Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa još malo pa se ništa neće moći pročitati jer je sve pod moderiranjem.

S druge strane, ovo ti je prilika da se sprijateljis s cijelim forumom, pa ces moc citat jos "neodobrene" postove.



20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???
[/quote]

A novac kao ni je nacionalni interes? Ja mjesecima ne ću moći spavati radi slovenskog dimnika.
Mi smo takva pomorska sila da ni jedan pišljivi trajekt ne znamo sami osukati već moramo pitati Holandeze kako se to radi. Po toj logici stvari bilo bi sasvim uredu da iznajmimo pola obale onome koji zna kako tamo zaraditi 20 milijardi € godišnje jer smo mi ovakvi kakvi smo postali sami sebi smetnja i blokiramo razvoj naj ljepšeg djela evropske obale.
Može se na stvar i ovako gledati zar ne?

who dares, wins




20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???
[/quote]

A novac kao ni je nacionalni interes? Ja mjesecima ne ću moći spavati radi slovenskog dimnika.
Mi smo takva pomorska sila da ni jedan pišljivi trajekt ne znamo sami osukati već moramo pitati Holandeze kako se to radi. Po toj logici stvari bilo bi sasvim uredu da iznajmimo pola obale onome koji zna kako tamo zaraditi 20 milijardi € godišnje jer smo mi ovakvi kakvi smo postali sami sebi smetnja i blokiramo razvoj naj ljepšeg djela evropske obale.
Može se na stvar i ovako gledati zar ne?
[/quote]

A gdje su telekomunikacije, banke, nafta… jel netko spomenuo nacionalni interes? [lol] [lol]




20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???
[/quote]

Da, a ova pljačka zadnjih godina zbog kojih smo sada svi u problemima je bila u nacionalnom interesu i to ZNA SE koga.
Kolega, nažalost dok ne uđemo u EU gdje vrijedi primarno pravilo novca i profita ova država se neće izvući iz problema (da ne kažem neku težu riječ), a ove priče možete prodavati nekome drugom.

ha čuj svašta se može. pitanje zbog čega se taj izlaz na otvoreno more rješava na ovaj način kad bi im mogli dati npr. pravo prolaza i mirna bosna. no njima je jako stalo da protivno međunarodnom pravu priskrbe sebi dio našeg mora.. besplatno.. evo možemo se dogovoriti.. milijardu dvije eura za koncesiju na 30 godina.. no to da nećemo "trgovati teritorijem" valjda je značilo da ćemo ga dati besplatno

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/





20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???
[/quote]

A novac kao ni je nacionalni interes? Ja mjesecima ne ću moći spavati radi slovenskog dimnika.
Mi smo takva pomorska sila da ni jedan pišljivi trajekt ne znamo sami osukati već moramo pitati Holandeze kako se to radi. Po toj logici stvari bilo bi sasvim uredu da iznajmimo pola obale onome koji zna kako tamo zaraditi 20 milijardi € godišnje jer smo mi ovakvi kakvi smo postali sami sebi smetnja i blokiramo razvoj naj ljepšeg djela evropske obale.
Može se na stvar i ovako gledati zar ne?
[/quote]

A gdje su telekomunikacije, banke, nafta… jel netko spomenuo nacionalni interes? [lol] [lol]
[/quote]
je, neki su spomenuli..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Gospon Dizel može jedno razmišljanje., što mislite hoće li gospodin Dinko sutra nešto kupiti?

Ja da sam na njegovom mjestu bi kupio gomilu normabela i praxitena, kad krenu brodari a on ih nema sa cime stopat, dalekovoda sve manje, igh sve manje….jao…prinosi sve mani,žuti i štico ga deru ko jarca [lol]
[/quote]

Kolega Dizel ja sam siguran da g.Stico u cast kupnje Leda na cca 5000kn od g. Dinka svaki dan pojede jedan kesten desert.Kako sada stvari stoje ne da je samo promasio penal nego je i frizuru dobio.

