Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MARGIN ,opasna igra ako nemas pokrice barem x2 ,,,nego kako je poroslo ovaj KOEI 1000 komada ? po bidu ili asku???? nisam bio tu…hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…tako je …samo INGRA zaslužuje realan rast…imam i drugih dionica osim nje, da ne bi bilo… samo pokušavam biti realan…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Ja to neznam dal te pozna..
To je biojedini put da sam s baronom normalno razgovarao, pricali smoo krizi i napisao je da si popušio sve…Zao mi je kaj ti se to dogodilo, al imas potpuno krivi pristup investiranju..
pokušaj se fokusirati na trendove od 2,3,4,5 tjedana..pokušaj ih poštivati..
Ako je trend rastuci, onda nemaš kaj izlaziti zbog korekcije od 1 %..ti si ušao i izišao jedno 4 puta unazad 3 tjedna..Čemu takve reakcije?
Pokusaj savladat strah ali i pohlepu.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Kako su vus nasadili na VIRU ali to nije još ni izbliza šta vam se sprema i na ostalim dionicama.

Jel kupuje Dinko?-nije
Jel kupujem ja?-nisam
Jel prodaje Dinko?-je
Jel prodajem ja?-jesam

pametnom dosta i nemojte dozvoliti da vas nasade po tko zna koji put.


Kako su vus nasadili na VIRU ali to nije još ni izbliza šta vam se sprema i na ostalim dionicama.

kak mi drago kaj se brines za nas

zna li netko za čega služi na ZSE fondovi za nadoknadu izgubljene imovine – vidim da OMF-ovi imaju toga, a bome ima i dosta izdanja

ZSE fondovi za nadoknadu izgubljene imovine

tzv. FNOI

povrat novca kroz državne obveznice za zemlje nacionalizirane tijekom SFRJ

tj. denacionalizacija u ovom slučaju znači, zemljište od recimo pristonih 1000 m2 ti država ne vrati, nego ti samo kaže: to vrijedi 50 kuna/m2 * 1000 = 50.000 kuna koje će ti vratiti kroz period od 20 godina putem obvezniva po dvije isplate godišnje što ti dođe 1250 kuna svakih 6 mjeseci ili odeš do ZB Investa i oni ti izračunaju da to vrijedi 55%, isplate ti gotovinu odmah, znači nekih 27.500 kuna. Otprilike ti ide tako nekako. [smiley]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nemojte dozvoliti da se PBZ iskrcava na vama to upravo radi na ATPL, VIRU i na još desetak dionica.


potpuno povlačenje prodaje sa VDKT. valjda su konačno išli računati fundamente i usporediti sa ostalim građevinarima… [thumbsup]

na mojoj gledalici je drugacije,
situacije su promjenjive i divim se ljudima sto su samouvjereni da ce nesto biti bas rast do 2500 ili cak 4200.
ne tvrdim da trazimo novo dno samo imamo puk k…. sranja, nesigurnosti a takvi uvjeti nisu pogodni za investiranje.
neovisno grobacu bio podcjenjen ili precjenjen sve je ionako relativno

[thumbsup]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

@ valentine

hvala


Nemojte dozvoliti da se PBZ iskrcava na vama to upravo radi na ATPL, VIRU i na još desetak dionica.

kak sad ak idemo gore to je dobro da mi se neko iskrcava a ja kupujem ili?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

New Report

Close