Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gdje je nestala prodaja na Ledo? Iza dvadesetog naloga vidljivi nalozi pd po preko 20 000 kn. Kaj se događa? znam ja da se to može brzo popuniti, al zakaj baš na Ledu? i to nakon dugo dugo vremena popriličnog pritiska na prodaju… Svugdje drugdje ima prodaje ko pljeve…hehe znao sam da ćete prije ili kasnije shvatiti da se ne isplati prodavati ovaj dragulj. [thumbsup]. Takva jedna firma da se trži ispod dva nekonsolidirana booka. sramota.

I'LL BE BACK


gdje je nestala prodaja na Ledo? Iza dvadesetog naloga vidljivi nalozi pd po preko 20 000 kn. Kaj se događa? znam ja da se to može brzo popuniti, al zakaj baš na Ledu? i to nakon dugo dugo vremena popriličnog pritiska na prodaju… Svugdje drugdje ima prodaje ko pljeve…hehe znao sam da ćete prije ili kasnije shvatiti da se ne isplati prodavati ovaj dragulj. [thumbsup]. Takva jedna firma da se trži ispod dva nekonsolidirana booka. sramota.

tako je kolega, takva firma se nema kaj tržit ispod 3 nekonsolidirana booka,a ako ikad dođe do ikakvog preuzimanja, tad ce stvarna vrijednost leda doci do izražaja!!!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



gdje je nestala prodaja na Ledo? Iza dvadesetog naloga vidljivi nalozi pd po preko 20 000 kn. Kaj se događa? znam ja da se to može brzo popuniti, al zakaj baš na Ledu? i to nakon dugo dugo vremena popriličnog pritiska na prodaju… Svugdje drugdje ima prodaje ko pljeve…hehe znao sam da ćete prije ili kasnije shvatiti da se ne isplati prodavati ovaj dragulj. [thumbsup]. Takva jedna firma da se trži ispod dva nekonsolidirana booka. sramota.

tako je kolega, takva firma se nema kaj tržit ispod 3 nekonsolidirana booka,a ako ikad dođe do ikakvog preuzimanja, tad ce stvarna vrijednost leda doci do izražaja!!!
[/quote]
vjerovatno je u pitanju belosvetska zavjera kad je niko ne prepoznava osim vas dvojice(ili jednoga) [lol]

danas završava 3Q i fondovi šminkaju portfelje dižući cijene svojih dionica s malo keša gore – vidljivo na HT, PTKM, ZABA…. Zato se ne zalijećite za njima jer sutra će opet biti jeftinije. [wink]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


gdje je nestala prodaja na Ledo? Iza dvadesetog naloga vidljivi nalozi pd po preko 20 000 kn. Kaj se događa? znam ja da se to može brzo popuniti, al zakaj baš na Ledu? i to nakon dugo dugo vremena popriličnog pritiska na prodaju… Svugdje drugdje ima prodaje ko pljeve…hehe znao sam da ćete prije ili kasnije shvatiti da se ne isplati prodavati ovaj dragulj. [thumbsup]. Takva jedna firma da se trži ispod dva nekonsolidirana booka. sramota.

Gubi jesmo to već raspravili!
Ja te molim da ne navlačiš neiskusne korisnike.
Znamo i ti i ja di je prodaja, a di je kupnja.
Ovakvim postovima ne doprinosiš razvoju foruma.
Ajde molim te prestani… [pray]




gdje je nestala prodaja na Ledo? Iza dvadesetog naloga vidljivi nalozi pd po preko 20 000 kn. Kaj se događa? znam ja da se to može brzo popuniti, al zakaj baš na Ledu? i to nakon dugo dugo vremena popriličnog pritiska na prodaju… Svugdje drugdje ima prodaje ko pljeve…hehe znao sam da ćete prije ili kasnije shvatiti da se ne isplati prodavati ovaj dragulj. [thumbsup]. Takva jedna firma da se trži ispod dva nekonsolidirana booka. sramota.

tako je kolega, takva firma se nema kaj tržit ispod 3 nekonsolidirana booka,a ako ikad dođe do ikakvog preuzimanja, tad ce stvarna vrijednost leda doci do izražaja!!!
[/quote]
vjerovatno je u pitanju belosvetska zavjera kad je niko ne prepoznava osim vas dvojice(ili jednoga) [lol]
[/quote]

i meni se čini…nepismen si brate mili, ako je "belosvetska", onda nemre bit "zavjera", vec je "zavera"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


lagano otvaranje

nisu znali smjer, al sada su progledali [tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


danas završava 3Q i fondovi šminkaju portfelje dižući cijene svojih dionica s malo keša gore – vidljivo na HT, PTKM, ZABA…. Zato se ne zalijećite za njima jer sutra će opet biti jeftinije. [wink]

zašto su onda dopustili pad vrijenosti dionica zadnjih dana kad su znali da je danas zadnji dan kvartala? mase ulagača s lovom u čarapama i jastučnicama čekaju izvještaje fondovske za treći kvartal da krenu ulagati [lol]

šišanje završeno krenuo rast a ja stigao s marende točno kako sam predviđao u minut. [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

ne sjećam se da je na ATPL u dva sata trgovanja promet bio jedva preko 100.000kn

pa kaj je ovo s ledom???

ode gore!!! [tongue]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close