Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni ne radi mostich!!!!
Vama?????[smiley4]

Ni meni, ali kažu da će do kraja dana otkloniti kvar.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Krepao mostich [smiley5]

mravak:

Meni ne radi mostich!!!!
Vama?????[smiley4]

Ni meni, ali kažu da će do kraja dana otkloniti kvar.

ni meni ne radi, to je isto ko da su ti kazali do kraja tjedna[smiley13]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

bah. ni meni. zadnje što sam vidio bilo da RIBA skočila.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Radi!!!!!Hvala!!!!![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Slabi promet, ne znam što kažu iskusniji, kakvi su prometi bili prošle godine u ovo vrijeme? Obzirom na to koliko je nofca ušlo u inv. fondove čini mi je šugavo.

Još se ‘igrači’ nisu vratili s godišnjeg, remember? Vidjet ćeš u ponedjeljak-utorak belaja…[smiley2] možda i prema dolje… [smiley10]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Još se ‘igrači’ nisu vratili s godišnjeg, remember? Vidjet ćeš u ponedjeljak-utorak belaja…[smiley2] možda i prema dolje… [smiley10]

prošli tjedan nisu bili na godišnjem pa svejedno nije bilo neke aktivnosti. mene ovo podsjeća na zimski san a ne proljeće
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Slabi promet, ne znam što kažu iskusniji, kakvi su prometi bili prošle godine u ovo vrijeme? Obzirom na to koliko je nofca ušlo u inv. fondove čini mi je šugavo.

Bilo je slicno. Korekcija i stagnacija cijeli 5. i 6. mjesec. To je standardno za ovo razdoblje…

bogme je i prošla jesen bila mrcvarenje. možda uazimo u takvo razdoblje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Fino se SUNH oporavlja

Ignore: KressoM, delux


ksafaric: ” Bogme…niš od jeftinog nadokupa na INGRI…baš i nema puno paničara.Neki će se kolege opet uzaludno načekati na svojim targetima..he..he[smiley2] ” Pa ne bih se složio uvaženi kolega bljedoliki s vašim cijenjenim mišljenjem. Mislim da prije konačne ocjene o mogućnosti jeftinog dokupa treba pričekati i vidjeti da li SDP misli ozbiljno sa rezervnom varijantom ili je je to neko Potemkinovo selo. Ako MB stvarno ima rezervnu varijantu, moglo bi biti napretek jeftinog dokupa. Stay tuned


bome nisam se nadao da će se moj nalog tako rano vidjeti na kupnji ingre, još kad stignu spori paničari, ajoj NR

Ne znam da li si ti uspio jeftino kupiti, ali ja sam jeftino dokupio ( sudeći prema kraju dana )

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close