Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

Blago tebi ,ja ću morat čekat bar još godinu,ali sve ide svojim tokom samo naprijed,idemo dalje.. [thumbsup]

Prodaja se slaže mogli bi vrlo lako dan završiti u minusu ako nas HT ne spasi.


Prodaja se slaže mogli bi vrlo lako dan završiti u minusu ako nas HT ne spasi.

Je ziher. Crobi pa u crveno!
Vi mora da se šalite kolega.

strpljen..spašen Time is on my side

Gledam KORF,štopaju ga već danima s velikim nalozima od po 10000km,kad se jednom ispucaju ne znam gdje će bti kraj cjeni,po grafu minimalno 120 kn.


Prodaja se slaže mogli bi vrlo lako dan završiti u minusu ako nas HT ne spasi.

Svakako. Samo sto nije zacrvenio [lol]

na ovima šta ih ja pratim,pojavili se veliki nalozi na prodaji.možda su samo strašila [sealed]



Prodaja se slaže mogli bi vrlo lako dan završiti u minusu ako nas HT ne spasi.

Svakako. Samo sto nije zacrvenio [lol]
[/quote]

šta se tresete.svi su strani indexi nakon manjeg pada probili prethodni vrh.nema razloga da se isto ne dogodi na crobexu.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.




Prodaja se slaže mogli bi vrlo lako dan završiti u minusu ako nas HT ne spasi.

Svakako. Samo sto nije zacrvenio [lol]
[/quote]

šta se tresete.svi su strani indexi nakon manjeg pada probili prethodni vrh.nema razloga da se isto ne dogodi na crobexu.
[/quote]

Osim što crobiju nikada ne treba nikakav poseban razlog za nešto Stvari se ili dese ili se ne dese.

strpljen..spašen Time is on my side

LEDO

Top ask
CIJENA KOLIČINA
5.275,00 3
5.348,00 4
5.349,00 5
5.350,00 509
5.360,00 6
5.370,00 5
5.395,00 5
5.399,00 9
5.399,99 1
5.400,00 10

IGH

Top ask
CIJENA KOLIČINA
4.265,99 5
4.270,00 225
4.295,00 32
4.299,00 20
4.300,00 58
4.330,00 4
4.338,88 8
4.349,99 15
4.350,00 5
4.355,00 10

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ode ovaj s LEDA….

[thumbsup]

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Velika napetost je u zraku, TA pokazuje da smo dotaknuli gornju trend liniju kanala te je shodno tome jedan dio iskusnih investitora dijelom izašao na keš poziciju zbog mogučnosti korekcije, međutim ne treba mnogo očekivati od moguće korekcije jer smo u ap trendu, a korekcijama se, uz one koji su propustili ovaj rast, stvara kritična masa keša koji u rastućem trendu stvara veliku nelagodu te neminovno vodi slomu keš pozicije i samim time rastu cijena dionica!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-ht-i-zaba-najjaci-od-listopada-2008.%2c-crobex-u-plusu-1%2c3%25,56246.html

New Report

Close