Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/zagrebacki-holding-dobit-u-pola-godine-potonula-94%2c4%25!%3f,56182.html

Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

who dares, wins


Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

imam i ja indg
[sad]



OK ne morate, ali brate mili ako ih već imate, onda koga vraga ih prodajete? [undecid]

da vrlo važan komentar [thumbsup]
[/quote]
Pa prodaju i trejdaju da mogu iči na bureke, a ja ipak više volim odreske [cool]

[emo_cool]


Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

A proficio i Tehnika?


Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

A kaj sam ti ja rekel Verdi kompa stari.
Pa kad vidiš tu glavu sve ti je jasno kako će se odigrati…

http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-omf-i-pbz-najvise-kupuju-dionice-ht-a,56191.html

@Matija,
doći će i on na red kad tad jer ta dionica vrijedi više samo što trenutno nema niko drugi zainteresiran.
Čekam ga od 6. mj. prošle godine čekati ću još jer to nisu čista posla. Imam ja vremena. Od Velike Gospe na ovamo sam dobar za prosječnu godišnju plaću u Hrvata. Odo do BMW salona samo da se javim da sam živ. [lol]

who dares, wins



Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

A proficio i Tehnika?
[/quote]

Nikada to nisam imao. Proficio??? Ajde Tehnika još kako tako ali za ovaj prvi u opće ne kužim šta su se ljudi tako sjatili ?

who dares, wins

mali bear trap ili?

No pain no Game

ZABA-R-A preko 12000 odjednom, netko kupuje dok marenda [thumbsup]

nije sve tako crno



Ovo je strava. Došlo je vrijeme da si naplatim dvije godine sjedenja pred monitorom.
Samo mi je jedna dionica u minusu i to hebeni Lcds.
Ne znam šta taj Andabak misli.

A kaj sam ti ja rekel Verdi kompa stari.
Pa kad vidiš tu glavu sve ti je jasno kako će se odigrati…
[/quote]

Andabak bi kao trebao biti strahovit biznismen. Ako itko može ovu dionicu lansirati to je on.

New Report

Close