Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Odo ja na more a vi provedite vikend drkajući dolje – to će vam sigurno pomoć hahaha

Nemaju svi mogućnosti koje ti imaš… [angry]
[/quote]

Ajde ajde, da te ne znam … hehehhe



dok Ameri rastu nema pada

nazalost nije istina, USA raste danima, DAX vec 10 dana raste, a mi smo danima padali. cim oni okrenu u crveno i mi cemo za njima. nema na burzi volje ni snage za preokret , svi se boje
[/quote]

Mi smo najgore kukavivce a ova naša burza
endem kakvoga u svjetu nema!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=d0333927-81d5-4bc9-81b1-c77d7dcfa18c&open=sec

lol [lol] [lol]
ovi niti sami neznaju kaj treba, a kaj ne.
Sada bu podigli PDV kaj će imati negativan učinak i kaj onda?
Još bu u minusu bili.
Majko mila.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo nešto pozitivno od Allianza, iako ne najnovije:
Vaš link

i

Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Tolko jebu po tom mostu, pa bi pa nebi, da se bu jadni most od muke sam napravil.
Jebate, kolko laprdanja, već je mogel gotov biti.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

klodovik


Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

Gledam od nove godine AZ mirovinac nekako ne kupuje dionice na ZSE već je prodavao neke??

zna li netko razlog?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

Gledam od nove godine AZ mirovinac nekako ne kupuje dionice na ZSE već je prodavao neke??

zna li netko razlog?
[/quote]
jesi gledao koliko su kupovali na crob preko 5000….
frende ne rade oni svojom lovom,nego mojom i tvojom….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

Gledam od nove godine AZ mirovinac nekako ne kupuje dionice na ZSE već je prodavao neke??

zna li netko razlog?
[/quote]
jesi gledao koliko su kupovali na crob preko 5000….
frende ne rade oni svojom lovom,nego mojom i tvojom….
[/quote]

ma jesam, ali ovi ostali kupuju i sada.
Jedino se sjećam da su odličan posao uradili sa INA -R-A.
nekako mi je nelogično da sada ne kupuju, a imaju konstantan priljev novca.
A prije nekoliko su prodavali par dionica za koje sam mislio da su super i da imaju veliku perspektivu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Sve više je izgledno da su mirovinci preslikači državne uprave. Ne treba previše od njih očekivati.
Netko je pametno napisao da će u neko doba doći strani fondovi(kad oni to procjene) i pokupiti ono što vrijedi.

klodovik


Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

Mi smo malo previše skloni pesimizmu a mnogi i to iskorištavaju.
Sljedeća izvješća bi mogla pokazati da je situacija puno bolja od oćekivane kako su već i pokazale neke firme.
Nadam se da će investitori napokon poćeti cjeniti dobra izvješća
Koja su ipak na kraju kakav takav prikaz krvne slike neke firme ..
Mnogima je pasalo rušiti cijenu dionica na osnovi traća i ogovaranja tako da ih što lakše kupe
Ali mislim da ubuduće vlasnici dionica koje su pokazale dobre rezultate malo teže
nasjedat na priče i prodavati olako po niskoj cjeni…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Velik broj ljudi ovdje na forumu,pa tako i ja smo očekivali puno lošije rezultate tvrtki u IIQ 2009..
Međutim JNAF,KOEI,VDKT,ATGR imaju rezultate vrlo dobre ,a čak i KOES je bolji nego lani.
To me navodi na zaključak da prave tvrtke i nisu toliko pogođene recesijom i da situacija nije toliko katastrofična.U krizi je jedino neinventivna i nezainteresirana državna uprava.Normalno da bi se to u budućnosti moglo reflektirati na realni sektor.Možda i ne.Za pretostaviti je da će nam politika donijeti
još nekoliko šokova ,ali više ne vjerujem u dugotrajnu krizu kod nas.

Mi smo malo previše skloni pesimizmu a mnogi i to iskorištavaju.
Sljedeća izvješća bi mogla pokazati da je situacija puno bolja od oćekivane kako su već i pokazale neke firme.
Nadam se da će investitori napokon poćeti cjeniti dobra izvješća
Koja su ipak na kraju kakav takav prikaz krvne slike neke firme ..
Mnogima je pasalo rušiti cijenu dionica na osnovi traća i ogovaranja tako da ih što lakše kupe
Ali mislim da ubuduće vlasnici dionica koje su pokazale dobre rezultate malo teže
nasjedat na priče i prodavati olako po niskoj cjeni…

[/quote]

mislim da pretjerujete sa optimizom glede izvješća.loša izvješća trebaju doći (3 i 4 q).ovako djelujete kao sanader kad je pričao da nas kriza neće okrznuti.ameri su ulupali 1000 milijardi $ uoporavak gospodarstva(mi ni kunu) a ipak im je propalo 50 banaka.gomilu svjetskih top poduzeća je u problemima a kod nas budu cijelo vrijeme rasle ruže.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

New Report

Close