine iz PBZ koji ne mogu zaraditi niti za pokriti inflaciju zaslužuju da im se uzme licenca i nek se bave auto lizingom i potrošačkim kreditima.Eto sad vidite da nemate pojma kad pljujete po AZ fondu jer AZ je najbolji i to ubjedljivo.
Zato ja biram AZ fond jer biram najbolje.

AZ fond-Fant-fant-fantastično

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA


Upravo tako blueman sad nakon hdel i tehnike se vidi koliku vrijednost ima izvješće viadukta.

Sramota da se Viadukt nakon odličnog izvješča i novih poslova nije nimalo oporavio
Firme sa očajnim izvješčima rastu ..
Da ne velim da Viadukt niti jedne godine nije imao loše izvješče a cjena dionice više nego deset puta
ispod maksimuma…

Sve govori da se radi o odličnoj firmi da ne velim da je predzadnje izvješče bilo najbolje među građevinarima a i ovo je odlično i lako bi opet moglo biti najbolje…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo vam jedno lijepo izvješće, pogledajte malo ADPL, novčani tok i rezultate, kao i bilanci.
A pogledajte malo i kupnju na ADPL.

Citat iz izvješća:

U promatranom razdoblju Grupa je ostvarila dobitak od 5.6 mil. kuna, dok je u istom razdoblju prošle godine ostvaren gubitak od 1,6 mil. kuna. Aktivnosti poduzete u vidu racionalizacije poslovanja i smanjenja troškova dale su rezultat te je u promatranom razdoblju, unatoč manjim prihodima ostvarena dobit.

Ostvareni rezultat je bolji od planiranog za isto razdoblje, a prognoza prodaje za zadnji kvartal ulijeva optimizam kada je riječ o ukupnom rezultatu 2009. godine.

Iz minusa u plus! [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko ovo pobježe iz PTKM?? I zbog čega? Da nije stiglo izvješće?

http://www.kucilooro.webs.com/

a otvaranje na adpl sramežljivo i u minimalnom minusu [undecid]

PTKM u 2 minute 1.358.050,89 prometa, to je pravo trgovanje!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

pogotovo za one što bježe [lol]


E sad dolaze izvjesca o kojima sam ja govorio i gdje ce se vidjeti koja firma je prava a koja nije..
Nazalost ima jako malih koje su prave

Tako je, primjer dobrog izvješća je Croatia osiguranje dd.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


PTKM u 2 minute 1.358.050,89 prometa, to je pravo trgovanje!

možda je ovo razlog
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ina-petrokemiji-prestaje-isporucivati-plin-ugrozena-jesenska-sjetva/457591.aspx

Primjer odličnog izvješća Viadukt [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ako tražite odličan izvještaj pogledajte JNAF

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

JANAF izvješće…

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/JNAF-fin2009-3Q-NotREV-N-HR.pdf

Komentari?

New Report

Close