SAM PROTIV SVIH

El Febo, 29.10.2009. u 22:37
A gdje su telekomunikacije, banke, nafta… jel netko spomenuo nacionalni interes?

Likvidnost je nacionalni interes, a nažalost ona se kod nas bazira na jačanju inozemnog duga i prodaji
imovine nekome tko preko nje multiplicira dodatnu likvidnost u državi (primjer banke i HT koje si naveo).

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@veki,
točno kolega to su žuljevi naših očeva.
Mi si razbijamo glavu sa komadom mora koje je 20 stoljeća bilo što u rimskim rukam, što u talijanskim a onda su im to partizani oteli. Valjda su i Slovenci držali stražu dok se je provodila ta operacija pa neka im dimnik. Da je nama jedan do Austrije bila bi milina [lol]

who dares, wins




Gospon Dizel može jedno razmišljanje., što mislite hoće li gospodin Dinko sutra nešto kupiti?

Ja da sam na njegovom mjestu bi kupio gomilu normabela i praxitena, kad krenu brodari a on ih nema sa cime stopat, dalekovoda sve manje, igh sve manje….jao…prinosi sve mani,žuti i štico ga deru ko jarca [lol]
[/quote]

Kolega Dizel ja sam siguran da g.Stico u cast kupnje Leda na cca 5000kn od g. Dinka svaki dan pojede jedan kesten desert.Kako sada stvari stoje ne da je samo promasio penal nego je i frizuru dobio.
[/quote]

Dobio je nulericu, oštrigo ga je štico na ledo ko ovcama vunu…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???
[/quote]

A novac kao ni je nacionalni interes? Ja mjesecima ne ću moći spavati radi slovenskog dimnika.
Mi smo takva pomorska sila da ni jedan pišljivi trajekt ne znamo sami osukati već moramo pitati Holandeze kako se to radi. Po toj logici stvari bilo bi sasvim uredu da iznajmimo pola obale onome koji zna kako tamo zaraditi 20 milijardi € godišnje jer smo mi ovakvi kakvi smo postali sami sebi smetnja i blokiramo razvoj naj ljepšeg djela evropske obale.
Može se na stvar i ovako gledati zar ne?
[/quote]
…upravo to sam i ja razmišljao…znate li koliko godišnje HR zaradi na tom komadiću mora???ja znam da ne zaradi ništa!!! a sporazum sa Slo ipak može donijeti neke prednosti, što financijske što više povjerenja u HR kao i brži ulazak u EU…i na kraju, neće ga ni Slo dugo koristiti jer uskoro dolazi Armagedon i onda je sve papaaa…zato treba po onoj:"uzmi sve što ti život pruža"…naravno to vrijedi samo za državu ali ne i za nas pojedince, mi ćemo jednog dana pred Božju sudačku stolicu, zato pamet u glavu…ma daj im tu slanu vodu ionako je neće popiti svu… [lol]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ono što se zaboravlja a važno je slijedeće nije bito što se govori nego tko govori. O nacrtu sporazuma razgovaraju političari koji upotrebljavaju riječi koje nisu od pravnog značenja a odluku o konačnom ishodu donose pravnici koji će morati dati pravno značenje toj nepostojećoj riječi. Molim vas da mi navedete jednog političara koji je rekao nešto konkretno da nakon toga što je rekao niste mogli donijeti dvojaki zaključak. Valjda zato i postoji sud koji će donijeti konačnu odluku što ta riječ znači. Nažalost stavljeni smo u poziciju da i ta odluka može ići na našu štetu, mada po govorima ovih pravnika koje rade na tome kažu da je vjerojatnost mala……sad ga ti znaj što su još ovi ispod stola dogovorili vjerojatno zato pravnici imaju zadršku da kažu nema šanse ako je po zakonu da ćemo izgubit……eto toliko od mene..

New Report

Close