Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


imamo puk k…. sranja, nesigurnosti a takvi uvjeti nisu pogodni za investiranje.

??
Koji su to uvjeti bolji za investiranje?

Scrapman

Sa cca. 2 mil. odveli crobex u minus, tko nasjedne tko mu je kriv. Opet sam dojma da završavamo dan u blagom plusu.


Nemojte dozvoliti da se PBZ iskrcava na vama to upravo radi na ATPL, VIRU i na još desetak dionica.


25.08.09. | 14:10
zanimljiva situacija na tržištu.
Nenaoramalno jača kupnja, a tko kupuje kad su mali dioničari skoro pa svi u dionicama.
Sad odjednom toliki slobodan keš!!!!I Ovako veliki ne kupuju to je sigurno jer profesionalni novac drugačije skuplja.
Po meni oni koji se iskrcavaju (od jučer i jutros) fiktivno stavljaju naloge na kupnju i tako dižu dionice gore a svoje naloge stavljaju na prodaju, i onda jedno jutro nitko na kupnji.
To je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ni na prodaju dionica već na racionalno razmišljanje.

Nažalost profesionalni novac je uradio ono o čemu sam pisao na nekim dionicama, jer više nema jake kupnje i nabijanja naloga.
Tko ima omjere i gledalicu zna o čemu govorim.
Da li ćemo rasti ili padati NE ZNAM ali uskoro ćemo vijeti promjene u top 10 na SDA.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Sa cca. 2 mil. odveli crobex u minus, tko nasjedne tko mu je kriv. Opet sam dojma da završavamo dan u blagom plusu.

Izgleda da ste vi nasjeli kolega danas na kraju dana minus će biti veći od 1%, još kada ameri otvore u debelom minusu ide to jako dole ili bolje rečeno na realne vrjednosti koje sada sigurno nisu.

ne vjerujem ja ovom crobiu ništa, sve je to još uvijek na klimavim nogama i viši lići na kockarnicu i kladionicu nego na normalan i ozbiljan posao..ništa ne kupujem do daljnjega pa makar čekao godinu dvije

strpljen..spašen Time is on my side



Sa cca. 2 mil. odveli crobex u minus, tko nasjedne tko mu je kriv. Opet sam dojma da završavamo dan u blagom plusu.

Izgleda da ste vi nasjeli kolega danas na kraju dana minus će biti veći od 1%, još kada ameri otvore u debelom minusu ide to jako dole ili bolje rečeno na realne vrjednosti koje sada sigurno nisu.
[/quote]

Ti si pretpostavljam stručnjak za određivanje realne vrijednosti

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


ne vjerujem ja ovom crobiu ništa, sve je to još uvijek na klimavim nogama i viši lići na kockarnicu i kladionicu nego na normalan i ozbiljan posao..ništa ne kupujem do daljnjega pa makar čekao godinu dvije

tako raznišlja pravi investitor [lol] [thumbsup]

Pogledajte ocjene, sve vam je jasno. [wink]


ne vjerujem ja ovom crobiu ništa, sve je to još uvijek na klimavim nogama i viši lići na kockarnicu i kladionicu nego na normalan i ozbiljan posao..ništa ne kupujem do daljnjega pa makar čekao godinu dvije

Kad bude na stabilnim nogama platit ćeš duplo više a lako moguće i debelo izgubit. Jer kao što nakon kiše dolazi sunce, tako i nakon sunca prije ili kasnije opet dođe kiša.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Nemojte dozvoliti da se PBZ iskrcava na vama to upravo radi na ATPL, VIRU i na još desetak dionica.


25.08.09. | 14:10
zanimljiva situacija na tržištu.
Nenaoramalno jača kupnja, a tko kupuje kad su mali dioničari skoro pa svi u dionicama.
Sad odjednom toliki slobodan keš!!!!I Ovako veliki ne kupuju to je sigurno jer profesionalni novac drugačije skuplja.
Po meni oni koji se iskrcavaju (od jučer i jutros) fiktivno stavljaju naloge na kupnju i tako dižu dionice gore a svoje naloge stavljaju na prodaju, i onda jedno jutro nitko na kupnji.
To je moje mišljenje i nije nagovor na kupnju ni na prodaju dionica već na racionalno razmišljanje.

Nažalost profesionalni novac je uradio ono o čemu sam pisao na nekim dionicama, jer više nema jake kupnje i nabijanja naloga.
Tko ima omjere i gledalicu zna o čemu govorim.
Da li ćemo rasti ili padati NE ZNAM ali uskoro ćemo vijeti promjene u top 10 na SDA.

[/quote]

Svaka čast kolega, odlično ste to jučer uočili! [thumbsup]
Ja sam se jutros većinom iskrcao jer sve ovo ne mirisi na dobro..kao da su zadnjih dana namjerno napuhane cijene da se majstori iskrcaju, a sad će lagano iz dana u dan rušiti tržište dolje. Jedino me zanima dokle će sad stjerati crobex, 1600 možda?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Na brodovima koje skupljam se načuzilo strašilo i svima odalo tajnu da se forsira pad.Zašto tako balkanski??Moglo se profinjeno pa bi otpadaka bilo više a rupa dublja [angry]

Scrapman

Pogledajte kupnju na Tehnici,nabijali si cjenu preko 2 tisuće i sad se svi maknuli s kupnje vide se nalozi na kupnji od 1000kn,klasična manipulacija.

New Report

Close