Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f8dee3d2-9a63-4955-8598-d6396549e6c9&open=sec
Evo primjer gdje i ovom analitičaru , a bogami i većini njih i investicijskih savjetnika na našem tržištu trebalo podijeliti otkaze uz nemogućnost ponovnog zapošljavanja vezanog uz tržište kapitala. Prvo su prije 2 godine mamili ljude kako ulaganje u dionice donosi najviši prinos, davali ciljane cijene npr. LKPC 4500 kn, ERNT 2800 kn itd.itd, a sad dvije godine poslije kad se konačno tržišta kapitala u svijetu počinju oporavljati govore kako je bolje da se stagnira na malom prometu i kako je naše tržište neopravdano raslo, jer kao prije 2 godine država nije bila zadužena i nije imala problema. U gulag s varalicama.

Imam fantomske dionice



Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

Bit će nam šansa još jeftinije kupovine! Jedva čekam….iako sam do grla u dioniocama u slučaju 20 % pada prodajem još auto i kupujem dionice. [thumbsup]
[/quote]
Kolega, ali danas auto isto tako možete jedino prodati 20% ispod cijene.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

jadno,jadnije,CROBEX……..

Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…

I'LL BE BACK



Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.




Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.

Ako danas Crobex ne ode na +3% neće nikad.


Ako danas Crobex ne ode na +3% neće nikad.

????





Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.
[/quote]

da, to je individualno… zato neki kupuju, neki prodaju. meni je jednostavno smiješno da se firmu na stabilnih PE 10 koja proizvodi i prodaje sladolede prodaje zato jer tamo nekakava baba ne zna šta će s proračunom… al dobro… svak ima svoju filozofiju i spiralu. ja mogu shvatiti da neke grane i neki sektori će biti izravno pogođeni sa ovim debilima na vlasti, ali hebemu miša neki ne budu nimalo ili budu puno manje, a vidjet ćete da sam u pravu… e sad… kako će to percipirati burovna publika ja nemam pojma…čak i unutar tih kritičnih sektora neke firme će biti pogođene više, neke manje, a neke uopće…

I'LL BE BACK






Dobit Ericssona Nikole Tesle više nego prepolovljena

eto moj dodjoh a nadolazeća godina uljeva ogroman optimizam. [yawn]

ali je cijena dionice za četiri puta manja… pa kaj ste vi očekivali da će cijene dionica pasti od 50 do 90% a da će poslovni rezultati biti bolji ili isti kao prošle godine? Ja mislim da ste malo pogubili kompas…
[/quote]

Švarc to i je osnovno pitanje ,dali je trenutna i sva nadolazeća sranja uračunata u trenutnu cijenu dionica.
[/quote]

To nemre nitko znati. Price o tome da je sve vec uracunato su bajke za djecu. Kristalne kugle, koliko ja znam, ne sljakaju.
[/quote]

da, to je individualno… zato neki kupuju, neki prodaju. meni je jednostavno smiješno da se firmu na stabilnih PE 10 koja proizvodi i prodaje sladolede prodaje zato jer tamo nekakava baba ne zna šta će s proračunom… al dobro… svak ima svoju filozofiju i spiralu. ja mogu shvatiti da neke grane i neki sektori će biti izravno pogođeni sa ovim debilima na vlasti, ali hebemu miša neki ne budu nimalo ili budu puno manje, a vidjet ćete da sam u pravu… e sad… kako će to percipirati burovna publika ja nemam pojma…čak i unutar tih kritičnih sektora neke firme će biti pogođene više, neke manje, a neke uopće…
[/quote]

s ovim se u potpunosti slažem.na zse ima dionica koje vrijede i isplati ih se kupovati.treba samo dobro izabrati,ali da će biti i bankrota (što je sasvim normalna stvar) biti će i toga.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

s ovim se u potpunosti slažem.na zse ima dionica koje vrijede i isplati ih se kupovati.treba samo dobro izabrati,ali da će biti i bankrota (što je sasvim normalna stvar) biti će i toga.

Bankrot se nikom ne splati.Dužničko ropstvo je uvek bolje,kaj ne sused?Novi svetski poredak [wink]

Europska investicijska banka (EIB) i Grupa UniCredit zajednički su odlučile osigurati zajmove ukupne vrijednosti od 24,5 milijardi eura za mala i srednja poduzeća koja su pogođena globalnom ekonomskom krizom. http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=81140

Ovaj kaj mi je dal jedinice ima malega penisa!

New Report

Close