Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

taj pad zbog nikolića bit će kratkog vijeka.

Kakva je zapravo uloga Predsjednik skupštine? Tko bi to kod nas bio?

Vladimir Iljič Šeks

PS: Sumnjam kolega Caymane da će biti prolazni problem. Moguće ne Srbija ne dobije Vladu ( ne Šeksa ) i ode u političku neizvjesnost, a svakome je jasno što to znači.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Kakva je zapravo uloga Predsjednik skupštine? Tko bi to kod nas bio?

to ti je parlament ili nešto kao sabor RH, ili griješim?


taj pad zbog nikolića bit će kratkog vijeka.

ne znam da je zbog toga, može biti i zbog vremena, kiša od subote

Ne želim ikog od naših političara uspoređivat sa tim Nikolićem, ali mislite da kod nas na čelo Sabora dođe ultradesničar, da bi se te tako snažno i dugotrajno odrazilo na regiju? Kod nas je ta titula ipak treća rupa na svirali.

Ja osobno mislim da ne bi, a možda griješim. [smiley10]

No respect

Izbor Nikolića neće imati značajnijeg odjeka na našu burzu jer je EU istodobno s kritikom Srbije kao primjer napretka istakla Hrvatsku. Prema tome, posljedice bi po nas mogle biti prije pozitivne nego negativne.

Ignore: KressoM, delux


Vladimir Iljič Šeks

PS: Sumnjam kolega Caymane da će biti prolazni problem. Moguće ne Srbija ne dobije Vladu ( ne Šeksa ) i ode u političku neizvjesnost, a svakome je jasno što to znači.

Neka se oni brinu o tome, mi ne, barem ne puno. Mi smo relativno stabilni.


Izbor Nikolića neće imati značajnijeg odjeka na našu burzu jer je EU istodobno s kritikom Srbije kao primjer napretka istakla Hrvatsku. Prema tome, posljedice bi po nas mogle biti prije pozitivne nego negativne.

baš pozitvne nisam siguran, možda neutralne

avax10:

Izbor Nikolića neće imati značajnijeg odjeka na našu burzu jer je EU istodobno s kritikom Srbije kao primjer napretka istakla Hrvatsku. Prema tome, posljedice bi po nas mogle biti prije pozitivne nego negativne.

baš pozitvne nisam siguran, možda neutralne

Mauricije je u pravu, to će se negativno odraziti i na regiju i na naše tržište.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

ne treba pretjerivati

Na srbiju i regiju će se sigurno odraziti loše, pa bi fondovi mogli odande početi povlačiti uloge i vraćati ih na naše tržiše jer nas EU ističe kao dobar primjer.

Ignore: KressoM, delux


Na srbiju i regiju će se sigurno odraziti loše, pa bi fondovi mogli odande početi povlačiti uloge i vraćati ih na naše tržiše jer nas EU ističe kao dobar primjer.

I to stoji.

No respect

New Report

Close