Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BTW, "matematičar" je među prvima u državi položio CFA.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


governor, 08.09.2009. u 21:43
Contrarian vrijedi u krajnim točkama… tj. na dnu

Tako sam ja kupovao Ledo onomad kada je Todorić odlazio sa burze ali sam prebrzo postao Contra-Contrarian i prerano ga prodao.
[/quote]

i ja sam tad kupovao (doduše i nešto ranije) ali sam se zainatio i nisam ga prodavao. sad mi je neizmjerno drago jer trenutno na Ledu imam prinos od 60% i to samo… držanjem. ne pada mi napamet da ga prodam iako mi se ponekad čini da sam imao oportunitetni trošak držanja Leda. ali sam imao i veću maržu sigurnosti, a i to košta.. Ledo je zakon.

I'LL BE BACK

tih 60 %, pa i više mogao si ostvariti i na drugim dionicama tako da ne kužim zašto toliko forsiranje samo te jedne dionice, voliš papati sladoled ili?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


tih 60 %, pa i više mogao si ostvariti i na drugim dionicama tako da ne kužim zašto toliko forsiranje samo te jedne dionice, voliš papati sladoled ili?

da, sada tako izgleda, ali tko zna kako će priča završiti za koju godinu. Da.. mogao sam zaraditi više na drugim dionicama, na nekima i jesam(ali sam ih imao manje u portfelju), na nekima nisam. 60% prinosa za 6 mjeseci meni je dosta, uz činjenicu da mi je to najzastupljenija dionica u portfelju i da nije bilo nervoze "joj jesam li dobro zatrejdao, joj šta ako mi sad naraste, joj hoću li se stići vratiti po niže" i na kraju kupiš neku drugu dionicu u "čijoj koži" se ne osjećaš ugodno i znaš da "to nije to". Ja zadovoljan. prezadovoljan.

I'LL BE BACK

Svi su oštimistični, pa to prati i naš ministar financija. A kako će završiti njegova vladavina, nije teško pogoditi.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/reuters-suker-gradi-proracun-za-2010.-na-temelju-pretpostavke-rasta-bdp-a!%3f,55548.html

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Svi su oštimistični, pa to prati i naš ministar financija. A kako će završiti njegova vladavina, nije teško pogoditi.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/reuters-suker-gradi-proracun-za-2010.-na-temelju-pretpostavke-rasta-bdp-a!%3f,55548.html

Nikada čuo za načelo opreznosti…tja…kao i gomila drugih

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


razlika je samo da je matematički genij ukazivao na to kad je većina malih ulagača i ekonomskih i "burzovnih" analitičara bezglavo rasprodavala svoju imovinu u bescjenje prije pola godine pa i za vrijeme Ivo korekcije. Čovjek jako jako dobro rezonira i meni je lik prva liga.

Koji matematički genij?

Koji matematički genij?

Bakić

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Koji matematički genij?

Bakić
[/quote]

on ima neki svoj blog ili?….može link?….

Bakićev blog

http://trzistakapitala.wordpress.com/

preporučam

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Koji matematički genij?

Bakić

Hvala na informaciji. Njegov sam blog otkrila prije par mjeseci i stvarno me je oduševio nekim razmišljanjima.
[/quote]

Da li je netko danas vidio ogromni prodajni nalog na TISK-u i postoji li očitovanje HANFE???

New Report

Close