Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

deimos:

Sto bi promet na THNK sugerirao da ce se uskoro pojavit fin. izvjesce?

mislim da je izvjesce vec lanjski snijeg… osim nama malima…

Ma to znam, ali ipak kad osvane na ZSE, stvari se brzo odviju. Nadamo se u nasu korist
[smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Crobex +1.35% i višemilijunski prometi, dobro to izgleda zasada.

Predator:

mikic: ” thnk opako pometena sa prodaje.. ” Tri i pol milje prometa do sada. Samo da ne ode u blokadu.

prema prodaji lako moguce.. malo je na prodaju i na nekih 9,5k smo u blokadi… al mislim da ne danas..

Ja i nevolim dionice koje idu u blokadu zbog par desetaka tisuca kuna. Lakse mi je kad se danima oprezno skida na vecim prometima…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Crobex +1.35% i višemilijunski prometi, dobro to izgleda zasada.

To je tak kada je ekipa na godišnjem predugo.[smiley2]

Croblack:

Crobex +1.35% i višemilijunski prometi, dobro to izgleda zasada.

To je tak kada je ekipa na godišnjem predugo.[smiley2]

Nema godisnjeg na burzi. Ima dana kad se trzi za poslodavca, a ima dana kad se trzi za sebe…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

sutra mi dolazi nova financijska injekcija a ja baš mislio kupiti DDJH jeftino!!
nemoj mi sada rasti molim te!!!!!!!!
može sutra!!!!!![smiley7][smiley7][smiley7]
to,to,to blokiraj ga na 240 hi,hi,hi,hi……

Four Star General


mikic: ” deimos: ” Sto bi promet na THNK sugerirao da ce se uskoro pojavit fin. izvjesce? ” mislim da je izvjesce vec lanjski snijeg… osim nama malima… ” Ma to znam, ali ipak kad osvane na ZSE, stvari se brzo odviju. Nadamo se u nasu korist [smiley2]

i ja se nadam u nasu korist…. ova eksplozija u par min sa velikim nalozima mi uljeva povjerenje…

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

DA vidimo hoče li biti novih paketa ZABA R-A na prodaji, danas preko 10 milja prometa, kupnje ko u priči.
Stand by Sasko.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KOEI probio 1100, rast od 7%, a Crobex na +1.71%.

vratila se pohlepa na burzu [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

kako je VIRO potegnuo mogao bi lagano u blokadu!

Hogar vozi Volvo

VIRO,kupnja na 1365,00[smiley2]

New Report

Close