Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Radi li kome PG mostić i Atm….meni ne,a vama?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Bogme…niš od jeftinog nadokupa na INGRI…baš i nema puno paničara.Neki će se kolege opet uzaludno načekati na svojim targetima..he..he[smiley2]

Ode DIOKi u blokadu, zadnja 450.

CROR = tko zadnji… mago [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

čekam taj potop ingre od 10:00………..pa kad misli više? [smiley11]


Bogme…niš od jeftinog nadokupa na INGRI…baš i nema puno paničara.Neki će se kolege opet uzaludno načekati na svojim targetima..he..he[smiley2]

Pa ne bih se složio uvaženi kolega bljedoliki s vašim cijenjenim mišljenjem. Mislim da prije konačne ocjene o mogućnosti jeftinog dokupa treba pričekati i vidjeti da li SDP misli ozbiljno sa rezervnom varijantom ili je je to neko Potemkinovo selo. Ako MB stvarno ima rezervnu varijantu, moglo bi biti napretek jeftinog dokupa.
Stay tuned

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Preporučam izlazak iz CROR i ulazak u ELKU. Vidjet ćemo u 16 sati koliko ovaj post vrijedi. I nikoga ne nagovaram na kupnju ili prodaju. pozdrav!


Ako MB stvarno ima rezervnu varijantu, moglo bi biti napretek jeftinog dokupa.

Nije on baš toliki mangup, kolikim se ponekad želi prikazati. Već se nebrojeno puta posipao pepelom, zbog viših interesa.

No respect

ovaj tko neprestano iskrcava pakete po 500 kom na ELKI lagano mi ide na živce. Moga bi ja lupiti po bidu pa mu lipo spustiti cijenu barem za 10-15 kn pa eto mu onda s toliko velikim paketima bit će u velikom minusu[smiley2] Stvarno čudnih ljudi!

ove igrarije fondova čini mi se da bi se najbolje mogle opisati starom uzrečicom: “Lako je tuđim k…c..m glog mlatiti”!

Meni ne radi mostich!!!!
Vama?????[smiley4]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Niti meni.[smiley9]

New Report

Close