Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Alooo Brankice i Governeru,
Gle sad se Vlds zablokirao na 10% a neki dan je to bilo na 15% !!!
Ko tu koga ?

Sad je u prvom razredu .10% limit
[/quote]

Gdje se objavljuje promjena tih razreda?
[/quote]

zse.hr
dnevni limiti trgovanja. ne treba ti ništa više.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Alooo Brankice i Governeru,
Gle sad se Vlds zablokirao na 10% a neki dan je to bilo na 15% !!!
Ko tu koga ?

Sad je u prvom razredu .10% limit
[/quote]

Gdje se objavljuje promjena tih razreda?
[/quote]

Nigdje.
Izgleda da je automatika promjenila razred jer je trgovano sa VLDS 50% dana u zadnjih šest mjeseci.

I ja mislim da atomatika ima neke veze sa tim.
Kako se povećava promet tako se i parametri mijenjaju.

who dares, wins

Kako se digla ručna otkako su ameri otvorili.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Jako lijepo
Crob 2,63%(2 200,84) na 71.442.411.91 kn prometa

obićno takvi prometi potraju par dana za redom uz prilično povečanje indexa, da li će to i sada biti tako ostaje da vidimo [cool]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Jesu ovo krenula kola nizbrdo.

Sto reci na danasnji dan ?! Super , super super……… jos da i ATPL u svojoj formi rekli bismo
jednostavno ….GENIJALNO !!!
Ne znam koju dionicu da bolje pohvalim…. ONE koje nisam dokupljivala a u istom su minusu kao i
one koje sa dokupljivala…??? One koje nagovijestaju jos bolju buducnost a non/ stop rade
maljivo ili one koje su se ulijenile a mogu jos bolje odraditi…. odlicne banke….!!!
stabilni gradjevinari …. napeti brodari…. nove gljive poslije kise ???? Ma, samo pametmo i strpljivo
naprijed.!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Jesu ovo krenula kola nizbrdo.

Jesu ako ste puno popili pa vam se pricinjaju stvari onakvima kakve nisu

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/zse/zagrebacka-burza-potpuno-ludilo%2c-ht-najjaci-u-11-mjeseci%2c-crobex-na-2.200!,56152.html

Ja mislim da ljudi još nisu svjesni da je crobex na 2200 bodova. 2200! Bagatela ćo!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ne kužim ekipu koja prodaje dionice. S jedne strane imate fundamentalno podcijenjene dionice, a s druge strane uzlazni trend makroekonomskih pokazatelja u zapadnim ekonomijama. Dakle upravo suprotno od prvog dijela 2008. godine kada ste imali fundamentalno precjenjene dionice i negativan trend makroekonomskih pokazatelja u razvijenim ekonomijama. Ovi koji prodaju vjerojatno očekuju da cijene dionica počnu padati. Ali zašto bi padalo? S obzirom na ova dva uvjeta koje sam naveo… ajde postavite si logično pitanje: Zašto bi padalo? Ne razumijem, jednostavno ne razumijem… Nije da nagovaram da se dionice kupuju, OK ne morate, ali brate mili ako ih već imate, onda koga vraga ih prodajete? [undecid]

I'LL BE BACK

Nadam se da ste pripremili rakete i svu pripadajuću pirotehniku [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close