Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

da, stranci kupuju, moš mislit, ja sam mali a radim oko 500k prometa dnevno, danas sam već napravio 220k

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




Zanimljivo mišljenje.
http://trzistakapitala.wordpress.com/

Komentirat ću današnje značajno trgovanje, iako načelno to ne činim, jer mislim da se razvija važna paradigma: povratak inozemnih institucionalnih ulagača (fondova).

Možda griješim, ali čini mi se da je intezivno i asertivno kupovanje ‘velikih’ dionica HT, INA, ADRS-P-A upravo njihov otisak – slaže se s njihovim načinom razmišljanja i rada. Naime, nastavak pristupnih pregovora je u našim novinama najavljen već u srijedu. U petak je to postala službena vijest i kao takva propagirala do stranih izdanja (Reuters i ostali). To je jasan znak nekim instuctionalnim ulagačima da mogu ponovo ulagati u Hrvatsku, uzimajući u obzir povoljne fundamente, ali naravno i ‘priču’ (koja im je uvijek potrebna), a to je ubrzana konvergencija. Brži među njima su ramišljali preko vikenda i već su jučer njihovi nalozi bili izvršavani, s sporiji su ih dali jučer, s današnjim izvršavanjem. Zašto smatram da ih je više, a ne jedan? Jedan ne bi toliko dizao cijenu (domaći to zasigurno nisu radili), a ovakvo kupovanje ‘po asku’ znači da ih je bilo više u konkurenciji.

Odlican blog. Samo cu reci: da sam ja ulozio par 10. mil. ne da bi pisao po blogu nego bi imao i vlastitu emisiju na tv……
[/quote]

Jeee kad bi čovjek mogao doći tamo na red jer je za Novotnya termin rezerviran do Nove Godine.
Imamo mi pametnih ljudi samo se ne mogu probiti kroz gužvu poltrona i rodjaka.
[/quote]

Ovo si jako dobro napiso. Inace skidam kapu do poda Bakicu. On je jedan jako dobar primjer kako se radi i ulaze u znanje. Samo mi uvijek ostaje crv sumnje kada krene marketing ili po naški špreheraj

vrlo važna je činjenica da nam deset dana promet ukupni raste a danas za nepun sat blizu 22 miliona prometa.
znači ulazi se definitivno unutra

dan je pametniji od noći

za razliku od naših banaka koje posluju bolje od europskih mama i maćeha nismo imali ovakakv scenarij

http://www.seebiz.eu/hr/burze/europske-burze-dionice-banaka-u-sest-mjeseci-uzletjele-174%25!,56284.html




Ma, ljudi moji, u dva dana stotinjak milijuna kuna prometa i sad najednom stranci kupuju k’o ludi???
A tu na forumu kako se po pisanju čini, samo na forumaše otpada jedno 50% prometa na ZSE.

Za ne povjerovat… [shocked]

Slazem se djelomicno. Ne bih rekao 50% ali da je negdje oko 15% raden od strane nas malih je logicno (kada smo svi sjedili na djelu svog portfelja do nedavno). Vidim i po sebi da sam aktivniji u kupovanju zadnjih nekoliko dana ali je sigurno i kapital izvana dosao u nekim razmjerima.
[/quote]

Tek sad si kupovao? Pa kaj si čekao do sad?
Ništa nisam ni kupovao ni prodavao još od Sanadera. Tek sam sinoć počeo razmišljati da nešto prodam pa da se premjestim u jednu koja je sad u totalnoj banani. Vidim da netko razmišlja na sličan način jer se je tamo povećao promet.
[/quote]

Ma nisam tek sad kupovao vec sam ostatak koji sam cuvao do potvrde trenda vecinom ukucao. Sad sam 95% dionice – 5% cash. A tih 5% mozda vec i danas ukucam ali sam u dilemi kaj kupit (posto mi sad dosta toga izgleda dobro).

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Je li revizija Crobex-a svakih 6 mj.?

who dares, wins

Da se primjetit da nema brokera-drukera,biće kucaju naloge pa nemaju vremena [lol]

A ko Vas puni ovim jedinicama da mi je znat?
Nemoš to ni lako ispravit ha ha ha ha [lol]


vrlo važna je činjenica da nam deset dana promet ukupni raste a danas za nepun sat blizu 22 miliona prometa.
znači ulazi se definitivno unutra

a jel se i izlazi? ili je ovih 22 miliona samo ulaz [huh] [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



vrlo važna je činjenica da nam deset dana promet ukupni raste a danas za nepun sat blizu 22 miliona prometa.
znači ulazi se definitivno unutra

a jel se i izlazi? ili je ovih 22 miliona samo ulaz [huh] [smiley]
[/quote]
HT..mali oslobadjaju cash ,ostalo prosudite sami….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

da nam ta PTKM isto nisu svratili "stranci" ? [rolleyes]

I'LL BE BACK

New Report

Close