Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam za to da se Kucila ne banira, bez obzira na njegova prepucavanja s Plavim.


Ja sam za to da se Kucila ne banira, bez obzira na njegova prepucavanja s Plavim.

Moderiranje nije rješenje, ali i vrijeđanje nije način komunikacije…može se i bez toga[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Moderiranje nije rješenje, ali i vrijeđanje nije način komunikacije…može se i bez toga

Slažem se, ali on je ipak jedan od začetnika foruma, pa bi meni bilo drago da ga vrate.

Po meni bi kolege forumaši mogli čuti ili vidjeti i izgladiti svoje nesporazume.

Moderiranje nije rješenje.


” Moderiranje nije rješenje, ali i vrijeđanje nije način komunikacije…može se i bez toga[smiley2][smiley2]

U potpunosti se slažem i podržavam taj stav pogotova kada se vrijeđanje drugoga promotri na način da je to samo kazivanje o sebi samom što očito nekolicina ne razumije.

bate luk… sada sam tek vidio ove borbe nickova…

dečki moji vjerujte mi – jedan nick, jedna osoba, jedan JA – najbolje…

jer, ne možete imati čiste misli ako cijelo vrijeme uzgajate nečiste misli [smiley2] – a to vam je bitnije od svih dionica i novaca

nema mi druge nego se zae..ti

Što se događa s Medikom,nije me bilo,službeni put,kad će biti likvidna na 20 ili 25 somića[smiley1][smiley1]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Što se događa s Medikom,nije me bilo,službeni put,kad će biti likvidna na 20 ili 25 somića[smiley1][smiley1]

Ovo je živi dokaz da imam jedan nick,samo ja pišem o Medici ali bracanini znam ko je kupuje po skrivečki,neka,neka,samo ne kasniti [smiley1][smiley1]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

,kad će biti likvidna na 20 ili 25 somića[smiley1][smiley1]

Imaš kakve činjenice na temelju kojih to tvrdiš ili ti se jednostavno sviđa cifra?
Ako imaš cijenio bih da ih podijeliš s nama.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Obećavajuće otvaranje JDOS-a 1.5 milijuna kn u 4 transakcije po 9700 [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Dobro otvaranje ELKE, zadnja 154,99 kuna, 520 komada prošlo po toj cijeni.

Ode DIOKi opet u blokadu, zadnja 500 kuna.

New Report

Close