Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


VRLO MALO KOMENTARA NA POSLOVNOM……

Kako vrijeme prolazi, a vremena za nabaviti novce su sve gora i gora, a ipak …pomalo se nesto
kotrlja iz daljine… i otkriva mozda bolja vremena…. to je sve manje kolega na forumu…
prezauzeti su…..? ….nemaju volje za pisanjem….? …….gdje su …?

Oni koji su u plusu ne trebaju više ni pratiti jer to sad ide samo po inerciji. Oni što su promašili sve što se je dalo promašiti malo su se sklonili dok se ne zaboravi ili dok ne promjene nickove. [lol]

who dares, wins

verdi sta je plus i ko je u plusu evo ja sam kupovao i na 1300, 1558,1887 crobija i jos sam 30 posto u minusu od pocetka ove krize

pa ti si barem iskren

pa sad to jos i nekako izgleda ali kad sam kupovao na 1300 pa pad na 1254 bio sam sav lud i mislio koja sam ja budala pa jeli to moguce sa 5400 na to dno dokupljivo rezo ulazr tako da sam sad na minus 30


verdi sta je plus i ko je u plusu evo ja sam kupovao i na 1300, 1558,1887 crobija i jos sam 30 posto u minusu od pocetka ove krize

45,35% ovo mi monitor kaže prem da to ni je naj točnije jer računa zadnje kupovne cijene.
Samo 3 dionice su mi u sitnom minusu. Zaba, Lcds i Viro s tim da za ovu zadnju nisam ni sam siguran jer sam dosta dokupljivao. Prijašnju zaradu od Ine ne računam. Meni je + već na cca 1800 crobija jer me vuče Korf trenutno 108% a on mi je više od 50% portfelja. Vlds 34% Igh 18%. Još kad mi fond krene nemam brige dok sam živ. To Vam je tako kolega.

who dares, wins

JAVITE SE KOJI STE U PLUSU….! Ja cu se javiti za jedno 1735 godina … kad dodjem u plus !
Zafrkavam se….. normalno, tko bi mogao biti u plusu ? Mislim, od pocetka katastrofe do danas
da je sve novce vratio neozlijedjene ….???? Svaka mu cast.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

tako je zato ti cestitam verdi

Ja ne znam kad je tko šta kupovao ali Vam mogu reći da sam nakon prodaje Ine prošle godine u 10 mj. kupovao Atgr 620kn, Viro 560, Zaba 280. Pa si izvolite usporediti cijene.
Inače ovu Atgr sam dokupljivao ne sjećam se točno negdje oko 300 i mogu reći da je to jedna krasna, krasna dionica koja mi je jako puno pomogla da izađem iz ovog košmara. Na žalost nemam ju više jer sam prodao zadnje kad je ono Sanader zahebo stvar. Uskoro ju očekujem na preko 1000 kn.

who dares, wins

nerazumijem kako mozete bit u minusu ako ste kupovali kad crobi bio 1300 trebalo je samo imat malo strpljenja sad bi duplirali pare
ja sam za sad u plusu 20% pocelo kupovat u 11mj.

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

Vaš link

Marinac ponudio ostavku, vjerujem da će biti prihvaćena!
Današnji dan je pokazao potencijalno iskrcavanje na Podravki!
Vjerujem da je ovo bio uvod 1 val dolje i 2 val gore i da Podravku čeka daljni pad!


Ja ne znam kad je tko šta kupovao ali Vam mogu reći da sam nakon prodaje Ine prošle godine u 10 mj. kupovao Atgr 620kn, Viro 560, Zaba 280. Pa si izvolite usporediti cijene.
Inače ovu Atgr sam dokupljivao ne sjećam se točno negdje oko 300 i mogu reći da je to jedna krasna, krasna dionica koja mi je jako puno pomogla da izađem iz ovog košmara. Na žalost nemam ju više jer sam prodao zadnje kad je ono Sanader zahebo stvar. Uskoro ju očekujem na preko 1000 kn.

Ma ATGR vam je bezveze.
Sta tamo neki fond brani, pa tamo enki veliki P/B, ima onih koji su na P/B 0,3.

Mene je isto tako ATGR spasila od totalnog ponora..
Prava firma koja se vrednuje od pravih dionicara.
Vrlo brzo na cijenu iz IPO-a..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ja ne znam kad je tko šta kupovao ali Vam mogu reći da sam nakon prodaje Ine prošle godine u 10 mj. kupovao Atgr 620kn, Viro 560, Zaba 280. Pa si izvolite usporediti cijene.
Inače ovu Atgr sam dokupljivao ne sjećam se točno negdje oko 300 i mogu reći da je to jedna krasna, krasna dionica koja mi je jako puno pomogla da izađem iz ovog košmara. Na žalost nemam ju više jer sam prodao zadnje kad je ono Sanader zahebo stvar. Uskoro ju očekujem na preko 1000 kn.

tedeshi je macak da je barem takvih vise u ovoj zemlji ali da Vas informirm na dan listanja kada je bila i najveca cijena ATGR se trzila po prosjecnoj cijeni 905,46 i najniza je bila 320, cijena IPO-a 935 bila samo na dan listanja fyi
dionica nije krasna vec je firma mozda i najkonkurentnija na ovim nasim prostorima…
jedna od rijetkih koja ima jasan cilj i fantasticne rezultate, trenutno na najvisim cijenama u zadnjih godinu dana stoga cudenje od kuta takva samouvjerenost da ce preko 1000kn?
firma je savrsena ali kad je grobex bio na 5k trzila se na cca 850, luković vam ujak ili imate čarobnu kuglicu?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close