Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trotter niste izgleda skuzili ironiju kad sam spomenul izraz “pijaca” koji mi je stran inace. [smiley2]


Alien: ” Nego, citam veceras clanak sa hrportfolia koji kaze da je danasnji promet na BLSE bio 2,9 milijuna KM. Pa kaj je to burza ili pijaca? Samo ADPL je danas imao vise od pol tog prometa [smiley2] ” Bio bi promet možda i veći, ali nakon ovog drastičnog političkog zaokreta u srbiji, bit će da se kupnja na BLSE povukla na pričuvne položaje ( u zemunice)

dečaci, nemojte se baš veseliti tarapani tamo preko, jer ako se zagužva odosmo i mi sa njima u provaliju.
Začas onaj luđak tamo zapali dva tenka prema Kosovu ili nedaj bože prema nama pa da vidiš onda turizma i trgovine po burzi….

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

“Trotter niste izgleda skuzili ironiju kad sam spomenul izraz “pijaca” koji mi je stran inace. ”

Ma skužio sam, ali budući imam samo 33 posta htio sam se malo eksponirati…[smiley13]

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

Pa za sve one koji baš ne prate politiku, Nikolić vam je pandan hrvatskom Schwartzu. Da, onom ultra desničaru s bradicom. E pa sad valjda shvaćate kakv čovjek tamo vuče bitne konce. Gornja izjava o savezu protiv EU i SAD samo je točka na i koja apsolutno ne jamči sigurnost ulaganja u Srbiji. To je golemi korak prema nazad njihovoj ekonomiji koja je, inače, počela raditi iznimno dobro. Prema tome, mislim da će se pametni povući s njihovog tržišta. Neminovno. Inače EK je već reagirala prozvavši imenovanje dotičnog korakom unazad Srbije te razmatranjem daljnjih koraka prema toj zemlji. Usput za one koji ne znaju tko je Nikolić: “…Hrvatska? Ja samo znam za granicu Srbije i Hrvatske na potezu Karlovac-Senj. Drugo me ne zanima!” Eto toliko.

slažem se sa mikom. na stranu sitna guštanja, ali – nemiran susjed nije nikom potreban.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


slažem se sa mikom. na stranu sitna guštanja, ali – nemiran susjed nije nikom potreban.

Jes da bi bankrotirao u slučaju sranja, ali sve bi dao za još jednu tarapanu s njima. Ipak su nam ostali poprilično dužni.

Da smo prava zemlja, odmah bi s njima prekinuli službene odnose, i ponovno uveli vize. Ovako, Mesić će surađivati s deklariranim četnikom. A brbi su još jednom pokazali koliki su demokrate i da u njima i dalje čuće mali četnici.
[smiley9]

I love the Smell of Profits in the Morning


slažem se sa mikom. na stranu sitna guštanja, ali – nemiran susjed nije nikom potreban.

Definitivno ne. Mada ja ovo ne bi tak dramaticno dozivljavao. Znamo kolika je moc Sheksa – ni Nikoliceva nece biti veca. Nadalje, Srbija je iscrpljena ratovima, vojska je u banani i mislim da im je barem za dogledno vrijeme dovoljno popusenih ratova.

Da smo prava zemlja, odmah bi s njima prekinuli službene odnose, i ponovno uveli vize. Ovako, Mesić će surađivati s deklariranim četnikom. A brbi su još jednom pokazali koliki su demokrate i da u njima i dalje čuće mali četnici.
[smiley9]

Kolega reklo bi se da proslog rata niste nista vidjeli. Nemojte prizeljkivat tako sra.. jer jos se nismo oporavili ni od proslog koji je zavrsio prije 12 godina.


TunaSalad:

slažem se sa mikom. na stranu sitna guštanja, ali – nemiran susjed nije nikom potreban.

Definitivno ne. Mada ja ovo ne bi tak dramaticno dozivljavao. Znamo kolika je moc Sheksa – ni Nikoliceva nece biti veca. Nadalje, Srbija je iscrpljena ratovima, vojska je u banani i mislim da im je barem za dogledno vrijeme dovoljno popusenih ratova.

ma ni ja ovo predramatično ne doživljavam. samo trkeljam (umjesto da isem spavat 8-)) …

nije Nikolić uopće bitan kao predjednik skupštine. nego što se Koštunica, izgleda, udružuje s njegovim radikalima. odnosno – država nema vlade već mjesecima … sve stoji … vjerojatno će ponovno na izbore … radikali najjači … s koštunicom imaju većinu – ukratko sranje za njih. a i neugodno za nas ostale uokolo.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Vecina moze likovati i vjerovati sto hoce, no kada pocne smrditi u susjedovom dvoristu nema te ograde koja ce zaustaviti smrad da predje i u nase vlastito…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


fazan: ” Da smo prava zemlja, odmah bi s njima prekinuli službene odnose, i ponovno uveli vize. Ovako, Mesić će surađivati s deklariranim četnikom. A brbi su još jednom pokazali koliki su demokrate i da u njima i dalje čuće mali četnici. [smiley9] ” Kolega reklo bi se da proslog rata niste nista vidjeli. Nemojte prizeljkivat tako sra.. jer jos se nismo oporavili ni od proslog koji je zavrsio prije 12 godina.

nisam rekao da bih ratovao s njima, već onako … par sela tu kod mene … bijelo brdo, markušica, vera, bobota i tako … ne puno …
[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

avax10:

Na srbiju i regiju će se sigurno odraziti loše, pa bi fondovi mogli odande početi povlačiti uloge i vraćati ih na naše tržiše jer nas EU ističe kao dobar primjer.

Sa ovime se slažem u potpunosti.


I ja navijam za ovo.
Naprijed naši. [smiley2][smiley1][smiley2]

New Report

Close