Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hercegovac
Nisam ja rekao da svaki dan mijenjam dionice. Daleko od toga. Htio sam reći da ne treba propustiti priliku ako je očito da su npr. u trendu građevinci onda treba njih kupovati, a ne držati (i čekati tko zna koliko dugo)neke dionice koje imam otprije. Ukratko kod nas nema pravila. Nekad treba špekulirati, a nekad čekati mjesecima. Čemu se držati nekih pravila pod svaku cijenu ako se može više zaraditi?
Pogledaj dioničke fondove. Njihovi brokeri su ziheraši i kolika im je zarada ove godine. Nijedan fond nema viši prinos od Crobexa. Zar to nije sramota?

nije to nikakva sramota. to se zove disprezija rizika. prosla su vremena kad u hr. fondovi ulagali samo u lipu nasu.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


nije to nikakva sramota. to se zove disprezija rizika. prosla su vremena kad u hr. fondovi ulagali samo u lipu nasu.

Nije sramota? Pa čemu onda služe fondovi kad svatko sam može pogledati koje su dionice u Crobexu, kupiti ih i zaraditi više ili bar isto kao u fondovima?


Navlakači se rijetko vraćaju, osobito vrhunski.

Da…zakaj se onda ti stalno vraćaš…hi..hi..hi
[smiley11]


Nisam ja rekao da svaki dan mijenjam dionice. Daleko od toga. Htio sam reći da ne treba propustiti priliku ako je očito da su npr. u trendu građevinci onda treba njih kupovati, a ne držati (i čekati tko zna koliko dugo)neke dionice koje imam otprije. Ukratko kod nas nema pravila. Nekad treba špekulirati, a nekad čekati mjesecima. Čemu se držati nekih pravila pod svaku cijenu ako se može više zaraditi?
Pogledaj dioničke fondove. Njihovi brokeri su ziheraši i kolika im je zarada ove godine. Nijedan fond nema viši prinos od Crobexa. Zar to nije sramota?

tko kaže da su ziheraši?! Pogledaj malo bolje kako funkcioniraju i gdje i kako ulaze i izlaze? To o indeksnim fondovima je vrlo stara ideja i uvijek dobra… Naravno da se ne treba držati slijepo nekih pravila niti dionica, to nitko nije ni govorio. Na burzi preživljavaju oni koji se brzo prilagođavaju (kao i u životu i u evoluciji)… ali što je u ovom trenutku i kod određene dionice najbolja prilagodba, ostaje pitanje na koje svatko individualno odgovara za sebe. Radi kako god želiš, tvoji novci, tvoje odluke, tvoji plodovi…
Problem je što ljudi zaboravljaju dimenziju vremena i strpljivosti koja je na burzi vrlo, vrlo bitna.


nemoj sad ljude koje si navukao unutra ostaviti bez svojih dragocjenih savjeta. to nije lijepo od tebe. daj im bar signal – hoćeš li se vratiti? NR

