Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne kuzim kak bas niko nece KOEI a neki dan 10 milja prometa?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

tonemo polako, ali sigurno [bye]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



danas menageri ne kupuju, sutra kad se obruse na prodaju izmislice i razlog za pad…
vec videno i sada raspravljati koliko nesta vredi u ovoj lipoj nasoj je presmjesno barem jos neko duze vrijeme…
to je nasa realnost, ipak smo mi mala zemlja za veliki kriminal [lol]

Luka, a zašto bi se menageri obrušili na prodaju, 80% dionica već 2 mj. drži istu cijenu, Crob se isto toliko drži na 1900-1950 a trenutno je 2032 što je samo +5%, dakle nekih ptofita i nema. a po zadnjem izvještaju su u dosta prešli na poziciju te raspolažu sa jedva 150milja keša.
Meni ovo prije lići na hvatanje zaleta za više razine
[/quote]
a zasto smo padali kolko 10% u dva dana kad je smranader dal ostavku?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

Oni su dotakli dno i zvali MMF da ih povuče, a mi još tonemo u sveopćoj nelikvidnosti u privredi i bankarstvu dok nas vladine mjere samo guraju sve dublje.
Dok investitori misle da će biti još rasprodaja nema stabilnijeg rasta i većih prometa na ZSE osim sporadičnih pucnjeva kao što je ovaj zadnji.


Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

Kad bi računali da crobex bude ekvilalent belexu ne bi smio u ovome trenutku crobex biti preko 1400 pa ti sada vidi zašto belex raste, mi smo u odnosu na belex precjenjeni 40%.


Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

Pa valjda zato što ne može biti gore od toga.

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

Oni su dotakli dno i zvali MMF da ih povuče, a mi još tonemo u sveopćoj nelikvidnosti u privredi i bankarstvu dok nas vladine mjere samo guraju sve dublje.
Dok investitori misle da će biti još rasprodaja nema stabilnijeg rasta i većih prometa na ZSE osim sporadičnih pucnjeva kao što je ovaj zadnji.


Ma tko uopće pita investitore [shocked]
Kada majstori odluće da će se kupovati investitori će u čudu gledati i ne vjerovati svojim oćima kao u 04. mj kada se radilo 100 miliona dnevno, kada se napokon investitori odluče ući ovi im utrpaju sve što su kupili par tjedana prije i tako u krug.
A kada majstori kupuju – kada sa malo novca mogu puno napraviti i onda kada svi računaju na pad [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

Pa valjda zato što ne može biti gore od toga.
[/quote]
najbolji odgovor do sada 🙂

Dno se gospodarskog ciklusa prepoznaje po tome "kada postane tako gadno/teško da gore jednostavno ne može biti", neki to prepoznaju/shvate prije drugih i zbog toga dionički indeksi obično krenu sa rastom nešto prije nego realno gospodarstvo krene sa oporavkom odnosno nešto prije nego li bude vidljivo u realnom gospodarstvu da je došlo do promjena (jer se u gospodarstvu većinu toga kroz statistiku tek vidi, a koja uvijek "kasni za realnošću" tj. govori o prošlosti)


Ajde onda objasnite kako Belex raste svakoga dana kao lud…
Kod njih je situacija puno gora u državi inflacija ogromna
puno više nezaposlenih i sveukupno totalni raspad sistema
a burza im raste kao luda…

nisam bas pratio ali dali ste odgovor neopravdanog rasta
imaju srece sta su mali i drugaciji bas kao i mi, svoje kriminalce za trku imamo…
onaj koji ima novac odreduje likvidnost i smijer, malo jasnije?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.seebiz.eu/hr/analize/zagrebacka-burza-prijepodne-bez-vecih-oscilacija%2c-crobex-u-minusu-0%2c2%25,54501.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/turizam/mirko-duhovic-protiv-hfp-a-treba-ubrzati-privatizaciju-htp-korcula,54506.html

New Report

Close