Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Arap: ” Arap: ” IGH… prodaje do 6.250kn samo 42 komada na 6.250kn samo 2 komada[smiley1][smiley2] ” jos 26 komada do 6.400kn ” jos 22 komada do 6.500kn[smiley2]

jos 24 komada do 7.500kn

“Please, God, Just One More Bubble.”

Crobex završio na +2.31% s preko 100 milijuna kn prometa. [smiley2]


Nakon dugo vremena promjena trenda na ZABA R-A, kupnja jača. Od 12 000 na kupnji 307 komada. Prodaja , do 14 000 40 komada. Izgleda da nema novih paketa na prodaji, mislim da je vrijeme.[smiley2]

Bome lijepo, kupnje od 12 000 – 325 komada.
Prodaje do 14 000 – 66 komada.
Spremni za polijetanje?

[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kakvo je ovo majstorsko rušenje Zitnjaka u posljednjoj trgovini dana? Raste do 737 i onda paf…prodaja na 676.
Amaterski.[smiley7]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Moram priznati da su mi ptkm,dlkv i tnpl baš uljepšali dan[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Meni će PTKM uljepšati dan kad proboje 300 i kad se prestaju pojavljivati ovi paketi od par tisuća komada na prodaji svako malo. Sutra ćemo vidjeti koliko su amerikanci kupili

Hell is Empty and all the Devils are Here


Meni će PTKM uljepšati dan kad proboje 300 i kad se prestaju pojavljivati ovi paketi od par tisuća komada na prodaji svako malo. Sutra ćemo vidjeti koliko su amerikanci kupili

Valjda danas popodne,to big boss riješava kao od šale[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

meni božjakovina svaki dan uljepšava dan. baš je lijepo biti u dionici koja je ispod booka i za koju se vežu samo dobre vijesti. neka, sutra nastavak priče. na 2000 očekujem laganu stagnaciju , a kad prođe onaj veći nalog onda nema kraja…

Ja sam vam se upravo pridružio. Pozdrav svima.

[color=black]Kad bi sve pameti svijeta na pijacu iznijeli svatko bi kupio opet svoju.[/color]


Crobex završio na +2.31% s preko 100 milijuna kn prometa. [smiley2]

To je odgovor fond managera zlim jezicima koji već mjesecima prizivaju korekciju za koju ne postoje uvjeti. Dečki možete slobodno spiskati keš i pretvoriti ga u dionice jer od korekcije uskoro ništa.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


To je odgovor fond managera zlim jezicima koji već mjesecima prizivaju korekciju za koju ne postoje uvjeti. Dečki možete slobodno spiskati keš i pretvoriti ga u dionice jer od korekcije uskoro ništa.

Dobro zboriš kolega.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Croblack:

Crobex završio na +2.31% s preko 100 milijuna kn prometa. [smiley2]

To je odgovor fond managera zlim jezicima koji već mjesecima prizivaju korekciju za koju ne postoje uvjeti. Dečki možete slobodno spiskati keš i pretvoriti ga u dionice jer od korekcije uskoro ništa.


Potpuno si u pravu,pače,kao da danas počinje novi stisak up koji bi mogao potrajati [smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

New Report

Close