Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala amerima što smo se uspjeli zadužiti za još milijardu eura uz svega 6,75% kamata (dok nam BDP pada 5%)………hvala slovencima i EU što su nas naguzili………..i hvala HDZ-eu, predsjedniku i oporbi što su predali dio morskog akvatorija [tongue]

Sutra ćemo svi dobiti zasluženu kost (3% rasta burze)………….vau vau


Hvala amerima što smo se uspjeli zadužiti za još milijardu eura uz svega 6,75% kamata (dok nam BDP pada 5%)………hvala slovencima i EU što su nas naguzili………..i hvala HDZ-eu, predsjedniku i oporbi što su predali dio morskog akvatorija [tongue]

Sutra ćemo svi dobiti zasluženu kost (3% rasta burze)………….vau vau

Sve gore stoji i nije na ponos, al još sitgnete nešto kupiti kolega sutra oko 10:00.

LEAVE THE WORLD BEHINED



sutra nam slijedi BRUTALAN RAST!!!. Letjet će i purani [thumbsup]

Ne vjerujem u taj rast. Nešto smrdi u zraku. Pitanje je kako će i ovaj rast Amera završiti danas odnosno što će kod njih biti sutra. Ponavljam, nešto opako smrdi u zraku.
[/quote]

Poslije nužde treba povuc vodu a ne ostavit miniranu wc školjku [lol] [lol]
NHF

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Gospon Dizel može jedno razmišljanje., što mislite hoće li gospodin Dinko sutra nešto kupiti?

LEAVE THE WORLD BEHINED


sutra nam slijedi BRUTALAN RAST!!!. Letjet će i purani [thumbsup]

da,idelna prilika da se rijesis dionica kao i ostali navlakaci,a sto s nama koji ne zivimo od ovoga [angry]

Ovaj forum stvarno nije normalan više.Pa još malo pa se ništa neće moći pročitati jer je sve pod moderiranjem.Ajd da sam ja pod moderiranjem iako to ne zaslužujem zbog kvalitete svojih postova ali ovdje je ekipa iz 2007 i 2006 pod moderiranjem i to velik dio njih.
Pa brate mili ako nećete da se čita ili zatvorite forum ili napravite da je forum zatvorenog karaktera to jest da samo registrirani imaju pristup.
Ovo je smiješno što se ovdje radi

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Ovoliko pozitivnosti nismo imali već skoro 2 godine,

Šuker se zadužio za 1,5 milijardu dolara uz kamatu od 6,75 posto zbog članstva u NATO bilo interesa od čak 3 milijarde dolara, najavljeno olakšanje bankama za poduzeća i privatni sektor
Proračun je likvidan može plaćati obveze prema građevincima i drugim poduzećima
Kosor izjavila da će potpisati sporazum o arbitraži
Izašla mnoga izvješća kompanija u RH koja su bolja od očekivanja
Nadan Vidošević danas izjavio sprema se 10 velikih projekata s Sirijom
Američki GDP rasplamsao daljna ulaganja diljem svijeta
Vozarine u super plusu……

I to sve u jednom danu…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Gospon Dizel može jedno razmišljanje., što mislite hoće li gospodin Dinko sutra nešto kupiti?

Ja da sam na njegovom mjestu bi kupio gomilu normabela i praxitena, kad krenu brodari a on ih nema sa cime stopat, dalekovoda sve manje, igh sve manje….jao…prinosi sve mani,žuti i štico ga deru ko jarca [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Gospon Dizel može jedno razmišljanje., što mislite hoće li gospodin Dinko sutra nešto kupiti?

Ja da sam na njegovom mjestu bi kupio gomilu normabela i praxitena, kad krenu brodari a on ih nema sa cime stopat, dalekovoda sve manje, igh sve manje….jao…prinosi sve mani,žuti i štico ga deru ko jarca [lol]
[/quote]

Dizel previše si strog svatko ima pravo na pogrešku., znam teško je samome sebi oprostiti., biti na golu a na golu golamana nema-penal čisti zicer a ti promašiš. [lol]

A žuti i štico mislim da mu ni danas nemogu oprostiti što tada durgarski nije stao uz njih!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

@media

ma on njima nemre oprostit kaj nisu fulali gol, oni su razbucali golmana, mora da je negdje izgubio cvike pa nije dobro vidio gol [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


20:01h [thumbsup]
Dow +193.16 +1.98% 9,955.85
NASDAQ +38.58 +1.87% 2,098.19
S&P +22.54 +2.16% 1,065.17

Amerika debelo u zelenom, ovo je dobro i za nas sutra, pogotovo uz skori potpis sporazuma sa Slovenijom.

što je dobro u izdaji nacionalnih interesa radi novca???

sve što pišem moje je mišljenje, i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Kolega Dinko Novoselac naravno sutra neće ništa kupovati ali sam siguran da će prodavati.
I naravno da će kao i uvijek biti u pravu.Čovjek ima viziju i odlučnost.AZ fond je jednostavno bog i batina.
Uvijek korak ispred svih i opet će imati najbolji prinos.Sve dionice iz kojih izlazi AZ su dionice bez perspektive.To je barem jasno

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close