Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja hvalim dionicu iz uvjerenja a ne zato da ju netko kupi, to me ne zanima, a ako dionicu prodajem učinim to u tišini i ne hvalim je zato da bi dobio par kuna više ( kao neki koji me optužuju za navlačenje ). Savjete od takvih mi nikad nisu trebali ( pogotovo od nekih neobrazovanih i nepristojnih kojima je njihova guzica najvrijednija stvar na svijetu ).Takvi mi se gade ( to je i jedan od glavnih razloga što sam se razišao sa nekima )
Cijenim ljudi koji govore o dionici iz uvjerenja.
Howgh

ulaganje kao religija [smiley2]

pred 10-20-30 godina je bilo: sta slusas?

a sad je: koje dionice imas[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim. Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom. Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa. Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ………………………… Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene ) Howgh

A koje to usluge sam kao ja tražio od tebe molim te lijepo?
Pa tko je koga tražio nekakve podle stvari , pri njegovom osobnom obračunu sa nekim bivšim članovima ( i sadašnjim ) foruma,tražeći pomoć?
Da ne govorimo o pričama koje si mi ispričao o ljudima sa kojima si navodno dobar, niti ja se ne želim spuštati na taj nivo pa ču šutjeti. Za sada.
Što se tiće optužba da lažem , dokaži i jednim primjerom da je to istina!
Imaš mojih preko 3000 posta pa pronađi ako možeš.
A što se tiće osobnih interesa to zbilja neću komentirati, nisam ja u polulikvidnim ili nelikvidnim dionicama, pa da mi je bitno kako će mali ulagači prihvatiti nečije pisanje po forumu, sve moje dionice o kojima sam pisao i koje su ostvarile iznadprosječne i brze stope rasta , kao npr. PBZ, ZABA, INGRA, KOEI, HDEL, i ostale su bile i te kako likvidne , pa prema tome nečije pisanje po forumu sigurno nije moglo pridonjeti rastu istih.
Od svih mojih jedino je VART slabije likvidna dionica , a da sam o njoj pisao.Prema tome opet mi daješ značaj koji ja nemam .
Za ovu zadnju rečenicu ” Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ” , stvarno ne znam što bih rekao.
Na temi HPB sam ti predložio da me se ostaviš mene i mojeg pisanja sa svim svojim nickovima, što si i prihvatio , do prije neki dan. Stvarno si naporan.Što se tiće tvojih želja, kada bih mislio da su istininte zahvalio bi ti se . Ovako se vidi da iz tebe izgara samo nekakva ljubomora i zavist, i sa time si zaista pretjerao.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


po meni se, nadam se , vidi da čak previše emotivno pričam o svojim dionicama. dakle, iz čistih uvjerenja. a pokvarenjaci i sebičnjaci mi se gade. svi mi ovdje fino možemo zaraditi, pogotovo ako skupa djelujemo. ali uvijek se nađe neko smeće koje će za kunu po dionici sve sjebati.

ima takvih i na forumu.hr

cudo jedno kakvi se likovi javljaju s tezama kako ce svaki cas korekcija, kako je nase trziste debelo precijenjeno, kako treba uvesti porez na kapitalnu dobit[smiley2]..

ljudi koji tamo idu muljati ljude koji hoce 10 ili 20 000 kuna uloziti u neki fond i nemaju pojma o dionicama

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Još malo pa ćemo morat slušati o tome čiji je tata jači.
Ovo se polako pretvara u turbolimach show, pa bih molio moderatore da otvore novu sekciju pod imenom Mladi i dionice za naše članove koji još nisu punoljetni.
Sva sreća da je uveden sistem gdje da bi poslao post moraš uz sebe imati punoljetnog člana iz Poslovnog.
Mislim da je to spasilo mnoge mlade živote a i broj lakših nesreća je u opadanju.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Alien:

Meni je fascinantno kak se odrasli ljudi prepucavaju kao da su mala djeca.

rece ciuaua[smiley1]

