Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne bojim se ja nista.
Samo pratite enke firme (da nai bilo grlom u jagode).

HG spot je prakticki u vlasnistvu banaka i mogu dilutati dionicare kako god hoce.

A to sto se dogodilo HG spotu ce se jos mnogo firmama dogoditi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ti si fakat pesimist.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Ne bojim se ja nista.
Samo pratite enke firme (da nai bilo grlom u jagode).

HG spot je prakticki u vlasnistvu banaka i mogu dilutati dionicare kako god hoce.

A to sto se dogodilo HG spotu ce se jos mnogo firmama dogoditi.


Tko kupuje ili ima dionicu HG spota? Svi mi dobro znamo da Zdenka ili Pounje nisu najsjajnije firme, ali nekako mi je klimavo da će IGH ili ATPL ili PODR ili VIRO imati i većih problema, a kamoli bankrotirati.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Deca, zakaj je Ericson Nikola Tesla u petak prodao 2000 komada vlastitih dionica tj. 10% od dionica koje imaju i zakaj je AZ mirovinac u petak prodao 545 komada tj. 20% dionica IGH?

…sutra će biti kako odrede A-futuresi a po njima i DAX…eto tako ćemo i mi …za njima…naravno sa puno većim plusom ili minusom…ja se nadam plusu…hehehehehe

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

U emisiji OTVORENO nezavisni ekonomski analitičari tvrde da Hrvatska izlazi iz recesije…
[thumbsup]
Laku noć i sutra ugodan dan želim
Je ste li još za to da burza radi par sati dnevno [lol]

Zanimljivo mišljenje.
http://trzistakapitala.wordpress.com/

Komentirat ću današnje značajno trgovanje, iako načelno to ne činim, jer mislim da se razvija važna paradigma: povratak inozemnih institucionalnih ulagača (fondova).

Možda griješim, ali čini mi se da je intezivno i asertivno kupovanje ‘velikih’ dionica HT, INA, ADRS-P-A upravo njihov otisak – slaže se s njihovim načinom razmišljanja i rada. Naime, nastavak pristupnih pregovora je u našim novinama najavljen već u srijedu. U petak je to postala službena vijest i kao takva propagirala do stranih izdanja (Reuters i ostali). To je jasan znak nekim instuctionalnim ulagačima da mogu ponovo ulagati u Hrvatsku, uzimajući u obzir povoljne fundamente, ali naravno i ‘priču’ (koja im je uvijek potrebna), a to je ubrzana konvergencija. Brži među njima su ramišljali preko vikenda i već su jučer njihovi nalozi bili izvršavani, s sporiji su ih dali jučer, s današnjim izvršavanjem. Zašto smatram da ih je više, a ne jedan? Jedan ne bi toliko dizao cijenu (domaći to zasigurno nisu radili), a ovakvo kupovanje ‘po asku’ znači da ih je bilo više u konkurenciji.


Deca, zakaj je Ericson Nikola Tesla u petak prodao 2000 komada vlastitih dionica tj. 10% od dionica koje imaju i zakaj je AZ mirovinac u petak prodao 545 komada tj. 20% dionica IGH?


zato kaj je taj az kupovao ingru po 60 000 [yawn]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

treba im casha da kupuju neke od mojih uzdanica [lol]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

evo malo štiva… većina se ovdje neće složiti s tim ali članak ima zanimljiv pogled unazad.

Vaš link

Poz!

p.s. sudeći po tome da na našem tržištu ima još međeda magli bi još malo rasti, jel 🙂

Bilo bi zanimljivo vidjeti koliko bi iznosio Crobex ako bi se izuzeo utjecaj porasta HT-a na porast istog, pa ako netko ima mogućnost i znanje to izračunati, molim da nam to izračuna.
Mislim da bi to interesantan pokazatelj.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Deca, zakaj je Ericson Nikola Tesla u petak prodao 2000 komada vlastitih dionica tj. 10% od dionica koje imaju i zakaj je AZ mirovinac u petak prodao 545 komada tj. 20% dionica IGH?

Zato što ih je prodao prijateljima, poznanicima, rodbini…pa će ih opet od njih otkupiti po većoj cijeni!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close