Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko je danas 4 milje spucao u INU?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


A tko je danas 4 milje spucao u INU?

Novi burzovni ulagači. Neuki i naivni.
[smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning


quark: ” A tko je danas 4 milje spucao u INU? ” Novi burzovni ulagači. Neuki i naivni. [smiley1]

Pogotovo ovi naivni koji su uzimali Inu po 3200![smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


quark: ” A tko je danas 4 milje spucao u INU? ” Novi burzovni ulagači. Neuki i naivni. [smiley1]

To su valjda ovi koji su prošlih dana rješavali JDOS-a a danas Varteksa pa sada ulaze u blučip.[smiley1]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ja zamijenio danas jednu od miljenica Belje sa Elkom. Sa Beljem se neće ništa događati najmanje do idućeg izvješća a sa Elkom nadam se već sutra. I nadokupio Dlkv. Uvjeren sam da sam dobro postupio.

ako ima ko mozda VIRO sa transakcijama

fala

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Nego, hoćemo li mi malo prokomentirati kuda plovi ovaj brod?

Prometi u posljednjih dana ne baš impresivni. Danas nekih 70 mil kn. Nove dionice u rekordnom vremenu dosegnule ATH, tako da nema neke velike koristi od njih. IPO bilo koje dionice se očekuje kao ozeblo sunce. HANFA stišće, a regija zove. Fondovi zauzeli busiju i smišljaju novu strategiju. Novi burzovni ulagači koji su prodali INU ulažu u fondove. Izvješća pojedinih tvrkti više nego izvrsna, a cijena ide dolje.

Mislim da nam predstoji period blagog hlađenja i zadržavanja na ovim razinama s laganim klizanjem prema dolje. Prije ljeta će se tržište uzburkati, pa dolazi fjaka. Nadam se vrućoj jeseni s 4 paketa HT-a u džepu.

I love the Smell of Profits in the Morning

S,

ako ima ko mozda VIRO sa transakcijama fala

Imaš na K/P[smiley11]

[emo_cool]

pa dobro ljudi šta bi vi da raste svaki dan pa samo prije tri tjedna imali smo najluđi tjedan pa normalno je da se sve mora malo ohladiti ali dobra je stvar što se tržište hladi a dionicama se cijena vrti na istim razinama neke su dobile i vjetar u leđa sa neočekivanim dobrim 1Q nekima je u cijenu bilo uračunato već dobro poslovanje pa sad stagniraju svi dobro znamo da kad izviještaji iziđu da je svar gotova uvijek se kupovalo na glasine a prodavalo na vijesti, ali dobro je uočiti koje dionice su opravdale glasine jer kada tržište završi sa hlađenjem opet ćemo gledati kako cijene rastu zbog novih i boljih očekivanja, po meni nakon onog nenormalnog rasta trebali bi biti sretni što se i nije pokazao kao nenormalan jer su rezultati prvih qartala pokazali da su cijene koje su dostignute u onom rastu i opravdane sada malo strpljivosti pa novi krug očekivanja glasina itd.,

SAM PROTIV SVIH

Slažem se s uglavnom s ovim što je napisao “direktor svemira”.
Ipak, nisu baš sve dionice odradile tako veliki rast posljednjih mjeseci kako mnogi stalno ponavljaju, i to ne mislim samo na nelikvidne već i na vrlo likvidne poput Belja i sl.


Nego, hoćemo li mi malo prokomentirati kuda plovi ovaj brod?

Prometi u posljednjih dana ne baš impresivni. Danas nekih 70 mil kn. Nove dionice u rekordnom vremenu dosegnule ATH, tako da nema neke velike koristi od njih. IPO bilo koje dionice se očekuje kao ozeblo sunce. HANFA stišće, a regija zove. Fondovi zauzeli busiju i smišljaju novu strategiju. Novi burzovni ulagači koji su prodali INU ulažu u fondove. Izvješća pojedinih tvrkti više nego izvrsna, a cijena ide dolje.

Mislim da nam predstoji period blagog hlađenja i zadržavanja na ovim razinama s laganim klizanjem prema dolje. Prije ljeta će se tržište uzburkati, pa dolazi fjaka. Nadam se vrućoj jeseni s 4 paketa HT-a u džepu.

Bravo fazane, škoski primjer kako se piše nakon što se dionice prodaju.
A što je sa Beljem, DLKV, KABOM, ATLN, turističkim i inim dionicama koje nisu odradile svoj rast. Ponajprije tu mislim na DLKV jer dok u Poslovnom piše da je nešto precijenjeno, znam da je istina suprotna. Najbolje sam to osjetio na svojoj koži dok su napisali prije 2 i pol mjeseca da je PBZ na 1150 preskupa, da bi nakon par dana bila 1700 a sada blizu 2000. Ili za Belje dok je bilo 340 rekli da vrijedi najmanje 400. Taj dan su ga podigli na 350 a iduća 2 dana je palo ispod 250 kn. Isplati se čitati Poslovni i raditi suprotno.

bome nisam se nadao da će se moj nalog tako rano vidjeti na kupnji ingre, još kad stignu spori paničari, ajoj
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

New Report

Close