Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije ti taj HDEL bio malo visoko za takav potez?[smiley6]

Cuore Sportivo

Malo su me brokeri j…., sa realizacijom[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Neznam puno o HDEL-u tak da me nemoj previse slusat [smiley2]

U svakom slucaju sretno[smiley2]

Cuore Sportivo

Nisam jedini samo svak se hvali sa dobicima i sl, mislim da treba pisati i ovakvim stvarima iako dugorocno mislim da ce biti koliko toliko pozitivno[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Nisam jedini samo svak se hvali sa dobicima i sl, mislim da treba pisati i ovakvim stvarima iako dugorocno mislim da ce biti koliko toliko pozitivno[smiley1]

Bolje da si ga digao na Hdel nego na Vdkt.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

SZ,

Neznam puno o HDEL-u tak da me nemoj previse slusat [smiley2] U svakom slucaju sretno[smiley2]

Cemu onda i pisati o istom.

Pogledajmo cijenu HDEL-a danas i za mjesec dva.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

zeko:

Nisam jedini samo svak se hvali sa dobicima i sl, mislim da treba pisati i ovakvim stvarima iako dugorocno mislim da ce biti koliko toliko pozitivno[smiley1]

Bolje da si ga digao na Hdel nego na Vdkt.[smiley2]

Istina perolaki

Cuore Sportivo

Pričam danas sa frendom iz jednog našeg renomiranog Fonda, kaže da su obustavili kupnju dionica na našem tržištu. Jedino veli da piknu poneku koja im se čini koliko toliko povoljna.
A love na računu imaju ……………..

Bolje prekasno nego nikad.

TNPL ni jedna transakcija danas[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Pričam danas sa frendom iz jednog našeg renomiranog Fonda, kaže da su obustavili kupnju dionica na našem tržištu. Jedino veli da piknu poneku koja im se čini koliko toliko povoljna. A love na računu imaju ……………..

kaj imaju kolektivni? do kad?
nemre to trajati…trenutno je u igri kapitalizacija dobiti…cijene lagano klize ali na malim prometima…

Skakac:

Pričam danas sa frendom iz jednog našeg renomiranog Fonda, kaže da su obustavili kupnju dionica na našem tržištu. Jedino veli da piknu poneku koja im se čini koliko toliko povoljna. A love na računu imaju ……………..

kaj imaju kolektivni? do kad?
nemre to trajati…trenutno je u igri kapitalizacija dobiti…cijene lagano klize ali na malim prometima…

Rade regiju, nije da ne rade

Bolje prekasno nego nikad.

da, da regija je puno stabilnija…btw. oni imaju i neka ograničenja na ulaganje u regiji koliko sam ja čitao…

New Report

Close