Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IGH vrlo brzo odblokiran… znači opravdan skok, idemo dalje [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ima li post za JDPL.
Ipak zaslužuje veću pažnju.
Ili ga se još skuplja potiho.[smiley1]


mreich: ” Pad njihovih tržišta od najmanje 50% sada je vrlo izgledan. Koliko će ta kriza kod njih trajati ne bih znao, ali kod nas je trajala skoro 2,5 godine. (jesen 1997. do početka 2000). Uzrok je bio povlačenje stranih investitora. Sad treba vidjeti hoće li se to tamo ponoviti. ” Sjećaš li se možda kako je tada reagiralo slovensko tržište? Mislim da bi bilo zanimljivo usporediti ova dvije situacije jer imaju mnogo sličnosti. Nešto slično sam i ja očekivao da će se desiti ako ne u Srbiji onda barem u banana državi RS i zato mi nije padalo na pamet tamo ulagati.

Politička kriza tržišta kod nas u to vrijeme nije se odrazila na Sloveniju, a u svijetu je to bio period najvećeg rasta indeksa i dobiti investicijskih fondova.
Zato ako investitori budu bježali iz Srbije zbog političke krize, to se ni najmanje neće odraziti kod nas. Pogotovo ne u fazi prosperiteta u kojoj smo sada.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Sloziti cu se da je Nikolic problem, ali kriza? Pa nije napravio drzavni udar da se ovo moze nazvat krizom

Nije ni bitno, dovoljno je da se stranci povuku s njihove burze na neko vrijeme dok se ne vidi što će biti. Kapital bježi čim postane neizvjesno, i ide tamo gdje je stabilno.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


IGH vrlo brzo odblokiran… znači opravdan skok, idemo dalje [smiley2]

možda je stiglo izvješće pa su to nove materijalne činjenice?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

slazem se sa kolegom mreichom….kapital bjezi od nesigurnosti, a tamo je tako vec par mjeseci i tko zna sta ce se desavat sljedecih par tjedana….jer vjerovatno nece sastavit vladu (imaju jos samo tjedan dana), a odluka o kosovu treba bit donjete u sljedeca dva-tri tjedna, a nece bit dobra za njih kakva god da bila….
uglavnom, posljedice se vec osjecaju jer je jucer index bse rekordno pao…
al mislim da to nece utjecat na nase trziste, odnosno mislim da to samo moze donijet pozitivnu promjenu…

pozd,[smiley1][smiley8][smiley1]

Moderatora treba zabranit!!!

Zašto je Dioki opet u blokadi?

Ovakav omjer K/P na Petrici tj. 10.073 : 2.222 dugo nije bio…..


Zašto je Dioki opet u blokadi?

joooj, ……………toooobogan…………


Ma svi će početi povlačiti kapital iz regije u našu zemlju simply as that… tko je normalan uopće i krenuo ulagat tamo…[smiley8][smiley8][smiley9]

Todorića smatraš nenormalnim ?

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

mauricije:

Zašto je Dioki opet u blokadi?

joooj, ……………toooobogan…………

Dobro da sam pobjegao na vrijeme.
Čim nešto raste bez prometa to je upitno.
Tako kaže moj broker.


Zašto je Dioki opet u blokadi?

Gdje se vidi to kada je dionica u blokadi?

New Report

Close