Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sam na dobroj temi?
Dobro netko reče, kod nas se nema što skorigirati kao vani. rasli su jedino Ina, HT, tehnika i još neki sitni..Pa nek se onda oni skorigiraju, može i ht iako ga imam.

Vidim da ste svi na bidu, niko nema vremena pisati…hehheheh. Nema više dionica đabalesku, tko prije udari po asku, bolje će proći.

Sve dok ta razina nije narušena, možemo očekivati testiranje prvog otpora Crobexa na 2.236,65 bodova. U slučaju da vidimo zatvaranje ispod te razine, prva potpora domaćem burzovnom indeksu nalazi se na 2.145 bodova, što je ujedno razina oko 23,6-postotnog Fibonaccijevom retracementa rasta u razdoblju od 7. srpnja do 17. rujna ove godine", kaže Fodrek.

Dodaje i da je iduća potpora Crobexu 20-dnevni pomični prosjek, koji se trenutno nalazi na 2.116,77 bodova. Fodrek napominje i da većina korekcija u glavnom trendu završava oko razine 38,5-postotnog retracementa, a trenutno se to i vidi za razdoblje zadnjeg vala u trendu od 2. do 17. rujna.

http://seebiz.eu/hr/burze/besevic-danas-moguc-zesci-minus-crobex-a,56990.html

Ht užas precijenjen u odnosu na ostale dionice. prodati ht i kupiti dionice koje su najviše pale kao hdel, to bi bio potez. No ovaj moj ht još 1 paket glasi na staru pa ja ne mogu.

bas jaka ova nasa burza, najbolji primjer je podravka
kad bi se ovakva afera na nekoj normalnoj pojavila vjerovatno bi cijena skliznula barem 30%…
mislim da to dovoljno govori koliko smo korumpirani u svim segmentima…
nije da ju prizeljkujem u porfelju pa drukam na pad vec samo onako odokativno komentiram…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


Vidim da ste svi na bidu, niko nema vremena pisati…hehheheh. Nema više dionica đabalesku, tko prije udari po asku, bolje će proći.

ne, svi smo po bidu..zato crobex i pada. osnove kolega [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Vidim da ste svi na bidu, niko nema vremena pisati…hehheheh. Nema više dionica đabalesku, tko prije udari po asku, bolje će proći.

ne, svi smo po bidu..zato crobex i pada. osnove kolega [bye]
[/quote]
molio bih cijenjenog kolegu Lojtra da mi se javi na privat da vidim da li je dobro i da li je sve ok
unaprijed hvala
pofuk

http://seebiz.eu/hr/burze/croemi-se-privremeno-prestaje-izracunavati,56998.html

mislim da ga nitko nije ozbiljno ni doživljavao, osim par fond menadžerčića

velika promjena omjera kupnje na PTKM kao da je žele vratiti još niže:
K – 9700
P – 15 000

a kaj je z birticem, jel napisal novu knjigu o dobrom dedici?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


počinje potop,vadite čamce za spašavanje..

ja se ukrcao na panamax i cekam potop…. [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ht užas precijenjen u odnosu na ostale dionice. prodati ht i kupiti dionice koje su najviše pale kao hdel, to bi bio potez. No ovaj moj ht još 1 paket glasi na staru pa ja ne mogu.

i onda se ti čudiš što ti svi daju jedinice?pa jel vidiš svoje postove?

New Report

Close