Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !



Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška




Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška
[/quote]
Ja sam hladan kao špricer jer na ovim razinama crobex može samo gore dugoročno, nikakav put za dolje nema.

Nisam danas puno pratio trgovanje, al vidim da smo opet jad jadni. Baš sve je na plus 2 posto a mi se jedvice isčupamo iz minusa. S tim da je hrpa dionica ostala u gadnom minusu. Magično, naši mali ulagači ko telad trče da prodaju, a kada završi frka stisnu se u kut i ne mrdaju. Pesimizam i strah vladaju.

Nema šta, brzo će nas europa skupa s "našim" bankama i menađerima jednog dana ovakve pripitomit i izbit nam sve i iz džepa i iz glave. Već se vidi kronični manjak love kod malih ulagača a broj dionica u njihovim rukama sve manji i manji. E moj narode, tako se ne trguje na burzi.

never surrender





Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška
[/quote]
Ja sam hladan kao špricer jer na ovim razinama crobex može samo gore dugoročno, nikakav put za dolje nema.
[/quote]
Index i pojedine dionice sigurno, ali bojim se da neke kroz par mjeseci čeka sudbina Zdenke, okrernite se malo oko sebe i pogledajte koliko tvrtki propada,ako gledamo s interesne strane, na svu sreću rijetka su d.d., ali ako gledamo s ljudske [embarass]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima






Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška
[/quote]
Ja sam hladan kao špricer jer na ovim razinama crobex može samo gore dugoročno, nikakav put za dolje nema.
[/quote]
Index i pojedine dionice sigurno, ali bojim se da neke kroz par mjeseci čeka sudbina Zdenke, okrernite se malo oko sebe i pogledajte koliko tvrtki propada,ako gledamo s interesne strane, na svu sreću rijetka su d.d., ali ako gledamo s ljudske [embarass]
[/quote]

A koje su to dionice ako se može znati? Spačva? Pounje? Žmrkljevo? Ne razumijem se najbolje u ovu problematiku propadajućih tvrtki, teško ih prepoznajem pa ni ne ulažem u takve.

Ima li kojih da će rasti? Bar neke koje proizvode sapun ili kifle ili jogurte ili antidepresive, mislim valjda će se ljudi prati i jesti i živcirati u krizi, bar to. Ili i ta opcija propada?
[wink]

never surrender

A ako gledamo što se zbiva "s ljudske strane" mislim da se to ne može kvalitetno povezati s događanjima na burzi. Bar ne na dan-dva, ili mjesec-dva. To su različite stvari. Eto i američka nezaposlenost mjesecima raste,a tržište im isto mjesecima raste bez obzira na to. Pa i GM je bankrotirao i maknut s burze i opet su indeksi narasli. I tko pita jel to nepravedno ili nelogično. Ovo je burza, nije filozofska emisija o etici ili o empatiji.

never surrender

Redovni promet obveznica: zse
1.522.121.500,00 kn

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Redovni promet obveznica: zse
1.522.121.500,00 kn

koji je to broj točno? ako može riječima…



Redovni promet obveznica: zse
1.522.121.500,00 kn

koji je to broj točno? ako može riječima…
[/quote]

To je nešta preko milijarde. Za moj ukus dosta. Nemam potrebe brojati iznad toga, kada god naletim na ovakav broj s puno znamenki, to znači da je u pitanju jako puno, pa se ne zamaram detaljima. To je kao kad kupiš dobar auto za 31,565 eura, znaš da auto košta oko 30 tisuća eura, a ono sitno iznad ne brojiš.

never surrender







Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

još jedan šišanac uspio – crobi još malo u minusu dok EU debelo u +
a što da se kaže: ‘ko je spušio je spušio a ‘ko nije sada se smije !

[/quote]
nadam se da kreće novi val za gore, jer ja sam cijeli u dionicama i napet sam ko puška
[/quote]
Ja sam hladan kao špricer jer na ovim razinama crobex može samo gore dugoročno, nikakav put za dolje nema.
[/quote]
Index i pojedine dionice sigurno, ali bojim se da neke kroz par mjeseci čeka sudbina Zdenke, okrernite se malo oko sebe i pogledajte koliko tvrtki propada,ako gledamo s interesne strane, na svu sreću rijetka su d.d., ali ako gledamo s ljudske [embarass]
[/quote]

A koje su to dionice ako se može znati? Spačva? Pounje? Žmrkljevo? Ne razumijem se najbolje u ovu problematiku propadajućih tvrtki, teško ih prepoznajem pa ni ne ulažem u takve.

Ima li kojih da će rasti? Bar neke koje proizvode sapun ili kifle ili jogurte ili antidepresive, mislim valjda će se ljudi prati i jesti i živcirati u krizi, bar to. Ili i ta opcija propada?
[wink]
[/quote]
Ok, Saponija će valjda opstati, Zdenka [embarass], Pliva [embarass].

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

“A koje su to dionice ako se može znati? Spačva? Pounje? Žmrkljevo? Ne razumijem se najbolje u ovu problematiku propadajućih tvrtki, teško ih prepoznajem pa ni ne ulažem u takve.”

Spačva idući tjedan zapošljava novih 200 radnika u Bjelovaru.
Pokreću pilanu i šperploču. [thumbsup]

New Report

Close