Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-Ja očekujem stampedo kao u pamploni
-Svim prijateljima govorim nežurite sa Srbijom dok se ne raščisti Kosovo i radikalna scena.
-Nikolić fura bedž sa Šešeljom na odelu
-Realno mogu očekivati neku vrstu sankcija od strane EU
-Vladu neće ni imati zbog rezolucije Kosova u 6. mjesecu u UN-u
-Samo zaustavljanje kapitala će uzrokovati pad+povlačanje.
-Svi planovi investiranja će se zaustaviti dok se ne vidi stav radikala ( okretanje Rusiji itd.)
-Biti će problema oko izvlačenja novca, očekujem neki zakon od strane radikala ili propis
koji će limitirati iznos novca
-ne tako davno su pljenili i pretresali na aerodromima i prelazima
-očekujem i neke radikalne mjere u transakcijama itd.
-Mislite da sam pesimist ili pretjerujem ne kolege sad Šešelj ima link i vodi igru
iz Schengena.

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Biti će zanimljivo sljedećih par dana pratiti događanja kod nas i u našoj regiji.Kako ja vidim situacije sve naše vodeće firme povećavaju dobit i to ne sad po 10% već puno više od očekivanja i samog tržišta dok susjedi izgleda imaju svoj zadnji rat za kosovo,bit će zanimljivo.

1. oćeli i nas povući njihov pad
2.oćeli se dogoditi suprotna pa će mo poćeti još više rasti
3.jedino što sam siguran da neće ostati neutralno pa ljudi nismo mi skandinavci da bi ostalo neutalno

SAM PROTIV SVIH

Mislim da neće taj Nikolići tamo dugo kokodakati i da će se to brzo srediti u interesu svih. Srbija teško može opet natrag. Previše je Srbija koštala regiju i Europu. Pitanje Kosova. Čini se nemoguće da Srbi opet prave nered.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ja stvarno ne mogu više njih razumjet. Da oni više ne mogu doći pameti.

No respect


Ja stvarno ne mogu više njih razumjet. Da oni više ne mogu doći pameti.

Nema tu pameti … to im je u krvi … srbi

I love the Smell of Profits in the Morning

Alien:

fazan: ” Da smo prava zemlja, odmah bi s njima prekinuli službene odnose, i ponovno uveli vize. Ovako, Mesić će surađivati s deklariranim četnikom. A brbi su još jednom pokazali koliki su demokrate i da u njima i dalje čuće mali četnici. [smiley9] ” Kolega reklo bi se da proslog rata niste nista vidjeli. Nemojte prizeljkivat tako sra.. jer jos se nismo oporavili ni od proslog koji je zavrsio prije 12 godina.

nisam rekao da bih ratovao s njima, već onako … par sela tu kod mene … bijelo brdo, markušica, vera, bobota i tako … ne puno …
[smiley2]


Da fazane,samo malo,tu smo…[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Mislim da neće taj Nikolići tamo dugo kokodakati i da će se to brzo srediti u interesu svih. Srbija teško može opet natrag. Previše je Srbija koštala regiju i Europu. Pitanje Kosova. Čini se nemoguće da Srbi opet prave nered.

hoće, hoće a što drugo govori Koštunica možda drugu priču priča i još stotinu njihovih zastupnika istu priču pričaju ništa Nikolić nije novo samo je postao glasnogovornik većine u parlamentu ZERBIJE.
a Mesić on će i sa crnim vragom samo da se mogu pričati vicevi i sve je ok.

dan je pametniji od noći


Nikolić danas izjavio da će se srbija povezati s Rusijom i ostalim istomišljenicima radi stvaranja “saveza protiv američke hegemonije i Eurpske unije”.Još je tu i Kosovo koje ključa. Brrr…ne bih volio imati portfelj Srbiji (a i Banja luci) ovih dana. Sve mi se čini da će brzo započeti opća bežanija pod sigurne skute Lijepe naše. [smiley1]

Po mom mišljenju funkcija predsjednika Skupštine nije toliko utjecajna, ali ako TN sa svojim radikalima uspije formirati Vladu Srbije, e onda bi moglo biti posljedica.
Mene kao i vas ostale sad zanima utjecaj tih kretanja na našu burzu, da li će padati, rasti ili ostati flegma?
Znam samo da ulažem u Regiju da mi ne bi bilo svejedno i da bih bio jako zabrinut za povrat svoje investicije.
Svakome mora biti jasno da su investitori čeljad koja ima srce miša i pamćenje slona ( čast izuzecima koji smatraju da je svaka kriza prikrivena prilika )

Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ulažem samo u Hrvatskoj, od početaka, i to sam više puta naglasio. Ako me je samo jedan čovjek poslušao i odustao od investiranja u regiji, onda se osjećam vrlo sretan.
Pad njihovih tržišta od najmanje 50% sada je vrlo izgledan. Koliko će ta kriza kod njih trajati ne bih znao, ali kod nas je trajala skoro 2,5 godine. (jesen 1997. do početka 2000).
Uzrok je bio povlačenje stranih investitora. Sad treba vidjeti hoće li se to tamo ponoviti.

Historia est magistra vitae.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Historia est magistra vitae.

A kaj ne dođe glagol na kraju u latinskom?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Mreich, medo ne širi paniku. To nije tako strašno što se dogodilo. Pa nisu Srbi od jučer, vidjeli Hrvati im kupuju firme pa odlučili malo smiriti situaciju.
Politika je prljava i teško je znati pravu istinu.

Neredi u Srbiji povukli bi hrvatsko tržište kapitala prema dolje bez ikakve sumnje. Međutim pitanje je da li evropi i svijetu trebaju više takvi neredi i oni će ih efikasno spriječiti. Preko ovih krajeva kreću glavni dobavni pravci nafte i plina, a tu interes imaju i rusi i amerika. Zato sumnjam da bi se dozvolilo bilo kakvo iskakanje iz poretka koji se uspostavlja. Valjda će se i tamo ljudi jednom opametiti i početi gruntati o drugim stvarima , a ne kako natabat susjeda.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close