Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Redovni promet 6.067.702,86
Instituc. promet 20.720.959,70
Ukupni promet 26.788.662,56
Čim se ovi pojave kod nas počne presušivati.
Bez bar 50 milja na dan sve je to luk i voda.

Jel to opet udri po obveznicama? Zanimljiva je ta strategija velikih, 2 ili 3 dana veći promet, pa onda spuštalica uz manje promete…
[/quote]
Jee njima je jako zanimljivo kad znaju gdje je vrh vala ali meni koji to neznam nije ni malo. Već sam dva puta to promašio što zbog njihovih muljaža što zbog nedostatka vremena jer se treba i nešto drugo raditi. Čekam loše vrijeme da se malo pozabavim sa tim igricama. Imam već i plan…

who dares, wins

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/pbz-pad-bdp-a-u-drugoj-polovici-godine-oko-4%2c5%25,57186.html

a ukupno ph neutralno -5,5


Jee njima je jako zanimljivo kad znaju gdje je vrh vala ali meni koji to neznam nije ni malo. Već sam dva puta to promašio što zbog njihovih muljaža što zbog nedostatka vremena jer se treba i nešto drugo raditi. Čekam loše vrijeme da se malo pozabavim sa tim igricama. Imam već i plan…

kupi neki program za pregled tržišta … toplo preporučam teletradera … malo pročitaj o grafikonima i bit će ti lakše jahati valove … za dna i vrhove treba puno iskustva … ali uvijek se možeš uključiti na strmini ili uzbrdici …

I love the Smell of Profits in the Morning

Dno vidim manje više skoro pa svaki put ali ovi vrhovi su nauka jer se umjetno stvaraju pa na njih apsolutno ništa drugo ne utječe. Fondovi u par dana naprave euforiju sa malo više love i onda ju naglo zaustave bez ikakvog povoda. Npr. mogu shvatiti da je Jnaf otišao na 2600 jer vrijedi i više ali ne mogu razumjeti da nakon toga ima investitora spremnih prodati za 2400. Mislim da je u prosjeku svaka 2.,3. dionica prodana na taj način fondovska koja se potroši da bi se kreirao taj negativan trend. Uz njih ide i par naivaca i to je sva nauka. U ovakvim uvjetima rada jako je teško biti pametan na neki kraći rok.

who dares, wins


Dno vidim manje više skoro pa svaki put ali ovi vrhovi su nauka jer se umjetno stvaraju pa na njih apsolutno ništa drugo ne utječe. Fondovi u par dana naprave euforiju sa malo više love i onda ju naglo zaustave bez ikakvog povoda. Npr. mogu shvatiti da je Jnaf otišao na 2600 jer vrijedi i više ali ne mogu razumjeti da nakon toga ima investitora spremnih prodati za 2400. Mislim da je u prosjeku svaka 2.,3. dionica prodana na taj način fondovska koja se potroši da bi se kreirao taj negativan trend. Uz njih ide i par naivaca i to je sva nauka. U ovakvim uvjetima rada jako je teško biti pametan na neki kraći rok.

Točno kolega s tim što ja mislim da je postotak fondovskih dionica prodanih na taj način puno veći, a ak si fond i usprotiviš se onda ti pokuca Dinko i kaže:" sine de isplati tati par milja kuna na ime udjela" [embarass]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Dno vidim manje više skoro pa svaki put ali ovi vrhovi su nauka jer se umjetno stvaraju pa na njih apsolutno ništa drugo ne utječe. Fondovi u par dana naprave euforiju sa malo više love i onda ju naglo zaustave bez ikakvog povoda. Npr. mogu shvatiti da je Jnaf otišao na 2600 jer vrijedi i više ali ne mogu razumjeti da nakon toga ima investitora spremnih prodati za 2400. Mislim da je u prosjeku svaka 2.,3. dionica prodana na taj način fondovska koja se potroši da bi se kreirao taj negativan trend. Uz njih ide i par naivaca i to je sva nauka. U ovakvim uvjetima rada jako je teško biti pametan na neki kraći rok.

pratiti volumene!

ZSE je već odavno pokazao i okazao kad se nekom digne da tako burza funkicionira mislim da se u Podravki nije ništa desilo što se dešava ovdje na našoj ZSE

Treba sada kupiti puno skuplje već se prodalo a to nije lako, znam i sam sam par puta to činio najgora stvar na svujetu ali bolje sada priznati dok je još vrijeme već kada bude zaista kasno, zato ne čekajte već kupite i umirete si savjest.

jedan savjet, tko imalove kupujte danas sutra će biti skuplje.
nemojte ocvo zaboraviti

dan je pametniji od noći

Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.


Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

a vrijedi valjda i obrnuto … [rolleyes]

I love the Smell of Profits in the Morning



Ponovno su vas namagarčili a vi nikako da shvatite da oni gubi tuđe pare a vi svoje i zato ne prodajite im.

[/quote]
Bilo bi tako da je municija ravnopravno raspodjeljena ali nije, na jedan naš metak oni imaju deset i zato netreba biti naivan pogotovo na ovim razinama, oni će morati dizati tržište ako žele da postoje a naše je da budemo strpljivi.

New Report

Close