Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slažem se sramota isto na Janafu
kazalište od burze vani investitori bome nebi tako reagirali
na tako dobra izvješća ja sam uzo i JANAFA i VDKT pa kad neće
niko mora da sam ja jedina budala…

Nisi DATA budala. I WB kaže da se dionice kupuju kad ih nitko neće. Strpljenja i bit ćete dobro nagrađeni. Samo se nemojte zadovoljiti prinosm od 20-30 %. Budite pohlepni.

REKORDAN PROMET NA DRYSU UZ RAST OD 12,5% U OVOM TRENUTKU……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Vaš link [thumbsup]

Uz obveznu napomenu: prošle godine MUP je po vozilu računao 3 putnika a ove godine računa 2,5 putnika ( EU preporuke ).

[/quote]

Pa nemojte biti naivni!! Pa o čemu vi pričate? Da li vi zbilja hoćete reći da će Hrvatska imati bolju turističku sezonu od prošle godine??!! Jedina u Europi?

[/quote]
27. srpanj 2009.

HAC: Prihod od naplaćene cestarine proteklog vikenda veći 10,32%

Na svim hrvatskim autocestama proteklog je vikenda, 24. do 26. srpnja, zabilježen povećan promet vozila u odnosu na isti, četvrti srpanjski vikend prošle godine, pokazuju podaci četiri tvrtke koncesionara autocesti u Hrvatskoj – Hrvatskih autocesta (HAC), Autoceste Rijeka Zagreb (ARZ), Autoceste Zagreb Macelj (AZM) te Bina Istra.

Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Ovdje se čekaju dva crvena dana da se ovo zatuče jedno 20% i stoga nemojte kupovati budite strpljivi, uzmite im dionice još jeftinije jer jedno je sigurno AZ fond će to od vas otkupiti ali kad naraste 200%.

Misliš da ti je to prikladan nick s obzirom na ovo,ono i te stvari ???

who dares, wins


Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

Bit će nam šansa još jeftinije kupovine! Jedva čekam….iako sam do grla u dioniocama u slučaju 20 % pada prodajem još auto i kupujem dionice. [thumbsup]


Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/mirovinci-u-lipnju-ulagali-u-inozemne-fondove,51895.html

Dečki su ponovno u akciji ćupanja sredstava iz OIF-ova. Sve mi se čini da se štopa rast crobexa da bi se financirala država, ako ovako nastave uskoro će im 70% portfelja biti državne obveznice.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

http://www.seebiz.eu/hr/analize/mirovinci-u-lipnju-ulagali-u-inozemne-fondove,51895.html

Dečki su ponovno u akciji ćupanja sredstava iz OIF-ova. Sve mi se čini da se štopa rast crobexa da bi se financirala država, ako ovako nastave uskoro će im 70% portfelja biti državne obveznice.
[/quote]

nije li najbolje da ukinemo mirovince?
svaki mesec 380 milj seda a nemoras vracat vec zaduzenih 17 miljardica
lepo je polancec rekel opstojnost mirovinaca je upitna
to ce bit jocer iz rukava u 7 rebalansu [embarass]

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Likvidnost burze nam je nikakva, a to navodno zato jer su OMF-ovi dobili zabranu od Kosorice da kupuju dionice već da moraju čuvati keš za dodatnu kupnju državnih obveznica jer se boje da će im propasti pokušaj plasiranja obveznica pa su im pare OMF-ova rezervna varijanta [embarass] [angry] [cry]
Zbog te zabrane na ZSE nismo iskoristili ništa od 15 dana rasta na vanjskim burzama, ali me strah što će biti kod nas kad tamo zareda 4-5 dana crvenila?? [shocked]

Bit će nam šansa još jeftinije kupovine! Jedva čekam….iako sam do grla u dioniocama u slučaju 20 % pada prodajem još auto i kupujem dionice. [thumbsup]
[/quote]
malo ste se zaigrali, cujem da je ponuda na kupnji jako pala a u ljetu se ne trzi vec u kasnu jesen najveca je cijena,
hm bila je praksa do sada ili vise nista nije kao prije..

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/porez-solidarnosti-harac-kao-predah-do-potpunog-kolapsa,51978.html

petrov nekak bas pokusava biti objektivan, ne osjeca se da je clanak placena reklama kakvih imamo napretek

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/porez-solidarnosti-harac-kao-predah-do-potpunog-kolapsa,51978.html

petrov nekak bas pokusava biti objektivan, ne osjeca se da je clanak placena reklama kakvih imamo napretek

Problem je što je sad kasno za pustiti kunu sa lanca…
Trebali su to napraviti prije 10-15 godina kad građani nisu bili toliko u kreditima se deviznim klauzulama.
Može se zamisliti kakav bi kaos nastao da € dođe na 10kn.

ZSE je mrtva, hoće li se ikad oporavit tko zna, ali pričajući s ljudima znam da ih mnoštvo više nikad neće na burzu dok su 2007 godine biti investitori puni entuzijazma.

Imam fantomske dionice

New Report

Close