Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je oštro krenuo sa kupnjom Žitnjaka.

Nisi izgubio, sve dok nisi prodao.

Zanimljivo na VIRO,na prodaji 209kom ukupno.[smiley1]

Šteta ovijeh igrača na SNBA,toliko su jaki u obrani,šta ne odu NBA.[smiley2]Na VIRO prodaje sve manje,pojavili se naliozi na 1500[smiley9]

čini se da se i KOEI budi. izvještaja još nema, ali je kupnja malo ozbiljnija nego prošli tjedan.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

mašala RIBA dotakla 1000. ko bi reko.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


mašala RIBA dotakla 1000. ko bi reko.

a ja je prodao na 720 uvjeren da je to to [smiley5]

I love the Smell of Profits in the Morning

i ja sam razmišljao. ali to sam stavio u onaj dio portfelja koji se ne dira, pa sam se odlučio toga i držati. mada me sad opet malo pere, ali neću … neka čeka penziju.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

VIRO,mali uredno poslagani od 1350,00 do 1400,00.

thnk opako pometena sa prodaje..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

ISTT,počiščeno do 450,00 prva prodaja na 453,00.ARNT,535,00.Počinje li turistička sezona?[smiley1]

THNK

Jos nije ni podne a vec imamo blizu 3,5 MN kn prometa i rast cijene od +5,57% [smiley11]

Od kada pratim THNK ne sjecam se da je dnevni promet bio preko 1,8 MN kn…..

Izgleda da je kvartalno izvjesce FENOMENALNO…. Ne ukrcavaju se mali nego veliki, a to mi je jako drago

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Vidljiva je jača aktivnost na Adrisu i Ini kao i na još nekim dionicama, višemilijunski prometi. Možda se tržište počinje buditi.

New Report

Close