Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da nisi očekivao da će cijeli svijet pasti u nesvijest od straha radi srbije i izbora tn-a?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Mislim da je dosta znakovito da se kod nas nije zacrvenilo bar onako nakratko jučer ili danas kao posljedica početnog šoka zbog ovog u Srbiji, nego baš suprotno, Crobex je u lijepom plusu i danas i jučer.

Vidjet cemo uskoro, sad svi cekaju sto ce bit sa kamatama u USA. Oci su uprte u federal reserves [smiley9]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Mislim da je dosta znakovito da se kod nas nije zacrvenilo bar onako nakratko jučer ili danas kao posljedica početnog šoka zbog ovog u Srbiji, nego baš suprotno, Crobex je u lijepom plusu i danas i jučer.

Što se tiče pada na beogradskoj burzi ja mislim da to može samo vratiti dio kapitala koji je iz hrvatske odlazio tamo, tj. pozitivno utjecati na naš index gledano srednjeročno ili dugoročno. Ipak je moguće da dođe do male korekcije ako se ljudi kod nas uplaše ili neki fondovi počmu malo padat pa to izazove (ali samo kratkoročnu) reakciju kod nas. Ali mislim da su ovo već svi skužili pa da do toga neće doći…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Croblack:
“Mislim da je dosta znakovito da se kod nas nije zacrvenilo bar onako nakratko jučer ili danas kao posljedica početnog šoka zbog ovog u Srbiji, nego baš suprotno, Crobex je u lijepom plusu i danas i jučer.
“Što se tiče pada na beogradskoj burzi ja mislim da to može samo usmjeriti (ili vratiti) dio kapitala koji je iz hrvatske odlazio tamo, tj. pozitivno utjecati na naš index gledano srednjeročno ili dugoročno. Ipak je moguće da dođe do male korekcije ako se ljudi kod nas uplaše ili neki fondovi počmu malo padat pa to izazove (ali samo kratkoročnu) reakciju kod nas. Ali mislim da su ovo već svi skužili pa da do toga neće doći…


….. fino zboriš, fini čovječe…..i ja htjedoh nešto slično napisati…..

je sve je to lijepe, samo kaj ak taj majmun upali tenkove i počne s njima malo turirat, kaj onda? jel bumo ga kak naš prezidente zvali u goste i rekli možemo mi z vami “sarađivat” ak okrenete cijevi prema rumunjskoj?

jel vi znate dokle on misli da je srbija? pa tu odmah do letovanića

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Fino VART grabi naprijed. Nadam se da je nešto procurilo.

VART-R-1 Vrijeme: 13:55:38
Kupnja Ukupno ponuda 41
Ukupno dionica 9085

Prodaja Ukupno ponuda 39
Ukupno dionica 2689

226,00 140
225,50 127
225,00 139
223,32 88
223,16 5

232,00 295
233,00 1
233,99 77
234,00 200
235,00 150

Transakcije
Cijena Količina Vrijeme
232,00 62 13:44:19
230,00 22 13:44:19
230,00 24 13:44:19
230,00 22 13:44:19
230,00 10 12:50:53
229,99 90 12:50:23
225,00 1 12:33:52
225,00 58 11:58:20
225,00 31 11:56:50
230,00 368 11:36:38
229,99 98 11:36:38
229,97 90 11:36:38
229,00 27 11:36:38
226,80 17 11:36:38
223,15 130 10:32:44
223,50 70 10:32:44
226,80 83 10:25:58

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Povrh svega toga, Beograd je na oko 35x P/E. Impozantna brojka.

je, a mi smo na 60…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


je sve je to lijepe, samo kaj ak taj majmun upali tenkove i počne s njima malo turirat, kaj onda? jel bumo ga kak naš prezidente zvali u goste i rekli možemo mi z vami “sarađivat” ak okrenete cijevi prema rumunjskoj? jel vi znate dokle on misli da je srbija? pa tu odmah do letovanića

A kaj ti ne čitaš novine. Pa piše da će Đuro proizvodit tenkove za 300m dolara.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


asd: ” Povrh svega toga, Beograd je na oko 35x P/E. Impozantna brojka. ” je, a mi smo na 60…

Je li to tocna brojka, ili onako…otprilike

Što veliki investitori misle o našem tržištu pogledajte na ADRS-P-A. Danas već preko 14m prometa. Posljednja cijena 577. Slično vrijedi i za ZABU.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Što veliki investitori misle o našem tržištu pogledajte na ADRS-P-A. Danas već preko 14m prometa. Posljednja cijena 577.

pa o tome se i radi kolega. traži se mirna luka. a adris to i je
samo ne znam kako će to pomoći ovima što ostadoše u regiji
bojim se nikako

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close