Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cijenim ljudi koji govore o dionici iz uvjerenja. Howgh

Ja sam jako uvjeren u neke stvari i obično pun optimizma, za razliku od nekih koji su crni ili namjerno šire pesimizam.

Zivio Kucilo!!!

po meni se, nadam se , vidi da čak previše emotivno pričam o svojim dionicama. dakle, iz čistih uvjerenja. a pokvarenjaci i sebičnjaci mi se gade. svi mi ovdje fino možemo zaraditi, pogotovo ako skupa djelujemo. ali uvijek se nađe neko smeće koje će za kunu po dionici sve sjebati.

bakulaz:

Prosto nemogu vjerovati da se netko bavi dubliranjem nickova..
I još da nadje naivce koji će na temelju preporuke nekoga sa ovog foruma,
ako se jače ne upoznaju ,nešto kupiti ili prodati..
Meni je to bljak,a ako i zarade na takav način,pa to je prokleto kao i krađa!
Nema sreće sa takvim novcem[smiley8]

Vjeruj mi bljedoliki bakulaz ja sam jednog upoznao izbliza i moram priznati da sam samo slušao o tome kako njega boli neka stvar za sve ( pa i stanje na tržištu i istinu o dionicama ) osim njegovog portfelja. Nažalost meni takvi ulagači i ljudi ne imponiraju, a još kad mi je rekao par uvreda shvatio sam da to nije čovjek s kojim bi ja htio komunicirati i družiti se.
[smiley2]


Vjerujem ti Indijanče,sada i sam sebe preispitujem ,koliko sam objektivan kada pokušavam
polemizirati,dokazivati,argumentirati…
Mora da sam često i ja subjektivan,ali NIKADA nisam razmišljao na gorenaveden,zloguki način!
No,ovaj portal je “potpuno otvoren” za sve,zle misli se nemogu izmoderirati…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim.

Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom.
Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa.
Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija …………………………

Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene )

Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim. Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom. Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa. Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ………………………… Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene ) Howgh

indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

KuciloOro:

A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim. Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom. Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa. Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ………………………… Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene ) Howgh

indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti.


A,gle ko se javlja,čovjek sa “istim”avatarom[smiley2][smiley2][smiley2]
Mogao bi svim čađarima sappy napravit sličan[smiley2][smiley2][smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Alo Mika,čađarski druže,šalio sam se[smiley2][smiley2][smiley2]
Ili ti to još uvijek čekaš indijanca?

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti.

To je potpuno nebitna stvar, znam barem petnaest kolega sa Foruma koji imaju brojne nickove, čak i brojnije nego što su moji, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

mika:

indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti.

To je potpuno nebitna stvar, znam barem petnaest kolega sa Foruma koji imaju brojne nickove, čak i brojnije nego što su moji, hi,hi,hi[smiley2]


Ajde onda pomogni svima,pa neka znamo ,čije argumente ćemo ignorirati[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


mika: ” KuciloOro: ” A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim. Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom. Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa. Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ………………………… Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene ) Howgh ” indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti. ” A,gle ko se javlja,čovjek sa “istim”avatarom[smiley2][smiley2][smiley2] Mogao bi svim čađarima sappy napravit sličan[smiley2][smiley2][smiley2]

ovaj avatar nije bez vraga. Nakon ovoga cijena ptkm ide u nebo, sappyjev trud mora biti nagrađen.
[smiley2] Dogovor je da se ne skida do 500 čuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

bakulaz:

mika: ” KuciloOro: ” A i da razjasnim svoj odnos sa Plavim. Nakon svega što sam vidio, svih njegovih intelektualnih dometa, životne filozofije, znanja koje posjeduje, načina navlačenja i laganja na forumu kojima se služi u ime svojih osobnih interesa, uvreda kojima me častio ( a da nije shvaćao da me vrijeđa ), usluga koje je tražio od mene ( u svezi glede pisanja na Forumu ) – sve se gomilalo dok nije puklo i dok mu nisam rekao zbogom. Detalje namjerno neću iznositi jer nemam potrebe se srozavati ispod svog nivoa. Osobno nemam ništa protiv dionica koje je hvalio. Sve su to dobre dionice samo treba imati na umu da nije svaka dionica i odlična investicija ………………………… Pozdrav Plavome ma gdje bio – i želim mu puno sreće u životu i radu ( bez mene ) Howgh ” indijanac, dugo se provlači po forumu da je dobar dio nickova na forumu tvoj. Ajde sad lijepo kaži jeli tako ili nije i da tu priču završimo. Budi pošten jer ako muljaš manitu će te kazniti. ” A,gle ko se javlja,čovjek sa “istim”avatarom[smiley2][smiley2][smiley2] Mogao bi svim čađarima sappy napravit sličan[smiley2][smiley2][smiley2]

ovaj avatar nije bez vraga. Nakon ovoga cijena ptkm ide u nebo, sappyjev trud mora biti nagrađen.
[smiley2] Dogovor je da se ne skida do 500 čuna.


Kakvih 500???
Pa to nije ni 2 BV!!!
700,ni kune dole!!!
Pisaću Sappyju da i meni izradi,pa ćeš vidjeti što je zarada[smiley2]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Vjeruj mi bljedoliki bakulaz ja sam jednog upoznao izbliza i moram priznati da sam samo slušao o tome kako njega boli neka stvar za sve ( pa i stanje na tržištu i istinu o dionicama ) osim njegovog portfelja. Nažalost meni takvi ulagači i ljudi ne imponiraju, a još kad mi je rekao par uvreda shvatio sam da to nije čovjek s kojim bi ja htio komunicirati i družiti se. [smiley2]

Nemoj iznositi neistine ili poluistine.
Dobro ti znaš što sam ja tebi rekao, oko brige za moj portfelj i stanje na tržištu, rekao sam ti da me zaboli ona stvar za korekcije kojih se ti tako bojiš , jer da smatram da dionice u kojima jesam , nemaju razloga za brigu oko toga, a isto tako sam ti rekao da me zaboli ona stvar za neke lijeve dionice koje ne pratim , tipa npr. GIPK.
A što se tiće iznošenja istine, za razliku od tvojih paušalnih ocjena ili direktnih preporuke oko kupovine nećega , bez iznošenja ikakvih argumenata, ja tako nešto nikada nisam radio , niti neću.
Sva moja pisanja o svakoj mojoj dionici ( a to te najviše boli ) potkrepljena su činjenicama i argumentima, i nema niti jedne neistine, a ti dokaži da je suprotno. Hvala bogu postoji masa tema / dionica o kojima sam afirmativno pisao i sve se lijepo može provjeriti u arhivi, pri tome nisam morao mijenjati nickove kao ti, iz razloga što se sa nikime nisam posvađao , niti se zamjerio bilo kome.
A što se tiće uvreda , to sam ti već davno odgovorio , tko ti kriv što ne čuješ nikoga osim sebe samoga.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close