Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni je zanimljiva činjenica da BDI pada li ga pada a brodari rastu to mi nešto smrdi.

Nemojte biti javno naivni! Pa kada je naša burza bila nogama fundamenata?
Smrdi, naravno da smrdi. Čini mi se velika lešina!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


39.880,00 1
39.899,00 6
48.999,00 3
50.000,00 2
110.000,00 4
120.000,00 1
130.000,00 1
150.000,00 1

jmnc – nalozi na asku

burza u hrvata,hahaha


MIKAN DRAGUTIN 0,13% 28,00 0,13% 28,00
Ludilo brale. Vidiš da je čovjek sa 28 kom u Top 10.
Valjda sad treba kupiti po 38K i poslije prodati po 150K. [lol]

who dares, wins

zakaj ne
to je prednost ove berze

ovdje se ne zna ni tko pije ni tko placa

Postanite Eu-robovi

dalekovod od četvrtka narasao 2%,a crobex 6%,pored toga dogovaraju nove poslove,a mrlja od petka uklonjena-slijedeći kandidat za brzu rast?


Lomimo se, oni u kešu su vrlo oprezni a oni u dionicama imaju prst na okidaču.
Sada bi nam dobro došlo parsto milja kn da nastavimo trend, ovako, bez podrške, sve što nije u crob 10, ima dobre izglede da se vrati na startne pozicije.

ne slažem se. rast je zdrav i nije euforičan. HT raste na velikom prometu i oslobađa veliku količinu likvidnosti. HT kupuje svjež novac,a novac iz HT-a ide u ostale podcijenjene dionice, a postoje špekulacije o skorašnjoj kupnji trezora (ako već nije ovo). Blue-chipovi su se pokrenuli i mislim da je to bilo potrebno da se nastavi zdravi rast crobex-a na razine u razredu od cca 2600 do 3000 bodova kako bi zatvorio fundamentalni gap za zapadnim indexima. Crobex je neopravdano podcijenjen.

I'LL BE BACK


Meni je zanimljiva činjenica da BDI pada li ga pada a brodari rastu to mi nešto smrdi.

Pričekaj BDI na 10,000 pa lupi po asku [thumbsup]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

da da, meni se čini da je kriza iza nas i da će od sada teći med i mlijeko. kako stvari stoje crobi je uvijek bio i ostao najbolji i najjači pokazatelj toga. To što onaj obama trabunja da nas čeka još jedan val krize i da ni slučano se ne može reći da je gotovo ili da je oporavak poćeo. Šta on zna o ekonomiji? On ne čita forume i nema pojma za razliku od ljudi koji tamo pišu i kradu bogu dane. Ipak, ne kaže se bez veze da su čovijek i tovar pametniji od čovijeka samog. Šalu na stranu, osobno ne vidim niti jedan razlog ovotjednoj euforiji. Znam, sada će netko reći da su se počeli gledati fundamenti, da je crobi bezrazložno podcijenjen i obezvrijeđeni i eto ti ga na..tek sad su to skužili stranci, a naši se usrali da će im ovi pokupovati sve pa kupuju ko mutavi. Možda su računali na to da nas jaca čvrstom rukom vodi u EU, a kad dođemo tamo onda je druga prića. Ovi iz Eu nas jedva čekaju, nemaju pametnijih ulaganja nego u našu zemlju znanja i prosperiteta. Zemlju gdje se svako govno pretvara u zlato..ili je obrnuto. ne znam više.
pozdrav svim dioničarima ma gdje bili, a posebno pozdravljam dioničare HTa jer mi se ćini da njihova zora ipak pomalo sviće.

strpljen..spašen Time is on my side

Alooo Brankice i Governeru,
Gle sad se Vlds zablokirao na 10% a neki dan je to bilo na 15% !!!
Ko tu koga ?

who dares, wins

O lijepa o slatka INO, spomenik ću ti dići, samo ako sada može dole jer danas sam skratio dobro poziciju.

Hebo ti ovaj rast,više crobex u plusu nego moje dionice [angry]


Alooo Brankice i Governeru,
Gle sad se Vlds zablokirao na 10% a neki dan je to bilo na 15% !!!
Ko tu koga ?

Sad je u prvom razredu .10% limit



Alooo Brankice i Governeru,
Gle sad se Vlds zablokirao na 10% a neki dan je to bilo na 15% !!!
Ko tu koga ?

Sad je u prvom razredu .10% limit
[/quote]

Gdje se objavljuje promjena tih razreda?

who dares, wins

New Report

Close