Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ovkava šuplja kupnja nije dugo bila na grobexu

Kupnje skoro pa da nema nikako a prodaja jača.
[/quote]
Oli bi te dokupili dečki…..

Korkyra




ovkava šuplja kupnja nije dugo bila na grobexu

Kupnje skoro pa da nema nikako a prodaja jača.
[/quote]
Oli bi te dokupili dečki…..
[/quote]
Po ovim cjenama ni u ludili ali na crobexu 1600 bi polako počeo ulaziti doduše jako oprezno jer će to još i niže ali eto ušao bi u rizik.


ovkava šuplja kupnja nije dugo bila na grobexu

da…kolega Goran8 je još prekjučer upozoravao da se kod ovog rasta radi o navlakuši i da će se to desiti kad se "igrači" iskrcaju i imao je potpuno pravo. Što će s dionicama oni koji su zadnja 2 dana kupovali dionice, vidjet ćemo već iza 10.00


Kupnje skoro pa da nema nikako a prodaja jača.

Zašto se vi gospodo grizete sa K/P kada uopće ne postavljate naloge nego samo pratite TK i komentirate tu po forumu?
Inače, i kupnja i prodaja su suzdržane i oprezne što se osim po nalozima vidi i po prometu od 700 k kn u prvih 15 min.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ja pak vidim da je prodaja ta koja je šuplja. pogledaj npr. na tehnici.. [proud]

danas menageri ne kupuju, sutra kad se obruse na prodaju izmislice i razlog za pad…
vec videno i sada raspravljati koliko nesta vredi u ovoj lipoj nasoj je presmjesno barem jos neko duze vrijeme…
to je nasa realnost, ipak smo mi mala zemlja za veliki kriminal [lol]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


danas menageri ne kupuju, sutra kad se obruse na prodaju izmislice i razlog za pad…
vec videno i sada raspravljati koliko nesta vredi u ovoj lipoj nasoj je presmjesno barem jos neko duze vrijeme…
to je nasa realnost, ipak smo mi mala zemlja za veliki kriminal [lol]

Luka, a zašto bi se menageri obrušili na prodaju, 80% dionica već 2 mj. drži istu cijenu, Crob se isto toliko drži na 1900-1950 a trenutno je 2032 što je samo +5%, dakle nekih ptofita i nema. a po zadnjem izvještaju su u dosta prešli na poziciju te raspolažu sa jedva 150milja keša.
Meni ovo prije lići na hvatanje zaleta za više razine

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



ovkava šuplja kupnja nije dugo bila na grobexu

da…kolega Goran8 je još prekjučer upozoravao da se kod ovog rasta radi o navlakuši i da će se to desiti kad se "igrači" iskrcaju i imao je potpuno pravo. Što će s dionicama oni koji su zadnja 2 dana kupovali dionice, vidjet ćemo već iza 10.00


Kupnje skoro pa da nema nikako a prodaja jača.

Zašto se vi gospodo grizete sa K/P kada uopće ne postavljate naloge nego samo pratite TK i komentirate tu po forumu?
Inače, i kupnja i prodaja su suzdržane i oprezne što se osim po nalozima vidi i po prometu od 700 k kn u prvih 15 min.
[/quote]
nemojte tako kolega, kupuju oni sto kazu da cemo na 2500 pa cak i 4200 najavljuju, valjda kupuju nisu se pofalili samo su sigurni da letimo u nebesa.
neki su u ponedjeljak i prodali na nekim accountima pod upravljanjem, kao primjerice moja malenkost a imamo i naloge na kupnji, npr VART-R-1 A lijepo stoji onoliko koliko u ovom trenutku mislim platit.
vjerovatno ga nikad necu imati ali nisam se niti rodio s njim tako da nezalim.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



danas menageri ne kupuju, sutra kad se obruse na prodaju izmislice i razlog za pad…
vec videno i sada raspravljati koliko nesta vredi u ovoj lipoj nasoj je presmjesno barem jos neko duze vrijeme…
to je nasa realnost, ipak smo mi mala zemlja za veliki kriminal [lol]

Luka, a zašto bi se menageri obrušili na prodaju, 80% dionica već 2 mj. drži istu cijenu, Crob se isto toliko drži na 1900-1950 a trenutno je 2032 što je samo +5%, dakle nekih ptofita i nema. a po zadnjem izvještaju su u dosta prešli na poziciju te raspolažu sa jedva 150milja keša.
Meni ovo prije lići na hvatanje zaleta za više razine
[/quote]
Pa kaj čekate kolega raspalite po asku i uhvatite zalet prije od drugih pa će te na cilj stići prvi i najviše izgubiti.


Luka, a zašto bi se menageri obrušili na prodaju, 80% dionica već 2 mj. drži istu cijenu, Crob se isto toliko drži na 1900-1950 a trenutno je 2032 što je samo +5%, dakle nekih ptofita i nema. a po zadnjem izvještaju su u dosta prešli na poziciju te raspolažu sa jedva 150milja keša.
Meni ovo prije lići na hvatanje zaleta za više razine

I ja sam bullish al ovo ti je loš argument. Ako nemaju keša s čime će dizat?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Luka, a zašto bi se menageri obrušili na prodaju, 80% dionica već 2 mj. drži istu cijenu, Crob se isto toliko drži na 1900-1950 a trenutno je 2032 što je samo +5%, dakle nekih ptofita i nema. a po zadnjem izvještaju su u dosta prešli na poziciju te raspolažu sa jedva 150milja keša.
Meni ovo prije lići na hvatanje zaleta za više razine

I ja sam bullish al ovo ti je loš argument. Ako nemaju keša s čime će dizat?

[/quote]
Bio je onaj članak o porastu povjerenja za istočnu europu, a uskoro će ponovno mirovinci ulupati neku lovu u OIF-ove. Taman toliko da crobex mogu usmjeravati kako žele. Nije ružičasto, ali za očekivati je da ćemo pratiti austrijance na -500 bodova.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Ja pak vidim da je prodaja ta koja je šuplja. pogledaj npr. na tehnici.. [proud]

malo sam popunio prodaju, vjerujem da necu prodati ali tu sam a Vi kupujete?
samo dajte

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/33404/Tri-seljacke-udruge-najavile-blokadu-granice.html

jaco pa sta to radis, seljake moras kupit il ti pada vlada, imas lose ove kaj ti sude popiru…

Kako bi nama bilo dobro da imamo poticaje za kuonju dionica, mi sigurno ne bi prosvjedovali.

Pa kaj čekate kolega raspalite po asku i uhvatite zalet prije od drugih pa će te na cilj stići prvi i najviše izgubiti.


Imaš li bilo kakvu kvalifikaciju zbog koje bi te slučajno tvoju preporuku uzeo u razmatranje? [shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close