Jesi dugo razmisljao za tu foru ili ti ju rekao frend na velikom odmoru? [smiley1]

super24:

Alien:

Meni je fascinantno kak se odrasli ljudi prepucavaju kao da su mala djeca.

rece ciuaua[smiley1]

Jesi dugo razmisljao za tu foru ili ti ju rekao frend na velikom odmoru? [smiley1]

dugo sam razmisljao, a onda je dosao frend i rekao mi
[smiley1]

no nie mi jasno zasto se moj post ne prikazuje a od ententitisa sa 8 postova da?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


rece ciuaua[smiley1]

Jesi dugo razmisljao za tu foru ili ti ju rekao frend na velikom odmoru? [smiley1]


Ajde konačno jedan nemoderiran….

“I like ciuaua”[smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


A koje to usluge sam kao ja tražio od tebe molim te lijepo? Pa tko je koga tražio nekakve podle stvari , pri njegovom osobnom obračunu sa nekim bivšim članovima ( i sadašnjim ) foruma,tražeći pomoć? Da ne govorimo o pričama koje si mi ispričao o ljudima sa kojima si navodno dobar, niti ja se ne želim spuštati na taj nivo pa ču šutjeti. Za sada. Što se tiće optužba da lažem , dokaži i jednim primjerom da je to istina! Imaš mojih preko 3000 posta pa pronađi ako možeš. A što se tiće osobnih interesa to zbilja neću komentirati, nisam ja u polulikvidnim ili nelikvidnim dionicama, pa da mi je bitno kako će mali ulagači prihvatiti nečije pisanje po forumu, sve moje dionice o kojima sam pisao i koje su ostvarile iznadprosječne i brze stope rasta , kao npr. PBZ, ZABA, INGRA, KOEI, HDEL, i ostale su bile i te kako likvidne , pa prema tome nečije pisanje po forumu sigurno nije moglo pridonjeti rastu istih. Od svih mojih jedino je VART slabije likvidna dionica , a da sam o njoj pisao.Prema tome opet mi daješ značaj koji ja nemam . Za ovu zadnju rečenicu ” Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ” , stvarno ne znam što bih rekao. Na temi HPB sam ti predložio da me se ostaviš mene i mojeg pisanja sa svim svojim nickovima, što si i prihvatio , do prije neki dan. Stvarno si naporan.Što se tiće tvojih želja, kada bih mislio da su istininte zahvalio bi ti se . Ovako se vidi da iz tebe izgara samo nekakva ljubomora i zavist, i sa time si zaista pretjerao.

dajem podršku kolegi plavom…jer kada god sam ga čitao a čitam ga često daje trezvene i realne postove…tko ga je slušao prije 6 mjeseci (PBZ, INGR, ZABA HDEL) mogao je zaraditi preko 100%!!! a ljudi to stvarno nije malo….i ako se stavi u omjer sa drugim forumašima, moram reći da je nekoliko puta bolje od najboljeg samoprozvanog gurua ovog foruma

dečko je financijašđ….kuži stvar…i ne sere….iskreno jedan od rijetkih kojima ti vjerujem (još)

dajem podršku kolegi plavom…jer kada god sam ga čitao a čitam ga često daje trezvene i realne postove…tko ga je slušao prije 6 mjeseci (PBZ, INGR, ZABA HDEL) mogao je zaraditi preko 100%!!! a ljudi to stvarno nije malo….i ako se stavi u omjer sa drugim forumašima, moram reći da je nekoliko puta bolje od najboljeg samoprozvanog gurua ovog foruma

dečko je financijaš….kuži stvar…i ne sere….iskreno jedan od rijetkih kojima ti vjerujem (još)

Ja potpisujem za PBZ. A imao je milijun oponenata, kad se zaglavila na 1.200.

No respect

A koje to usluge sam kao ja tražio od tebe molim te lijepo?