Nikoga ja nisam navukao, Nigtriderčiću, momcilo, kucilo, skakač, jonhatan, tima, dvujic, mmajdak, gtomislav i ostali tvoji aliasi.To ti radiš kada daješ preporuke ili dižeš svoje ” dark horse ” tipa GIPK, NACE ( za koju si uvjerio ljude da je isto što i NEXE pa si im prodao po 5500, danas je cijena 3500 ) . I ne znam što se držiš tog Viadukta u danu kada je dosegnu svoj vrhunac prosječna cijena bila je 2837 kuna, u čemu je problem?
Piši malo i o ostalim mojim dionicama, PBZ, ZABA, KOEI, INGRA, VART, HDEL, itd itd. ha?
Hočeš molim te? Usput reci svima koliko si na većini tih zaradio , kupovavši na moju preporuku, hočeš to svima pojasniti? Što problem ti je sada , čamiš u Belju , MMTZ, NACE i drugim Dark horsima, a nema više mene sa informacijama, da ti dam predodžbu o kupovini ? Problemi ha ne znaš gdje sa lovom , sa kime si dobar uostalom više? Sa znancem više nisi to vidim, a bili ste si super, bome nisi niti sa mnom, a nisi bome niti sa Hakelom, to ti je isto bivši prijatelj. A i većina drugih te koliko vidim ne voli. Vidim to i po svojim private porukama.Što misliš da li je problem u nama ili u tebi, što ti logika nalaže?
Kad malo bolje razmislim ima ih s kojima si si dobar – tvoji nickovi sa kojima zatrpavaš ovaj forum glupostima i zamaraš nas ostale.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Prosto nemogu vjerovati da se netko bavi dubliranjem nickova..
I još da nadje naivce koji će na temelju preporuke nekoga sa ovog foruma,
ako se jače ne upoznaju ,nešto kupiti ili prodati..
Meni je to bljak,a ako i zarade na takav način,pa to je prokleto kao i krađa!
Nema sreće sa takvim novcem[smiley8]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Meni je fascinantno kak se odrasli ljudi prepucavaju kao da su mala djeca.


Meni je fascinantno kak se odrasli ljudi prepucavaju kao da su mala djeca.

rece ciuaua[smiley1]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

za odmor


Prosto nemogu vjerovati da se netko bavi dubliranjem nickova..
I još da nadje naivce koji će na temelju preporuke nekoga sa ovog foruma,
ako se jače ne upoznaju ,nešto kupiti ili prodati..
Meni je to bljak,a ako i zarade na takav način,pa to je prokleto kao i krađa!
Nema sreće sa takvim novcem[smiley8]

Vjeruj mi bljedoliki bakulaz ja sam jednog upoznao izbliza i moram priznati da sam samo slušao o tome kako njega boli neka stvar za sve ( pa i stanje na tržištu i istinu o dionicama ) osim njegovog portfelja. Nažalost meni takvi ulagači i ljudi ne imponiraju, a još kad mi je rekao par uvreda shvatio sam da to nije čovjek s kojim bi ja htio komunicirati i družiti se.
[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

takvih je ovdje na žalost previše. samo gledaju svoje dupe a hvale dionicu samo kad ju žele prodati, a pljuju po njoj kad ju žele kupiti. i rođenu mater i djecu bi prodali na jebene novce. nema tu sreće , slažem se. svak od nas voli malo navući na svoje dionice, ali nikad nisam pisao o dionici pozitivno pa ju prodao, dok je ovdje priličan broj onih koji tako rade. zato treba biti oprezan sa preporukama s bilo kojeg foruma, ali i čuvati se utjecaja novinskih tekstova jer i tamo postoje novinari koji će za sitnu lovu ili preporuku napisati što god žele veliki igrači.


takvih je ovdje na žalost previše. samo gledaju svoje dupe a hvale dionicu samo kad ju žele prodati, a pljuju po njoj kad ju žele kupiti. i rođenu mater i djecu bi prodali na jebene novce. nema tu sreće , slažem se. svak od nas voli malo navući na svoje dionice, ali nikad nisam pisao o dionici pozitivno pa ju prodao, dok je ovdje priličan broj onih koji tako rade. zato treba biti oprezan sa preporukama s bilo kojeg foruma, ali i čuvati se utjecaja novinskih tekstova jer i tamo postoje novinari koji će za sitnu lovu ili preporuku napisati što god žele veliki igrači.

Ja hvalim dionicu iz uvjerenja a ne zato da ju netko kupi, to me ne zanima, a ako dionicu prodajem učinim to u tišini i ne hvalim je zato da bi dobio par kuna više ( kao neki koji me optužuju za navlačenje ). Savjete od takvih mi nikad nisu trebali ( pogotovo od nekih neobrazovanih i nepristojnih kojima je njihova guzica najvrijednija stvar na svijetu ).Takvi mi se gade ( to je i jedan od glavnih razloga što sam se razišao sa nekima )
Cijenim ljudi koji govore o dionici iz uvjerenja.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close