Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li ima igdje ikakva zvanična informacija koje sve dionice imaju market m.?

who dares, wins


dok Ameri rastu nema pada

nazalost nije istina, USA raste danima, DAX vec 10 dana raste, a mi smo danima padali. cim oni okrenu u crveno i mi cemo za njima. nema na burzi volje ni snage za preokret , svi se boje

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


Da li ima igdje ikakva zvanična informacija koje sve dionice imaju market m.?

mislim da još niti jedna nema jer je to ugovor između komanije i mm (dva takva trebaju za prime market)
kako nitko još nije objavio ugovor, vjerojatno tih ugovora još nema



Da li ima igdje ikakva zvanična informacija koje sve dionice imaju market m.?

mislim da još niti jedna nema jer je to ugovor između komanije i mm (dva takva trebaju za prime market)
kako nitko još nije objavio ugovor, vjerojatno tih ugovora još nema

[/quote]
Nešto si i ja tako mislim. Ni ti ima ugovora ni ti osjećam prisustvo dotičnih. Dobro, baš i ne pratim nešto pretjerano transakcije u zadnje vrijeme ali i s jednim okom bi se nešto primjetilo.

who dares, wins


nema na burzi volje ni snage za preokret , svi se boje

ako smijem suditi po sebi- to jednostavno nije istina [tongue] [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Odo ja na more a vi provedite vikend drukajući dolje – to će vam sigurno pomoć hahaha

Prosjecni gledatelj HRT/a je ujedno i prosjecni investitor. Tako dugo dok na Televiji ne vele
da treba kupovati dionice….. cekamo….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Odo ja na more a vi provedite vikend drkajući dolje – to će vam sigurno pomoć hahaha

Nemaju svi mogućnosti koje ti imaš… [angry]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Da li ima igdje ikakva zvanična informacija koje sve dionice imaju market m.?

pa (još uvijek) niti jedna [lol]

Danas po meni vrlo dobar dan . Konacno ne pratimo amere koji ce se danas zacrvenit. Kod njih vrlo vjerojatno slijedi predah od par dana. Mi cemo vjerojatno od pon ili uto u zalet, al prema gore.
Ugodan vikend svima.

Scio me nihil scire


Prosjecni gledatelj HRT/a je ujedno i prosjecni investitor. Tako dugo dok na Televiji ne vele
da treba kupovati dionice….. cekamo….

To ti je jako krivi pristup. Kad na TV vele da treba kupovati dionice znači da dolazi trenutak za prodaju.

TV ti ide zajedno s kumicama s placa, taksistima i (legendarnim) čistačem cipela… to ti je najpouzdaniji SELL signal [smiley]

Rekao sam neki dan da počinje kupnja, i nakon toga ste me ubili sa porukama.
Kolege, ako mislite da mi je Dinko to rekao onda ste u krivu, ali da je istina da počinje, onda je.

Sada fondovi počinju kupnju po balkanu, dok kapitaliziraju dobit u EU.

I jedna poruka za brankicu aka baron,
zaboravio sam ti odgovoriti…meni se živo fučka kaj ti pričaš barone, dragi stari prijatelju, ali u vrijeme (ožujak) kada te je admin brisao svaki dan (jer si poludio od silnog gledanja u svoj minus)napravio si nick "brankica" i sa njime nastavio pisati.
A ako ti kažeš da nisi baron onda možda i nisi, ali jesi 100% sestra ili žena ili mama barona jer ste u to vrijeme imali ISTI ip, a ip nemreš prevariti.

A kaj se mene tiče ma piše brate koliko te volja i ovako ide sve kako veliki odluče, a ne kako ti nacrtaš ili napišeš.
Lijepi pozdrav

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close