Pa ti si tražio usluge od mene ( da zaradiš i prevariš druge ) a ja sam tražio usluge od tebe ( vezano uz pisanje na forumu i to protiv onih koji su odali moj identitet – nekažnjeno i koji su me vrijeđali- također nekažnjeno ) meni je to najvažnije. Investirati znam odlično i bez savjeta tvoje tete Bare ( tj HPB brokeraja )
Hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Dow Jones rekordan zbog velikih preuzimanja

Cijene dionica na globalnim tržištima kreću se prema povijesno najvišim razinama kako odlične zarade korporacija i val preuzimanja i spajanja jačaju apetit ulagača za ulaganjem u rizičniju imovinu.
Snažne zarade kompanija i poplava novih ponuda za preuzimanje potaknuli su skok njujorškog Dow Jones indeksa na novu rekordnu vrijednost, a S&P indeks na najvišu razinu od rujna 2000. Dow je tako ojačao na tjednoj razini 1,1 posto, zaključivši trgovanje u petak na 13.265 bodova, novu najvišu ikad zabilježenu razinu. Riječ je o njegovoj 41. rekordnoj vrijednosti od listopada lani. S&P indeks poskočio je 0,8 posto, na 1.510 bodova. Tehnološki Nasdaq dobio je 0,6 posto na vrijednosti, zaključivši trgovanje na 2.572 boda.

Po riječima analitičara, rast cijena dionica na Wall Streetu ponajviše podupiru bolji od očekivanja profiti korporacija. “Tržište dionica potiču već neko vrijeme dobar globalni gospodarski rast i nedostatna ponuda dionica, kako zbog toga što kompanije otkupljuju vlastite dionice tako i zbog kompanija koje iz dioničarskog postaju tvrtke u ograničenom vlasništvu”, rekao je Bill Strazzullo, partner i glavni tržišni strateg pri Bell Curve Tradinga.za preuzimanje medijske tvrtke Dow Jones koja izdaje Wall Street Journal potaknula je skok cijena Dow Jonesa za čak 54 posto, ukazujući da na tržištu dionica još ima prostora za rast. Dionica Newsa međutim oslabila je 4,2 posto.
Ova ponuda za Dow Jones mogla bi imati utjecaja na cijelo tržište. “Ulagači mogu pomisliti da postoje i druge korporacije koje su još podcijenjene”, ustvrdio je Todd Clark, direktor trgovanja dionicama pri Nollenberger Capital Partnersu. Skočila je odmah i cijena ostalih dionica u medijskome sektoru, pri čemu dionice New York Timesa za pet posto, a Gannetta, izdavača USATodaya, za gotovo dva posto.

Cijene europskih dionica uzletjele su proteklih tjedna dana na najviše razine u zadnjih šest godina uslijed snažnih aktivnosti preuzimanja kompanija. Londonski Ftse indeks porastao je u tome razdoblju 2,9 posto, na 6.604 boda. Frankfurtski DAX ojačao je 1,8 posto, na 7.517 bodova.
“Izvješća o zaradama prilično su dobra unatoč snazi eura prema dolaru. Europsko gospodarstvo sve je snažnije, a te kompanije prodaju na globalnim tržištima, pri čemu je i globalno gospodarstvo snažno”, ocijenio je glavni strateg pri Brewin Dolphinu, Mike Lenhoff.

Vaš link


dajem podršku kolegi plavom…jer kada god sam ga čitao a čitam ga često daje trezvene i realne postove…tko ga je slušao prije 6 mjeseci (PBZ, INGR, ZABA HDEL) mogao je zaraditi preko 100%!!! a ljudi to stvarno nije malo….i ako se stavi u omjer sa drugim forumašima, moram reći da je nekoliko puta bolje od najboljeg samoprozvanog gurua ovog foruma dečko je financijašđ….kuži stvar…i ne sere….iskreno jedan od rijetkih kojima ti vjerujem (još)

Vi ste kolega dobro napravili što niste pristali na nikakvo upoznavanje / kavicu , to Vam je bio jako pametan potez.Jer neki su htjeli do Vas doći pošto poto.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close