Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


"A koje su to dionice ako se može znati? Spačva? Pounje? Žmrkljevo? Ne razumijem se najbolje u ovu problematiku propadajućih tvrtki, teško ih prepoznajem pa ni ne ulažem u takve."

Spačva idući tjedan zapošljava novih 200 radnika u Bjelovaru.
Pokreću pilanu i šperploču. [thumbsup]

Ja to blesiram ovako napamet jer ne poznajem problematiku, to sam već napomenio. Ispričavam se ako je u naletu mog verbalnog ispada izletilo kakvo ime koje nije trebalo se naći u toj rečenici. Iskreno mi drago zbog Spačve i ove vijesti, jer volim šume i drvo, što u prirodi što u pokućstvu.

never surrender

Nego šta ćemo mi sutra s našom burzom, moglo bi i kod nas malo za promjenu rasti a? Kako je sve poraslo 2 posto, imam feeling da će i Crobex sutra isto tako. S jedinom razlikom što bi opet lako mogao porasti HT 3-4 posto, a ostali 0,5-1 posto i to bi bilo to. Pošteno prije svega.

never surrender




Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška
[/quote]
…tako će i biti, ali 02.10 kreće ono pravo i to u 10:02… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Nego šta ćemo mi sutra s našom burzom, moglo bi i kod nas malo za promjenu rasti a? Kako je sve poraslo 2 posto, imam feeling da će i Crobex sutra isto tako. S jedinom razlikom što bi opet lako mogao porasti HT 3-4 posto, a ostali 0,5-1 posto i to bi bilo to. Pošteno prije svega.

U odnosu na druge dionice HT je debelo precjenjen, nekih 50 %.
Ili su ostale podcjenjene 50 % prije bih rekao. Riješite se HT-a dok je dobra cijena i kupite druge dionice.

http://www.zse.hr/UserDocsImages/konf/ProgramHR.pdf
Do tad bi se i situacija mogla malo uljepšati da se ima o čemu pričati.

who dares, wins


Nego šta ćemo mi sutra s našom burzom, moglo bi i kod nas malo za promjenu rasti a? Kako je sve poraslo 2 posto, imam feeling da će i Crobex sutra isto tako. S jedinom razlikom što bi opet lako mogao porasti HT 3-4 posto, a ostali 0,5-1 posto i to bi bilo to. Pošteno prije svega.

slobodno me ispravite ako nisam u pravu,ali čini mi se da i ameri imaju svoj HT,INU,ADRS …
več dosta dugo nisu ovako rasli,ali koliko se meni "vega" na relativno malom prometu.
koliko se sjećam ranije kad su i manje rasli promet je uvijek bio preko 9 nula.

zanima me da li nam to "kvari" naše up planove ili ne
ili je promet ustvari bio čisto normalan
ili moramo čekati idučih par dana za potvrdu trenda
ili čekamo kako kaže kolega filija 2.10. (da li tada kreću prvi izvještaji kod amera ili je u pitanju nešto drugo)

…..što bi ovo danas na DKVS??? sa 8 komada spustilo 7.3%…pa kakva je to igra??? pa ipak je to dionica sa posebnim režimom pa me interesira u čemu bi mogao biti štos takvoj raboti…Hvala za pomoć…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

@ NIKITA 07

pitaj CROATU

njemu je situacija identična s 11/07/2007, znači… [bye]

jedino kaj je malo volumen u trećinu manji sada, ali nema veze, ide (S)LOM [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Nego šta ćemo mi sutra s našom burzom, moglo bi i kod nas malo za promjenu rasti a? Kako je sve poraslo 2 posto, imam feeling da će i Crobex sutra isto tako. S jedinom razlikom što bi opet lako mogao porasti HT 3-4 posto, a ostali 0,5-1 posto i to bi bilo to. Pošteno prije svega.

U odnosu na druge dionice HT je debelo precjenjen, nekih 50 %.
Ili su ostale podcjenjene 50 % prije bih rekao. Riješite se HT-a dok je dobra cijena i kupite druge dionice.
[/quote]

Reci to mirovincima koji su se do grla natrpali s ht dionicama i još se natrpavaju. Sada s ovom dionicom žive u nekom svom malom svijetu ili bolje reći dvorištu gdje neometano napucavaju cijenu koliko im paše. Pa to je kao njihova omiljena igračka! A ako im tako bude pasalo, budu oni to podigli još 50 posto. Ionako je ni rulja ni fondovi ne mogu rasprodati koliko oni mogu kupiti. Da se skupe svi mali dioničari i navale sada na prodaju u par dana će im fondovi sve pokupovati a da cijena ne padne više od 5 posto. Pa ništa drugo osim kakvih bezvezarija kao naprimjer 6 dionica zagrebačke pivovare ni ne kupuju. Ne znam kada je ovdje nastala zadnja korekcija ako se ne broji isplata dividende, pa ne vidim ni zašto bi netko prodavao ht. Možda se to nekom ne sviđa al to je tako. Nisam ja izmislio, pogledajte grafove i upitajte menađere zašto to rade. Valjda pumpaju vrijednost svojim fondovima. Ovako kao ispadne da im je vrijednost fonda porasla nekoliko posto u par mjeseci, zahvaljujući ht dionici. Super, đe ćeš bolje. Ne moraš se ni oznojit da znaš kupovati profitabilno, sam stvoriš profitabilnu dionicu.

never surrender



Nego šta ćemo mi sutra s našom burzom, moglo bi i kod nas malo za promjenu rasti a? Kako je sve poraslo 2 posto, imam feeling da će i Crobex sutra isto tako. S jedinom razlikom što bi opet lako mogao porasti HT 3-4 posto, a ostali 0,5-1 posto i to bi bilo to. Pošteno prije svega.

U odnosu na druge dionice HT je debelo precjenjen, nekih 50 %.
Ili su ostale podcjenjene 50 % prije bih rekao. Riješite se HT-a dok je dobra cijena i kupite druge dionice.
[/quote]
Riješite se HT-a da ga možemo mi jeftino kupit… Da li si to mislio? Meni je HT na 216 HRK bio preskup ali će mi na 300+ HRK biti prejefti… Tako je to na burzi. Nikad se ne zna…

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Pogled na privitak daje zaključak da smo bili otvoreni malo duže i crobex bi bio puno viši ali zato možda sutra popravimo ”krvnu” sliku.

mercataor deltu, delta mercator a toza gucića

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/trgovina/getro-todoric-ce-s-gucicem-ipak-dogovoriti-preuzimanje%3f,57251.html

New Report

Close