Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


OK ne morate, ali brate mili ako ih već imate, onda koga vraga ih prodajete? [undecid]

da vrlo važan komentar [thumbsup]

dan je pametniji od noći

Sve se zeleni cijeli svjet važne dobre vjesti su stigle..
Kod nas su fondovi počeli ulaziti ponovo
ko sada prodaje bude za skuplje nazad kupovao..
Možda i fondovi probaju cimati burzu da ju ruše kako bi se jeftinije ukrcali
ali sumljam da ima toliko naivnih prodavača.
Nakon vjesti o prekidu blokade za EU kapital se ponovo
vrača u Hrvatsku.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@governer

Anonimno, 16.09.2009. u 09:47
a s druge strane uzlazni trend makroekonomskih pokazatelja u zapadnim ekonomijama

A kave veze to ima sa našim dionicama i sa našim tržištem kada je kod nas trend makroekonoskih pokazatelja silazni, država u banani, nelikvidnost ogromna i prijeti da uruši cijeli sustav koji je na staklenim nogama, zaduženost ekstremna i dalje ne nabrajam jer ti je i samomo sve poznato tako da po meni ovaj rast je čisto špekulativan dase ošiša neiskusne.

U dionicama sam 60% ali samo INA, do jučer bio 100% pa skratio, i ja sam ovo očekivao ali neću dozvoliti da me netko šiša jer će se na kraju igrati igra tko zadnji magarac.

bit će spektakl na otvaranju

Da ponovim komentar kolege od neki dan : ”Ko je kupio, je kupio a ‘ko nije, kupit će”. [thumbsup]


Da ponovim komentar kolege od neki dan : ”Ko je kupio, je kupio a ‘ko nije, kupit će”. [thumbsup]

[thumbsup] [lol] [lol] [lol]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Oprez ekipo! dok se padalo ht je najmnaje padao a sad dok raste ht raste najviše. Ne vidite da je tu negdje greška, hoću reći navlačenje!

kao što se prošle godine s nevjericom gledao pad, tako sad svi očekuju prestanak rasta

crobex je nekoliko desetaka bodova od prethodnog vrha s time da je dosta dionica nadmašilo prethodni vrh

probijanje prethodnog vrha crobexa znači juuuriiiiššššš bikovi


ne kužim ekipu koja prodaje dionice. S jedne strane imate fundamentalno podcijenjene dionice, a s druge strane uzlazni trend makroekonomskih pokazatelja u zapadnim ekonomijama. Dakle upravo suprotno od prvog dijela 2008. godine kada ste imali fundamentalno precjenjene dionice i negativan trend makroekonomskih pokazatelja u razvijenim ekonomijama. Ovi koji prodaju vjerojatno očekuju da cijene dionica počnu padati. Ali zašto bi padalo? S obzirom na ova dva uvjeta koje sam naveo… ajde postavite si logično pitanje: Zašto bi padalo? Ne razumijem, jednostavno ne razumijem… Nije da nagovaram da se dionice kupuju, OK ne morate, ali brate mili ako ih već imate, onda koga vraga ih prodajete? [undecid]

Očito velika većina misli da rastemo dalje, upravo iz razloga koje ste naveli, a to je ujedno ono što ih plaši.. Na ZSE u zadnje vrijeme se nije baš uputno tako povodit za većinom..

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

a vid Belja nadomak 100 kuna…. [thumbsup]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Koji je ovo odmor za dušu i tilo.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-crobex-nastavlja-prema-najvisoj-ovogodisnjoj-vrijednosti,56167.html

New Report

Close