Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a jel se i izlazi? ili je ovih 22 miliona samo ulaz [huh] [smiley]

ha ha ha ha hah ah ah haa

I love the Smell of Profits in the Morning

265,00 5000 11:18:1
264,00 1500 10:14:47
264,75 2001 10:16:34
264,00 1500 10:14:47
260,00 2200 10:08:12
264,75 1807 10:23:3
Ma koji mali? Ima i njih ali ovi su glavni.

who dares, wins




Ma, ljudi moji, u dva dana stotinjak milijuna kuna prometa i sad najednom stranci kupuju k’o ludi???
A tu na forumu kako se po pisanju čini, samo na forumaše otpada jedno 50% prometa na ZSE.

Za ne povjerovat… [shocked]

Slazem se djelomicno. Ne bih rekao 50% ali da je negdje oko 15% raden od strane nas malih je logicno (kada smo svi sjedili na djelu svog portfelja do nedavno). Vidim i po sebi da sam aktivniji u kupovanju zadnjih nekoliko dana ali je sigurno i kapital izvana dosao u nekim razmjerima.
[/quote]

Tek sad si kupovao? Pa kaj si čekao do sad?
Ništa nisam ni kupovao ni prodavao još od Sanadera. Tek sam sinoć počeo razmišljati da nešto prodam pa da se premjestim u jednu koja je sad u totalnoj banani. Vidim da netko razmišlja na sličan način jer se je tamo povećao promet.
[/quote]
ULPL?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


da nam ta PTKM isto nisu svratili "stranci" ? [rolleyes]

Pa daaaaa, to su ti američki insajderi koji u Americi prodaju dionice svojih kompanija, da bi kupili naše!

Ridikjulous.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ne. Ne smijem reći dok se ne odlučim. Igra je na duže pa se mogu još malo premišljati.
Ako bi upalila stvar se zove ×3 do proljeća.

who dares, wins

Ljudi pa vani je većina dionica barem na pola cijene od ath-a a kod nas su cijene na 1/5ili 1/4 kod većine dionica.
Plus toga vani su cijene nekih dionica na novome ath-u!!!!
Tako da i uz najnepovoljnije gospodarske pokazatelje su ove cijene smiješne. A jučer je izjavljeno na ekonomskom vijeću da smo dno prošli. ja danas ulupao sve novce a vi kako hoćete. [bye]



vrlo važna je činjenica da nam deset dana promet ukupni raste a danas za nepun sat blizu 22 miliona prometa.
znači ulazi se definitivno unutra

a jel se i izlazi? ili je ovih 22 miliona samo ulaz [huh] [smiley]
[/quote]

trejda se…..ko trejda npr. sa 200 k svaki dan taj sam napravi barem 500k prometa…

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

I još nešto. da cijene Ht-a i Ine idu "normalno" gore kao i ostalim dionicama , Crobi nebi bio viši od 2000. Katastrofa kako malo rastemo u odnosu na svijet. [undecid]




vrlo važna je činjenica da nam deset dana promet ukupni raste a danas za nepun sat blizu 22 miliona prometa.
znači ulazi se definitivno unutra

a jel se i izlazi? ili je ovih 22 miliona samo ulaz [huh] [smiley]
[/quote]

trejda se…..ko trejda npr. sa 200 k svaki dan taj sam napravi barem 500k prometa…
[/quote]
Daj mi reci molim te kakva su sad iskustva sa trejdanjem. Da li se isplati ili je bolje držati?
Ja držim jer sam se skoro pa dobro pozicionirao i nisam pametan šta će u ovoj gužvi brže rasti.
Razmišljam nekako da se skratim na 1 ili 2 pozicije. Sad sam u 7.

who dares, wins

@Kolega Verdi

El Febo, 17.09.2009. u 12:10
Daj mi reci molim te kakva su sad iskustva sa trejdanjem

El Febo, 17.09.2009. u 12:10
Da li se isplati ili je bolje držati?

Ja ti ne volim davati takve savjete bez prethodno obavljenog psiho testa [lol] ..
Svatko od nas ima drugačiju sklonost ili averziju ka riziku i prinos sa kojim se zadovoljava…
Ono što smatram da jest istina to je da kupnja na ovim sadašnjim razinama i dalje može rezultirati
značajim prinosima u dugom roku…
Ali kao što je rekao Keynes : U dugom roku smo svi mrtvi… [sad]
Ja trejdam, katkad zaradim, ponekad izgubim (iako u zadnje vrijeme manje)..dokle god zaradim značajno više nego izgubim, dotle je dobro… [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


da nam ta PTKM isto nisu svratili "stranci" ? [rolleyes]

Je, čujem da ovi iz azila kupuju na veliko,bik mamicu

@Febo,
Čitao sam neku analizu da se trejdanjem dugoročno ne može postići prinos kao sa držanjem. Ja trejdam kad počne padati jer onda me nitko ne pita hoću li ili neću jer jednostavno moram. Od moje love broker nema ni za pljuge ali mi je zato provizija 0,5%. Znam da mogu naći jeftinije ali mi se ne da za tu siću mjenjati navike. Ali svaki dan po 1% čuj nakupi se toga. Sa nekom masom love i jedan dobar pogodak godišnje može biti hohoho a za sad pogađam i više no moglo bi i bolje.

who dares, wins

New Report

Close