Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nightrider: ” quark: ” nightrider: ” quark: ” Što veliki investitori misle o našem tržištu pogledajte na ADRS-P-A. Danas već preko 14m prometa. Posljednja cijena 577. ” pa o tome se i radi kolega. traži se mirna luka. a adris to i je samo ne znam kako će to pomoći ovima što ostadoše u regiji ” To je svima nama prilika da kad prođe korekcija uđemo na srpsko tržište ako smo zakasnili ranije. Ja ću se iskreno početni brinuti za naše tržište kada se ovakvi prometi na Adrisu i INI budu događali sa sa pomakom cijena u minus. ” ja bi rado ušo tamo samo ne znam jel bi me pustili na bajakovu ” Je li tocno da se moze samo 5000 Eura unijeti?

Ja imam informacije 3000?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ljudi super vijest! Na vijestima u 15 sati (malo duljima) na HTV 1 Srbija opće nije spomenuta. Izgleda da bude po onom starom: tresla se brda rodio se miš!

nightrider:

hidroelektra danas loše izgleda. moguće da sklizne ispod 900 kn

Na 905,00 ima 300 kom na kupnji…

to je već puno bolje. kad sam zadnji put gledao izgledalo je jako loše

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Jučer na Dioki-u bilo cca. 300 komada na prodaji a danas 5000kom!

Novac je kisik burze!

Danas lijepo čiščenje na JDBA. To je dionica za strpljive, jer dugo nije ništa, a onda odjednom ide up. Još samo jedan komad na prodaji na 19.999,91[smiley2]

[emo_cool]

A netko je u 15:58 spičio na prodaju 2000 kom na RIBI.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Ma pustite srbe, u stvari navijajte za nestabilnost i njih i ostalih susjeda. Pa valjda je jasno da će fonodovi povlačiti lovu od tamo i gdje će s njom? Kod nas, normalno (današnji ADRS je upravo to). Jer ako su već izgubili tamo onda treba negdje nadoknadit gubitak ako žele i dalje opstat u jakoj konkurenciji i zarađivat na mešetaranju. To se ne odnosi samo na HR fondove već i na slovenske jer je naša burza višestruko jača u obrtanju kapitala. U stabilnost naše burze više nemate razloga sumnjati i kakve veze ima nestabilna Srbija s našim kapitalom?! Uozbiljite se. HR je prilično omiljena zemlja u EU krugovima, približavanje istoj je praktički gotova stvar (Ivo to radi vrlo dobro), a tlapnje o tenkovima i ratu Srb i HR… ma dajte, molim vas. Jedino ako se Srbima ide u kameno doba jer upravo tamo bi ih takva stvar odvela. Kaj se mene tiče može, to su i zaslužili.

Obzirom na situaciju u Srbiji predlazem da na burzu uvrstimo novu dionicu: MORH-R-A

Fundament: u totalnoj banani – znaci perspektiva je velika.

Predsjednik Uprave: gosp. Berislav Roncevic
Nadzorni odbor: dr. Ivo & Co.

Moze i putem IPO-a. Nominala – 1000kn (budimo siroke ruke).

skype - ivek1234

Jel se mozete spojiti na mostich?

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


Jel se mozete spojiti na mostich?

Ne… Nekaj drljaju…

skype - ivek1234


Ma pustite srbe, u stvari navijajte za nestabilnost i njih i ostalih susjeda. Pa valjda je jasno da će fonodovi povlačiti lovu od tamo i gdje će s njom? Kod nas, normalno (današnji ADRS je upravo to). Jer ako su već izgubili tamo onda treba negdje nadoknadit gubitak ako žele i dalje opstat u jakoj konkurenciji i zarađivat na mešetaranju. To se ne odnosi samo na HR fondove već i na slovenske jer je naša burza višestruko jača u obrtanju kapitala. U stabilnost naše burze više nemate razloga sumnjati i kakve veze ima nestabilna Srbija s našim kapitalom?! Uozbiljite se. HR je prilično omiljena zemlja u EU krugovima, približavanje istoj je praktički gotova stvar (Ivo to radi vrlo dobro), a tlapnje o tenkovima i ratu Srb i HR… ma dajte, molim vas. Jedino ako se Srbima ide u kameno doba jer upravo tamo bi ih takva stvar odvela. Kaj se mene tiče može, to su i zaslužili.

Ne mi je jasno kako su fondovi tamo u Srbiji izgubili…. pa tamo je index rastao navodno 100 posto? I ako su sada prodali znači da su u deluxe plusu. Zar ne….

Ima li ikakve šanse da se ZSE prebaci sa tog blesavog mosticha na ATM? Ili neka ga barem malo moderniziraju, kvragu. [smiley10]

No respect

New Report

Close