Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Treba misliti na dvije strane.

Korekcije je neizbježna, pitanje je samo dana kada će se dogoditi. Srbija tone.

Srbija trenutacno tone zbog politicke situacije, zaostravanje…. E sad, da nakon ovako dugog rasta nije u pitanju da ce doc do korekcije, to je sigurno, Samo treba van na vrijeme [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Oporavljaju se cijene na Belexu zadnjih pola sata. Može bit da će bura već danas proći.


Treba misliti na dvije strane.

Korekcije je neizbježna, pitanje je samo dana kada će se dogoditi. Srbija tone.

Neka tone, samo da nas ne povuče sa sobom. Da vidiš panike na burzi, nestati će optimizma koji nas sad drži časkom.

U Srbiji ne samo da je korekcija, to se zove strmoglavljenje niz glatku liticu, što znači bez mogućnosti i nade da će se netko za nešto zakačiti.


…više strana upleteno, kao i prije 1svj. rata, kada Njemačka pokušava izgraditi prugu od Turske do Njemačke, …

ispravak netocnog navoda, do Bagdada.[smiley2]

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Stanje u Srbiji sigurno će se odraziti na cijelu regiju, ali u konačnici vjerujem da će hrvatsko tržište postati sigurna luka za kapital koji će iz regije ići van zbog nestabilnosti i politike


Treba misliti na dvije strane.

Korekcije je neizbježna, pitanje je samo dana kada će se dogoditi. Srbija tone.

Mauricije, ovo je Hrvatska!

Jeste li još uvijek sigurni da kod nas neće biti korekcije? meni se čini da niste i upravo razmišljate što vam je za činiti. E pa mladići moji tko prvi djevojci ( cashu ) njemu djevojka.
Naravno pod uvjetom da se stvari zaoštre.

Sa štovanjem svima ( a naročito nekima )

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Slažem se s Timom, mi još od prvih dana razmišljamo isto, iako ne uvijek.

Ovaj puta korekcija će biti takva da ćemo bijele miševe gledati ispred sebe, i to prave.[smiley2]


Slažem se s Timom, mi još od prvih dana razmišljamo isto, iako ne uvijek. Ovaj puta korekcija će biti takva da ćemo bijele miševe gledati ispred sebe, i to prave.[smiley2]

Morate vikati jače. Ne čuju vas do Londona. [smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Quark, neće biti, to su samo sušta naklapanja. Ne brini se.


Slažem se s Timom, mi još od prvih dana razmišljamo isto, iako ne uvijek. Ovaj puta korekcija će biti takva da ćemo bijele miševe gledati ispred sebe, i to prave.[smiley2]

Pa dečki jeste li u kešu ili niste?
Ako jeste ne morate se toliko brinut…[smiley2]

Kužim, sad vam je dosadno..
Znam, tako je i meni bilo kad sam na početku 4. mjeseca otišao u keš ali me onda ona korekcijica od jednog dana lijepo vratila u dionice. Sad je zanimljivije…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

New Report

Close